reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Mikusia, to dajesz czadu z samopoczuciem, jak szybko minęło Ci w pierwszej ciąży jak się źle czułaś? Masakra powiem Ci, obyś się syzbko pozbyła tych mdłości. :)
Mnie korci żeby już powiedzieć i też zaznaczyć, że to początek... Ale mąż się uparł. :(
Ja jestem z Dąbrowy Górniczej ;)

Anka WITAJ! To trzymam kciuki mocno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
To chyba tylko ja tak jeszcze trzymam wszystko w tajemnicy, bo o Kropeczce wie tylko mąż, lekarz, no i Wy;-) sama nie wiem, co mam zrobić, bo z jednej strony chciałabym, żeby wszyscy już wiedzieli, a z drugiej to sama chciałabym się tym jak najdłużej cieszyć... może to przez szaleństwo hormonów...??
 
justek ja to jak bym im nie powiedziała to i tak by sie skapneli jedna para to rodzice prawie 3 letniej dziewczynki i z drugim w ciąży wiec ja z nią jestem na bieżąco nie dało sie ukryc drudzy to moja najlepsza przyjaciółka od dzieciecych lat i jej mąż którzy też są chrzestnymi mojej Oliwki sami mi kupywali testy i jeden nawet robiłam jak była u mnie w domu wiec rozumiesz
trzeci to najlepszy przyjaciel mojego meża i jego żona którą też znam od szkolej ławki jak przyjechała na drugi dzień cieżko było mi udawac że nic sie nie stało a czwarci to taka sztama że szok widzimy sie rzadko ale ostatnio widzieliśmy sie 2 razy już po testach i raz odmówiłam piwa i drugi raz też co zawsze z nią piłam redsika wspaniała kompanka do pogaduszek no wiec sama sie zapytała kłamać nie bede :D
A z resztą widuje sie zadko wiec poczekają :D
 
Tak rzeczywiście zaginełam, staraliśmy sie w lutym i potem dopadła mnie infekcja grzybiczna i się leczyłam więc jakoś na forum nie wochodziłam, minał marzec i w kwietniu mogliśmy się starać, a czy z owocnym skutkiem mam dużą nadzieje że tak
Zazdroszcze Wam tych suwaczków, ja poczekam do wyrazniejszej kreski na teście :-)
 
Witam z rana:-)

Witaj anka84200 gratuluje.. Trzymam kciuki za piękne wyraźne kreseczki:-)

Witaj Potrójna mamusiu:-) gratulacje

Justek ja tez nikomu nie powiedzialam - no tylko mężowi;-) powiemy po wizycie u lekarza:tak:

Czarni wow ale brzuszek:-) śliczny:-)a taki caly czas jest.. Ja mam lekko wystajacy ale taki mialam przed ciaza juz:tak:

Mamcia, Gizmowa podziwiam i zazdroszcze dobrego podejscia.. Ja strasznie panikuje - az sie sama sobie dziwie... W pierwszej ciazy jakos tak nie bylo.. Bylam pewna, ze bedzie dobrze i koniec.. a teraz.. Jeszcze tydzien i sie dowiem:szok::-D

Milusia83 to faktycznie niedalko mnie mieszkasz.. A do Warszaway az jedziesz?? I to co jakis czas wyjezdzasz czy jak??

A ja dzis czuje sie okropnie.. Strasznie kluje mnie w lewym boku, zreszta jak chodze to mam wrazenie, ze wszystko mi zaraz wypadnie dolem.. Masakra.. I do tego mdlosci.. Ale dam rade jeszcze 40 min - córe odprowadze do przedszkola i mozna chwilke odpoczac..
Wy tez tak macie?? Ja nawet dluzej siedziec nie moge, bo zaraz mnie kluje i ciagnie:-(
Aha i jeszcze jedno pytanie, bo chce sobie dzis zakupic folik jaki bierzecie?? Bo ja juz nie pamietam.. a ze ciaza jest totalna niespodzianka to nic wczesniej nie lykalam.. a wole juz cos brac:tak: Dzieki za odpowiedz;-):-)
 
reklama
Do góry