reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

dzień dobry

widzę, że u większości ząbkowanie daje się we znaki
u mojego Adasia niedawno górne dwójki wyszły i tydzień był spokoju, teraz dolne dwójki idą, jedna już wyszła
7 ząbków ma już mój mały mężczyzna
marudny przez to, że o mamusiu.... na szczęście problemy z zasypianiem minęły!

ja czekam na odpowiedź w sprawie drugiej pracy, nie wiem czy pisałam ale z pierwszą nie wyszło, jako posiadaczka dziecka byłam mało dyspozycyjna - zdaniem kierowniczki ;(

pozdrawiamy
 
reklama
dzisiejsza nocka troszke lepsza tylko 4 pobudki ;) bylysmy dzisiaj drugi raz na basenie na zajeciach dla maluszkow,natalka czuje sie w wodzie jak ryba,w wannie tez lubi szalec ;)
my mamy kojec babydesign i jest wytrzymaly i dosyc duzy...moze jeszcze polubi w nim siedziec.
 
januarka trzymaj się! jeszcze troszkę i minie ta rewolucja! ja miałam remont pokoju jak byłam w ciąży.. katastrofa.. myślałam że wyjdę z siebie.. a z dzieckiem to już w ogóle tragedia :-(
afja zazdrosczę 7 ząbków.. u nas 5 i idzie szósty ale jakoś ciężko jej idzie to ząbkowanie :-( w sprawie pracy to nie martw się.. na pewno sie uda! najwyraźniej do tej szukali robota a nie pracownika.. a w ogóle to powidzcie mi kto jest lepiej zorganizowany niż mama? potrafi robić tysiąc rzeczy na raz i pamiętać o wszystkich sprawach i jeszcze oprócz opieki nad dzieckiem prowadzić dom i pracować na cały etat.. lepszej kandydatki do pracy nie znam!;-)
alicja super że mała odnajduje sie na basenie! moja też lubi pluskać się w wodzie :tak: i super że nocka lepiej.. u nas się poprawiły nocki jak wyszła górna jedynka oraz jak kupiłam śpiworek - chyba jak cieplej w nózki to się lepiej śpi mojej królewnie ;-)


a ja na jutro jestem z alusią zapisana do pediatry.. od kilku dni ma nieprzyjemny zapach z ust.. nie jest to normalne cokolwiek by nie zjadła.. może świadczyć nawet o stanie zapalnym poch. ropnego.. do tego od wczoraj ma wysypkę a dzisiaj nam zwymiotowała.. takze żarty się skończyły - trzeba to obejrzeć żeby się coś nie rozwinęło :-(
 
poprawka 8 zębów...
czwórka górna wyszła!!!! marudaaaaaa że heeej

-caroline- ja u Adasia ostatnio mam wrażenie, że zapach z buzi mu się taki jakiś inny zrobił... hmm ale nie to, że brzydki.... troszkę mnie martwi...
 
-caroline- z tym oddechem to mnie troche zmartwilas ja tez zaowazylam ze malemu od jakiegos czasu czus z buzki,ale myslalam ze to poprostu od nieumycia zabkow dokladniej bo niechce dac do tego te krwawiace dziaselka ale dzisiaj koniecznie na spiocha udalo mie sie troche dziaselka obejrec i nie wiedac aby cos szlo:/ kurcze jak pojde po wyniki moczu to zapytam lekarke aby obejrzala bo dzisiaj oczywiscie takze nie dal sobie zabkow umyc nawwt tych na dole od wczoraj dac niechce:/
 
Zapomnialam dziewczynki u nas jakas epidemia ciazowa znow heh wlasnie dzisiaj zliczylam 6 kolezanek w ciazy rodza od lutego do czerwca jedna po 2 :)
 
afja suuuperrr! gratulacje kolejnego zębolka :-)

dziewczyny z tym przykrym zapachem to u nas od kilku dni.. myśłałam że to od odżywiania i niedostatecznej higieny jamy ustnej.. ale po moich wzmożonych wysiłkach mycia jej gazikiem ząbków i języczka nic nie dało.. a później poczytałam że to zawsze ma jakąś przyczynę.. i jeszcze kumpela mi powiedziała że jej mała jak miała takie objawy czyli ten zapach + wysypka + temp. to lekarka dała antybiotyk bo to angina była w zaawansowanym stadium.. no i się przestraszyłam.. jutro idę do pediatry więc dam wam znać co i jak..

januarka
to wy też zaliczyliście tą epidemię? :-D coś się 'kroi'? :-D
 
-caroline- nie nie my wolimy poczeka jeszcze az epidemia sie skonczy,rozpoczniemy sezon na druga ;pppppp.

