reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cluue właśnie sprawdziłam tak jak Ty i też w momencie w którym powinno być 12 tygodni wyskakuje mi 10 tygodni i 1 dzień :dry: kurcze... a już myślałam, że znalazłam coś fajnego, strasznie się zachwycałam tymi przelicznikami
 
reklama
Cluue właśnie sprawdziłam tak jak Ty i też w momencie w którym powinno być 12 tygodni wyskakuje mi 10 tygodni i 1 dzień :dry: kurcze... a już myślałam, że znalazłam coś fajnego, strasznie się zachwycałam tymi przelicznikami


Ja też długi czas na nim się opierałam aż w końcu coś mi nie pasowało i się zawiodłam :( a szkoda ...
 
titilaya jestem podwujnie na nich zła gdyż wykupiłam sobie dodatkowe ubezpieczenie właśnie między innymi usługi ginekologa. Do tego namówiły mnie koleżanki które chwaliły się że już w 5 tygodniu mają usg i w ogóle dodatkowe badania, itd a tu co?? Nie mogę się doprosić o usg a wiązałam z tą kliniką wielkie nadzieje. Jestem zniesmaczona :crazy:
 
Dziewczyny,
A kiedy mówicie swoim starszym dzieciaczkom o rodzeństwie?
Ja jakoś nie mam pomysłu, kiedy dzieciom, kiedy w pracy...
 
titilaya dzięki za przepisik, jak dorwę tu ogórki i resztę potrzebną to napewno zrobię, u nas jest sporo polskich sklepów więc może uda sie wszystko kupić
kupiłam dziś truskawki i jak myłam posmakowałam jedna i tak mi zasmakowały że zjadłam wszystkie, teraz jestem zła na siebie że nie zostało nic dla dzieciaków , ale na szczęście kupiłam jeszcze arbuza i jeżyny więc będą zadowolone
na podjadanie kupiłam marchewki, trzeba jakos zabić głoda
Baśka_28 witaj i gratuluję
gocha1986 trzymam kciuki zeby jednak udało się z tym usg
 
Hej Kobietki, jak się dziś miewacie? :-)

Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie. Będzie nas w styczniu sporo :-) Super!

U mnie też jest piękna pogoda, ale w niedziele podobno ma już być deszczowo. Póki co korzystam i dużo czasu spędzam na zewnątrz, ale nie opalam się.

Dziś byłam u lekarza zakomunikować, że jestem w ciąży. Spotkanie z położną mam 11 czerwca i wtedy umówi mnie na usg. W niedzielę idę zrobić usg prywatnie, muszę się upewnić, że wszystko jest ok.

Na ogórki też narobiłyście mi smaku :tak:więc wybiorę się chyba na poszukiwanie ogórków. Póki co czereśnie i truskawki smakują rewelacyjnie w takie słoneczne dni.

Napady głodu już trochę odpuścily, za to 2 razy miałam już mdłości :eek: takie porządne.
A jak Wy się czujecie?
 
reklama
Do góry