reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Gratuluję udanej wizyty! Ja idę w poniedziałek na wizytę. Trochę się boję jak zareaguje lekarz bo miałam cesarkę niespełna osiem miesięcy...
 
reklama
Goko gratuluję wizyty! Ja też dziś odwiedziłam lekarza, ale jak na razie to wypisał mi tylko skierowanie na badania, zalecił witaminki i do zobaczenia za jakiś czas. USG jeszcze nie, no i tylko mdłości mam na pocieszenie:)
 
mój gin powiedział, że na razie wystarczy kwas foliowy raz dziennie a i badania zleci dopiero przy następnej wizycie jak już usłyszymy serduszko....

dziewczyny to moja trzecia ciąża a ja pełna obaw i czarnych myśli....................... chyba ogłupieję przez te dwa tygodnie..............
 
Goko ja kochana mam wizytkę 19 maja, więc też kawał czasu, ale będę czekać spokojnie.....chociaż wiadomo 1000 myśli/minutę...

Agatka13 a znasz przyczynę wcześniejszych poronień?

W ogóle witam nowe przyszłe mamusie..
 
Witajcie .

:-) Termin mam na 5 stycznia :-) Jestem już mamą prawie 7 mieisęcznego chłopczyka. Gratuluję Wam wszystkim i trzymam kciuki za wizyty. Ja planuję iść w czwartek ot będzie równy 6 tydzień, nie wiem czy nie za wcześniej.

Objawy: sennosć, mdłości, bóle głowy i osłabienie.
 
Ostatnia edycja:
Gizmowa no to fajnie, że dzieciaczki będą miały niewielką różnicę wieku,
nie obawiasz się?:)
 
na razie przyczyna poronien jest nie znana.mialam wszystkie badania robione i saw najlepszym porzadku.moje objawy na dzisiaj:moglabym spac 24/24 godzin i zmeczenie no i brak apetytu-jem bo musze i cycki mnie bola jak glupie:wściekła/y:
 
reklama
Do góry