reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam do Was :) to moja pierwsza ciąża i chyba jeszcze troszkę nie dowierzam :) ogromna radość miesza się ze stresem czy wszystko jest ok.
W piątek tydzień temu byłam u lekarza, badaniem ginekologicznym potwierdził 4-5 tydzień. Robiłam też test z krwi.
Teraz mam zlecone rożne badania, chyba całą krew mi wysysną :) no i USG ale to w przyszłym tygodniu. Już się nie mogę doczekac , żeby zobaczyć Okruszka, ale cholernie się boję czy wszystko jest w porządku....
 
reklama
Domiska witaj :-) i nie bój sie kochana będzie wszystko dobrze
Witajcie dziewczyny :-) jak mi sie dziś wstawać nie chce ale głód daje mi popalic więc muszę jeszcze oliwka dopomina sie śniadania :-)

Co do mojego brzuszka mam odrobine mniejszy rano bo to wiadomo też po jedzeniu sie robi większy ale jak wstaje rano to go widać :-D
 
Właśnie wróciłam z wizyty i sama nie wiem co mam sądzić. Wychodzi na to, że moja ciąża jest o jakieś 5 dni młodsza niż szacowałam. Boję się, że coś jest nie tak... Po prostu nie ma fizycznej możliwości, żebyśmy poczeli dzieciaczka te kilka dni później. No chyba, że mój mąż ma super hiper wspaniałe nasienie. Na usg wychodzi 4t6d albo 5t0d a według moich obliczeń to jestem w 5t5d. Wprawdzie na usg było +/- 8 dni ale przy tak małej ciąży nie chce mi się wierzyć w takie odchylenie. Lekarz nic niepokojącego nie widział, kazał przyjść za 3 tygodnie, i powoli odstawiać Antka od piersi. I tyle. No chyba sie pochlastam przez te 21 dni...:-(

Domiska witaj.
 
Mamcia w identycznej sytuacji była moja znajoma i nie muszę chyba mówić, że dobrze się skończyło.:-) U Ciebie też tak na pewno będzie, nie przejmuj się. Tulę!
 
Mamcia nie przejmuj sie goko też pisała że wychodzi jej jak dobrze kojaże 5 dni młodsza głową do góry potem sie wszystko wyrówna
Ja idę w czwartek ciekawe co mi wyjdzie.
I to jest głupie ale boję sie...
 
Czerni, też myślę czy w czwartek nie przejść się na NFZ do lekarza (moje lekarka przyjmuje prywatnie), bo mnie rozerwie chyba jak nie pójdę, a czekać do 17 maja... O rany. ;-)
Będzie dobrze, nie stresuj się, chociaż wiem, ze to łatwo mówić. :tak:
 
czesc dziewczyny

ja do 16 pracuje, wiec dopiero popoludniami musze nadrabiac co naskrobalyscie :)

mamcia
nie denerwuj sie, zazwyczaj na poczatku sa odchylenia na usg , potem jak dziewczyny pisza sie wyrowna :)

witam rowniez nowe ciezarowki :))


ja dzis jestem mega senna, moej dziecko mi spac w nocy nie dalo .... z rozmawzeniem wspominam poprzednia ciąże gdzie mogłam sie obijac .... a teraz trza sie synkiem zając.....
eh i do tego mi sie mega odbija..... oczywiscie sobie juz wkrecam schizy ze w pierwszej poronionej ciąży tez mi sie odbijało... a w drugiej z Michasiem nie..... no i juz mysle czy wszystko ok....

buzka
 
reklama
Do góry