reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Cześć dziewczyny !

wyspane wszystkie ? ;)


Dzisiaj mój wielki dzień ! o 19 mam pierwszą wizytę u ginekologa, mam nadzieje, że wszystko będzie w porządku ;)

Wieczorem napiszę wam jak było ;)

Błagam, trzymajcie za mnie kciuki ! ;*


Uciekam do szkoły, chociaż pewnie i tak się dzisiaj na niczym nie skupię :)
 
reklama
Cześć dziewczynki, Witam z pracy, zrobiłam znowu test po 48 godzinach od poprzeniego, druga kreska nadal blada ale dużo lepiej widoczna niż ostatnio:-D
Czyli chyba wszystko idzie ku dobremu, z radości wkleiłam sobie suwaczek, chyba najmłodszy narazie na styczniówkach
;-)

Cluue
kciuki za wizyte
 
Witajcie ja dopiero wstałam :-D
Cluue będę trzymać kciuki i czekamy na relacje
Anka no to super no to ty sie naczekasz na wizytę
Chyba trzeba wstać a tak mi sie nie chce
 
Czarni nie żartuje.. Twoja córcia pozwoliła Ci tak długo popspać??:szok::-Dzazdroszcze.. ja jak zwykle na nogach od 5.30.. Moje dziewcze spac nie chce:baffled:

Anka to super, ze znowu dwie kreseczki:tak:

Cluue trzymam mocno kciuki:-)
 
Oj tak poczekam na wizyte troche, zrobie jeszcze jeden test w dniu spodziewanej miesiaczki i jak będzie ładna druga kreseczka to się umówię do lekarza.
Ciesze się że już wiem o ciąży bo w piątek ide na wieczór panieński do kuzynki wiec pewnie bym coś tam wypiła, a tak to szlaban (ale nie mam nic przeciw temu)
 
hej Kobitki, ja bym mogła przespać chyba cały dzień.... siedzę przed komputerem i mam wrażenie ze zaraz zasnę na klawiaturze :)dziś idę się umówić na badania.Mam pietruchę przed USG...mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i serduszko zapuka...
Cluue trzymam kciuki za wizytę i daj znać koniecznie jak poszło :)
Anka super że są 2 krechy , zobaczysz z dnia na dzień będzie druga ciemniała :)))
 
Witam Was Moje Drogie :)No to ja równieżpodpisuję się pod tym wątkiem. Ostatnia @ 31.03.2012. Termin przypada na 6stycznia 2013 – jupiiii J w zeszłą środę robiłam bete hcg, wynik 192 – ok 4tygodnia. Ale według ost @ to już początek 6 tygodnia J w następną środę idę na pierwszą wizytę. Tojest moja druga ciąża. Pierwsza przebiegła bez problemowo. Córcia skończyła 7lat. Teraz czas na synka J Jak na razie czuje się świetnie. No może trochęzmęczona i delikatna zgaga. I meeega szczęśliwa J Pozdrawiam przyszłe mamusie orazGRATULUJĘ!!!
 
reklama
Do góry