reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam z rana

Madziamadzia powodzenia.. U nas poszlo nawet szybko i bezproblemowo..
W nagrode dostawala naklejki a potem z czasem sama juz o nich zapomniala.. A do tego nie wiem jak Twoja córa ale moja Lena nie lubi byc brudna i jak sie raz zsikala tak, że stala w tych siuskach to od tego czasu zadnej wpadki juz nie bylo;-):tak:


A ja mam dzis na 12 USG ale sie boje, bo to pierwszy raz jak zobacze mojego maluszka - jestem przerażona i zamiasta się cieszy to mi się plakać chce:eek::sorry:

A tak w ogole to wybaczcie, że Was tak zaniedbuje ale jak lenka w przedszkolu byla to ja kladlam się i spałam.. Teraz mała ma wakacje wiec pewnie bede czesciej;-)
 
reklama
Maonka ja za wszystkie badania placilam z wlasnej kieszeni
Marzenix ide spr czy dodalas fotke :p
Baska trzymam kciuki za wizyte &&, zdaj realcje jak wrocisz
 
Cześć dziewczyny ! Czuję się dzisiaj koszmarnie, boli mnie głowa i mam zamiar cały dzień przeleżeć w łóżku :)

Wpadłam żeby wam polecić stronę
https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html

zamówiłam sobie tam ostatnio próbki i dzisiaj do mnie doszły ! :) a szczerze mówiąc jakoś wątpiłam, że to działa.

Próbki są zupełnie za free więc pomyślałam, że warto wam ją polecić

Dodaje foto.
IMG10083.jpg
 
Cześć dziewczynki:) W weekend mnie tu nie było bo udało mi się trochę dotlenić, działka u rodziców, jeziorko itd:-) Niestety za szybko się pochwaliłam że w tym roku mnie alergia nie męczy i od wczoraj kicham i z nosa kapie:-( Ogólnie czuję się lepiej momentami, które na szczęście trwają coraz dłużej:tak: chociaż wczoraj po malinkach ledwo dojechałam do domu i od razu nad kibelek, mało mi żołądka nie wyrwało:baffled: no cóż taki już nasz los;-)
Miłego dnia Wam życzę i dobrego samopoczucia:tak:
 
Cluee tez wypelnilam ten formularz ale poki co cisza ;) a te probki calkiem spore widze
Molikna dlugo sie trzymaja te wymioty, Ty juz w 13 tc jestes przeciez :)
 
Cluee tez wypelnilam ten formularz ale poki co cisza ;) a te probki calkiem spore widze

No właśnie miło mnie to zaskoczyło, bo spodziewałam się że pewnie będą w tych takich małych saszetkach a tu niespodzianka :) te w buteleczkach są po 50 ml a te w tubkach po 15
 
Witam poniedziałkowo
U mnie dziś się chmurzy i dobrze bo myślałam wczoraj że się ugotuję. Takiego skwaru to dawno nie było.
Nawet jednego powiewu wiaterku nie było
Cały dzień chowałam się przed słońcem a wieczorem od tego upału chyba strasznie bolała mnie głowa:no:
Ja tez chodzę do gina prywatnie ale za badania na szczęście nie muszę płacić bo mam dodatkowy pakiet medyczny z pracy w którym je robię, ale wiem od lekarki,ze badania są bezpłatne na nfz tylko od gina z nfz bo uznają ,że jak kogoś stać na prywatnego lekarza to i na badania również. Czyli jak zwykle jakiś idiota miał genialny pomysł.
Mało, że odciążmy system rezygnując z lekarza.
 
dotka85 wg usg to jestem 5 dni do tyłu czyli 12 dopiero;-) widocznie mi nie odpuści tak szybko, albo maluch nie lubi malinek...;-)
 
Witam w słoneczny poranek,

M@linka wczoraj solidaryzowałam się z tobą:-)Też zaliczyłam żyganko. Masakra...

Na kosmetyki z Johnsona czekałam Dotka85 jakieś dwa tygodnie. Wielkość opakowań typowo podróżna, jak gdzieś jedziemy to szukam właśnie kosmetyków o takiej pojemności.

W środę na 8.00 jadę na badania genetyczne i mam stresa. O ile z USG wynik będzie od razu to z osocza trzeba będzie trochę poczekać i to czekanie trochę mnie dołuje.

Pozdrawiam
 
reklama
Cluue właśnie wypełniłam formularz, dzięki za info :-)
M@linka ja wczoraj byłam pierwszy raz na działce, spędziłam tam cały dzień, wieczorem coś mnie zaczęło pod nosem szczypać, a rano opryszczka, czy zima, nie wiem jak to się nazywa, posmarowałam kremem i czekam :-( Najlepsze jest to, że wcale nie siedziałam na słońcu, jedynie od czasu do czasu podchodziłam do basenu, żeby nogi zamoczyć i ochłodzić, bo bardzo spuchły. Nigdy nie miałam opryszczek, pierwszy raz zdarzył się w marcu, byliśmy na imprezie i gospodarz miał opryszczkę i chyba zaserwowali niedokładnie umyte szklanki, bo po tej imprezie aż 3 osoby złapały to paskudztwo. Myślałam, że to jednorazowe :-( a tu lipa...
 
Do góry