reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dzięki dziewczyny. Mąż mówi, że będzie dobrze a jak on mówi, że będzie ok to tak będzie!!! Idę jeść... Pączka... Albo i dwa...
 
reklama
maamcia u mnie jest identyczna sytuacja... wg miesiączki w dzień wizyty byłam w 5t5d a na usg wyszło 5t0d ................. i tak samo jak Ty mam milion myśli.... nie wiem jak wytrwam do 18 maja do kolejnej wizyty.... choć staram się myśleć pozytywnie... choć to nie jest łatwe.......
 
Mamcia napewno bedzie dobrze.. tak jak dziewczyny pisza takie odchylenia sie zdarzaja.. tule mocno..:-)
 
To chyba dlatego nie chodzi się tak wcześnie do gina :tak: Na początku różne cyrki wychodzą. Najgorsze jest to że w gabinetach przyjety jest schemat że liczy sie od dnia miesiączki te przykładowe 14 dni i najlepiej jeszcze cykl 28 dni. Niespotkałam się żeby jakiś gin pytał ilu dniowy był cykl w którym się zaszło w ciąże lub kiedy nastąpiła owulacja- rozumiem oczywiście osoby któe nie mają pojęcia , wtedy trzeba się zdac na kompiuter, ale ja no w ciążę z Michasiem zasłam mając cykl 36 dniowy, owulacje miałam około 21dc czyli prawie tydzień odchyłki od normy!! Dziewczyny mi poradziły powiedzieć na wizycie ze okres mialam kilka dni pozniej zeby nie wyszło ze ciąża jest mniejsza niż powinna od dnia okresu i faktycznie pokazywało dobrze mi ciąże gdy zawyzyłam sobie dzień okresu o kilka dni.....
I tak się zastanawiam ile razy sie zdarza ze ginowie stwierdzają ze ciąża rozwija sie za wolno albo jest za mała i kierują na zabieg a nawet nie spytaja czy nie pomysla ze przecie owulacja mogła byc duzo duzo pozniej.....

To takie moje spostrzezenie malutkie :)
Dlatego czekamy spokojnie to wyzszych tygodni i na piekne foteczki z udg z naszymi kropkami :-D



P.S. Dziewczyny z góry przepraszam za moje pismo, niestety zawsze pisze chaotycznie, zazwyczaj niespójnie, robię masę błędów i literówek, a to dlatego ze pisze w biegu i strasznie szybko, wiec mam nadzieje ze wam to nie bedzie przeszkadzac gdy w moich wypowiedziac będą błedy :D
 
Ostatnia edycja:
Tu się zgodzę, bo ciężko o idealnie wzorcowy okres - 28 dni. Mój gin (nfz) nigdy nie pytał o cykle, za to moja prywatna lekarka, zawsze. Dzięki temu łatwiej wyliczyć przypuszczalną datę zapłodnienia i porodu. Ja nigdy nie zwracałam uwagi na usg, ile tc pokazuje, gorzej kiedy był to 8 tydzień a serduszka ani widu ani słychu.
 
Cześć dziewczyny ! :) Przyjmiecie mnie do swojego grona ? Do tej pory wypowiadałam się na grudniówkach i wyczekiwałam aż ktoś założy wątek o styczniówkach i długo się doczekać nie mogłam ...

a tu zaskoczenie, znalazłam przypadkowo i już 16 stron ! :)


Życzę wam kochane spokojnych 8 miesięcy ! :)


Ja pierwszą wizytę mam jutro, powiem szczerze że strasznie się denerwuje ... mam nadzieje że wszystko będzie w porządku :)



Jak tam wasze objawy ? macie już jakieś ?



Chyba nie będę w stanie nadrobić tego wszystkiego co zdążyłyście naskrobać ;)
 
Zgadzam się z wami, że zbyt szybka wizyta wiąże się z pewnym ryzykiem... Ale w moim wypadku chodzi o to, że ze względu na pracę męża JEDYNA akcja w tym cyklu była 8 i 9 kwietnia a z usg wychodzi, że do zapłodnienia doszło ok 16. Nie ważne czy mi się owulacja przesuneła ale mój mąż musiałby mieć super nasienie, żeby przetrwało tydzień.
Z drugiej strony kiedy wprowadził datę miesiączki to wyskoczyło mu 5t0d i tutaj powinnam o to zapytać dlaczego nie 6t0d ale wiecie jak to czasami jest - z przejęcia mnie zatkało... Poza tym pęcherzyk ciążowy, który widziałam na ekranie nie był już pusty, wyraźnie było coś już w nim widać. Więc trzymam się jeszcze ewentualnie jakiegoś błędu w jego oprogramowaniu.
 
Cześć kochane ja się tylko witam,

fatalnie się czuję, nie daję sobie rady z mdłościami, z moim kurczaczkiem nie miałam ich tak intensywnie i tak wcześnie, ale modlę się, żeby minęły bo ja nie jestem w stanie funkcjonować, no masakra....

Witam nowe przyszłe mamy:)

Kochane nie obawiajcie się wyliczeń na tym etapie ciąży, w ogóle w tak wczesnych tygodniach powinno się odpuścić USG gdyż same wiecie jak może być....Nie obawiajcie się i spokojnie czekajcie:)

Pozdrawiam Wszystkie styczniówki

Ja jutro śmigam do Wawy na 3 dni, mam nadzieję, że dam radę bo więdnę, a prowadzę szkolenia..echhh
 
Cluue witamy :) i porszę o relacje z wizyty bo ja też nie długo idę :)
dziewczyny nie ma co teraz patrzeć który to tydzień bo oni robią z wyliczeń a jak wiemy jest na to za wczesnie jak dzieciątko sie całe ukrztałtuje to wszystko sie zmieni
mi jak lekarz powie że ciaza jest młodsza nawet sie nie przejmę ja wiem kiedy doszło do zapłodnienia i nie ma innej opcji :)
 
reklama
Witam z rana

Ja póki miałam troche siły zdarzyłam już obiad wstawic;-) bo wiem, ze potem byloby ciężko..

Cluue
witaj:-)

Właśnie co do dat owulacji to ja tez jestem ciekawa co to u mnie wyjdzie.. Bo wg kalendarza powinnam mieć owulacje na okolo 20 kwietnia a wiem, ze to byla data gdzies okolo10-11 kwietnia.. Zreszta wszystkow tym cyklu sie poprzestawialo..
 
Do góry