reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Caroline no oki to juz lece z Milenka :p No tylko nie wiem jaki rozmiar wybiore chyba 92 bo juz nosi 80/86 czasami a za 4 msc podrosnie a zalezy mi by byla dluga ;) No chcemy ja tez zabrac w plener na sesyjke z fotografem tylko sie boje bo juz charakterek pokazuje po tacie ;) Zazdrosze wiejskiego zycie ;]

Mietowa ​u nas tez byl antybiotyk amotaks tez gardlo;/
 
reklama
Mietowa to zdrowka zycze ;)
my tez kupilismy kojec ale niestety natalka posiedzi w nim z 5 minut i zaraz wstaje z krzykiem zeby ja wyciagnac,ale czasem po prostu musze ja tam wsadzic ;)

gosia jak tam zakupy sukienkowe?
 
Alicja wlasnie sie zastanawiam jeszcze pochodze po sieciowkach bo naallegro troche sie boje zamowic ;) A jak tam Natalka dalej marudna no i jak dzisiejsza nocka lepiej?

Mietowa biedne te nasze dzieciaczki ale On jest dobry my mielismy przez 7 dni go stosowac i pomogło ;)
 
hej dziewczyny..
u nas dzisiaj pogoda do bani - leje od rana i do tego wiatr.. zamiast wyjść na spacer siedzimy w domu.. a ala cały czas przy mnie bo chyba przez tą pogodę taka marudna dzisiaj..
dziewczyny a jak dbacie o higienę jamy ustnej u waszych szkrabów?
co do kojca my kupiliśmy najtańszy z kinderkraft i totalny niewypał.. siatka jest tak słaba że ala jak się opiera to już naderwana jest.. tak to jest właśnie.. człowiek chce przyoszczędzić a i tak dla drugiego brzdąca będzie trzeba nowy kupić :-( ala spędza w nim czas tylko jak ja jestem sama a muszę wyjść do łazienki.. czyli naprawdę mało czasu tam spędza.. ładnie się czasem zabawi ale na podłodze a nie w kojcu.. duużo czasu spędza przy obrazkach czuczu - naprawdę polecam bo super sprawa :tak:
 
Caroline u nas tez pogoda okropna nawet na spacer nie poszlismy ;/ A co to jest te Czuczu bo pierwsze slysze? Ja na razie nie myje aczkolwiek od juttra zaczynam bo mam kupiona szczoteczke i paste i od jutra dzialamy ;D Jutro tez znowu na rehabilitacje to przy okazji pojde po czapke i kozaczki do H&m bo maja naprawde fajne pilotki;)
 
Gosiu czuczu ma całą gamę produktów
dla mojej ali kupiłam całą serię (bo uwielbia!) czuczu moje pierwsze słowa.. są cztery rodzaje.. CzuCzu Moje pierwsze słowa kolory i kształty (3671571577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tu akurat kolory i kształty, ale są jeszcze zwierzątka, owoce i warzywa..
a dla mojej chrześnicy która ma 3,5 roku kupiłam CzuCzu - Rączka rysuje zwierzątka pojazdy 3-4 lata (3623916404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i teeeż rewelacja.. zabawka jest oblegana non stop ;-)
a dla starszych dzieciaków z resztą dla tych młodszych też są zagadki czuczu Zagadki CzuCzu dla dzieci od 5-6 lat (3657955643) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

naprawdę fajne kreatywne zabawki..są też pierwsze puzzle, pierwsze domino.. na allegro jest tego pełno i widzę że mimo są to mega proste zabawki to dzieciaki mają straszną frajdę.. moja ala mimo że gryzła i śliniła te karty to nie zniszczyły się mimo że są kartonowe..

ja ostatnio byłam w hm ale nic nie dostałam :-( ludzie chyba większość wykupili bo pustki i nic nie kupiłam :-(
powodzenia na rehabilitacji! :tak:
 
Caroline bardzo fajne wiec pewnie kupie Milence ja mam gumowa ksiazeczke z canpola z zwierzatkami i kupilam jej bajeczke taka mala ona ogolnie uwielbia kartki wiec jej to podpasuje dzieki zalinki.A moze w empiku to bedzie? Kurde mam nadzieje ze beda te czapki i emo buty bo mam akurat po drodze a zbliza sie zima i tylko to mi zostalo do kupienia;)

Dziewczyny jutro w lidlu mega paka pampersow za 88 zl rozmiar 4-162 sztuki ;)
 
Gosia moja też uwielbia obrazki i potrafi dłuuugo przekładać karteczki.. a fajne jest to że jak by nie przełożyła to zawsze coś innego :-) w empiku chyba są.. a w rossmann na bank ;-) udanych zakupów! daj znać jak się zakupy udały :tak:
 
reklama
hej dziewczynki jak zwykle padam na twarz :/ davcio cos od paru dni budzi sie w nocy wydaje mi sie,ze kolejne zabki ida ale nie jestem jakos przekonana niechce myc juz nwet dolnych dzisiaj znow dziaselka krwawily i za cholere niechce mi pokazac czy mu tam na dole cos idzie,niedosc,ze w dzien malo sypia to jeszcze teraz w nocy sie budzi nie z krzykiem placzem wrecz przeciwnie smieje sie dostanie troszke herbatki lub mleczka i spi dalej ale ja juz rano po pobudce jestem kaput :( Nagotowalam mu teraz zupek i pomrozilam bo nie mam czasu przyzadzac swierzej kazdego dnia eh mam nadzieje ze te pobudki to tylko chwilowe jak przy kazdym zabkowaniu i ze to zabki do tego te pobudki od zmiany czasu o 5 rano a nie o 6 :/ Cale szczescie maz troche sie w ten weekend nim mogl zajac i pomogl mi posprzatac bo nie ogarniam sama cale dnie z malym i zebym go miala jeszce gdzie polozyc ale laza nam w butach bo na balkonach koncza robote wiec nie klade malego nigdzie poza wersalka i jego pokojem,w ktorym samego nie moge go zostawic zeby isc np cos ugotowac,licze ze we wt najpozniej skoncza to cholerne ocieplanie ;(
 
Do góry