Hej dziewczyny my dzisiaj idziemy zaszczepic sie na pneumokoki strasznie sie boje zapewne bedzie wrzasku,ale mezowi prawdopodobnie uda sie zerwac z pracy i pojechac z nami cale szczescie bo sama bym nie dala rady,mam nadz.ze szczepienie dobrze zniesie jestem troche przerazona,ale jeszcze bardziej przeraza mnie sama choroba na pneumo.wiec wolimy jednak zaszczepic.Ostatnie 2 nocki przespane cale tzn do 5:30 ale bez zadnej pobudki w nocy wiec juz sama nie wiem czy to zabki ostatnio go tak meczyly czy co innego bo wczoraj zajrzalam jak spal i nie widze aby cos szlo. Trzymajcie kciuki za dzisiejsze szczepienie,milego dnia :*
 
Afja gratulacje zebolka ;)

januarka no a wiesz ze ciaza zarazliwa? ;D hehe

Caroline jak tam u pediatry? Oby Alusia zdrowa byla! ;)

Alicja
no super zajecia mala zadowolona to i mama zadowolona i chyba znalazlas sposob na niejadka ;D

My po rehabilitacjach mala zrobila wielkie postepy i nadgonila do swojego msc pani ja bardzo chwalila ;) Milenka oczywiscie byla bardzo zdenerwowana placz odkad ja zobaczyla ( Pani rehabilitantka zapisuje Milenke jako PLACZEK haha) kopala ja i chciala zabawka uderzyc aaaaa maly terrorysta :szok:
Pozniej poszlismy na zakupy i kupilam czapke i buciki dla Miluni Product Detail | H&M PL ta czapa a buty emo brokatowe ;) Plus weszlam do mojego ulubionego ciucha i kupilam nowe body i pajac GYMBOREE za jedyne 13 zeta haha plus inne uzywki wiec troche mala obkupilam ;) pozniej do domu szybki obiad posprzatac tesciowa przyszla zajela sie mala a my na pierwsze nauki przedmalzenskie ;D O matko to sie staje coraz bardziej realne ;D
 
reklama
Gosia dziękuję ;-) wrócilismy od pediatry i to na szczęście nic poważnego.. temp podwyższona to pewnie przez ząbki.. wysypka być może przez tą temperaturę.. a brzydki zapach z ust i ulewanie być może są spowodowane bakteriami w jelitach.. dostała mała probiotyk/prebiotyk i jeśli się nie poprawi to znowu do lekarza na wyniki z moczu i inne tam.. gardło ma czerwone ale to już od jakiegoś czasu.. ala jeszcze nie miała antybiotyki ani razu i bronię się przed tym jak mogę :-( ooo super że rehabilitacja przyniosła efekty!!! naprawdę taki wysiłek cieszy wtedy podwójnie :tak: a moja znowu u lekarza spokojna bo całą wizytę obczajała łańcuszek złoty lekarki.. i tylko czekałam aż chapnie jej i mama będzie musiała płacić.. ale na szczęście szybko ją zbadała więc ala nie zdążyła się zaczaić dobrze :-D czapka boska! u nas w hm bieda na maxa.. ja właśnie poprosiłam moją mamę żeby kupiła jej futrzaną pilotkę w zakopcu bo własnie się wybiera.. a pochwal się bucikami bo muszą być cudne.. co do nauk przedmałżeńskich to są boskie :-D śmiechu co nie miara było u nas :-D
januarka &&&&&& mocno zaciśnięte - daj znać jak po szczepieniu!!! oby wszystko było ok!


ala właśnie zasnęła a ja biorę się za mycie podłóg bo się zrobiło brudno w domku - nosi się masakrycznie przez tą pogodę :-(
 
Do góry