reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej Dziewczyny,

Ja tylko tak wpadlam po sasiedzku zobaczyc jak styczniowe mamusie sie czuja.
W imieniu lutowych ciezarowek chcialabym zyczyc wszystkim i kazdej z osobna duzo zdrowia dla Was i kochanych fasolek.
Bedziemy za Was trzymac kciuki!
 
reklama
Lucy Luuuuu ooo jak miło:) my za WAs też kciukolce zaciskamy:)

Dziewczynki cieszyłam się, że lepiej, a tu nagle jak w biurze wypiłam herbatę tak bym do toalety nie dobiegła, od razu odruch wymiotny............ja pierdziu już miałam reklamówkę z szafki wyjmować.........
 
Witam dziewczyny
To moje trzecie podejście...dwa razy się nie udało (11 i 5 tydz.):-(. W chwili obecnej jestem w 9 tyg., radość ogromna ale strach równie wielki...boję się cieszyć. Staram się być dobrej myśli i mam nadzieję,że się uda tym razem. Hoduję moja fasolkę najstaranniej jak się da i czekam aż skończy się ten paskudny I trymestr. Postanowiłam do Was dołączyć bo w grupie jakoś raźniej i można pogadać z kimś kto rozumie o co chodzi :-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkie oczekujące i te którym się nie udało-damy radę prędzej czy później:tak:
 
Cześć dziewczyny, zaglądałam tu wcześniej ale jakoś nie chciało mi się pisać. Kolejny chyba objaw ciążowy u mnie się pojawił mianowicie mam dziś takie nerwy że wszyscy w domu ledwo oddychają żeby mi się nie narazić. Może humor zepsuł mi wynik toksoplazmozy, który dzisiaj odebrałam i oczywiście jest zły ? Nie wiem ale targa mną strasznie.

Mysiak oczywiście ja też trzymam kciuki, cokolwiek się nie stanie to my mamy musimy żyć z tym dalej. Może dzisiaj Twój szczęśliwy dzień i wszystko dobrze się skończy. Czekamy na wiadomość.

Moja córka jedzie jutro na trzydniową wycieczkę do Szklarskiej Poręby, więc trochę zamieszania przez to w domu. Mam nadzieję że młody pójdzie jutro do przedszkola, męża rano też nie będzie i do 15 będę miała czas wreszcie tylko dla siebie, to może agresor mi się wyłączy.
 
Cześć dziewczyny! dziś w końcu się zmobilizowałam i postanowiłam do was dołączyć. obecnie jestem w 9 tc, miałam już pierwszą wizytę z położną, ale usg dopiero za 3 tyg :s już kolejny tydzień siedzę na zwolnieniu, bo mdłości dosłownie zwalają mnie z nóg. ale to chyba dobry znak, więc staram się nie narzekać.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i trzymam kciuki!!!
 
reklama
Bella dzięki za linka do artykułu.
Ja już się trochę naczytałam i mam mętlik w głowie. Wizytę mam dopiero 19 czerwca a wynik na toksoplazmozę robię już trzeci raz. Powiem tak 2 i 3 wynik prawie się od siebie nie różnią a liczyliśmy że cyferki spadną. Niestety. W poniedziałek odbieram cytomegalię bo poprzednia też nie była dobra. Trochę mnie to denerwuje bo trochę się przygotowywałam do zajścia w ciążę i nie podejrzewałam że akurat te wyniki będą złe. Trochę moja wina, mogłam nie jeść tyle tatarów a chciałam nadrobić przed zajściem w ciążę więc trochę tego z mężem pochłonęliśmy. Trudno co i jak okaże się za tydzień, może akurat nie będzie tak źle.

Tak w ogóle to witam nowe styczniowe mamusie:-)
 
Do góry