reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Caroline to dobrze ze to nic poważniejszego i oby gardełko przeszło my niestety juz mielismy antybiotyk mimo ze dwa tyg roznymi specyfikami dzialalismy masa lekow za 200 zl prawie i nic wiec musiala dostac amotaks ale na szczescie juz jest ok ;) No ja od razu myslalam nad pilotka a Milenka wyglada w niej bosko ;) Buty bym pokazala ale nie ma ich na stronie hm ale zwykle emo u gory futerko i cale ze srebrnym brokatem ;) No nauki byly smieszne jeszcze te kawaly ksiedza niezle sie posmialismy ;D O tak Milenka tez ostatnio w prezencie dostala zloty łancuszek malutki dla dziecka z podkowa raz go miala zalozony i prawie go rozerwała hehe;D Nasze dzieciaczki sa cwane i pomysłowe ;) I pomyslec ze za 3 msc roczek i beda jeszcze bardziej cwane ;D


aaaa zakochałam sie w tej sukience i sie zastanawiam czy moze byc do slubu czy bardziej na swieta ?
http://www.hm.com/pl/product/18294?article=18294-A

a i jeszcze ta mnie urzekła
http://www.hm.com/pl/product/18264?article=18264-A
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny melduje i tutaj szczepienie przebieglo mysle pomyslnie maly byl grzeczny troszke spiacy teraz i wlansie spi,ale tak narazie i oby nie zadnych innych objwow przy poprzednicgh szczepieniach tez raczej dorbze znosil wiec licze ze tak i tym razem bedzie :)
Gosia- obie suknisie sliczne,ale ta biala wow cudowna,az mi sie cory zachciewa ;p
 
Gooosia piękne te sukienusie! biała śliczna a różowa mnie mega urzekła :-) bym kupiła dwie :-D:-D:-D
januarka - o jak świetnie że tak minęło to szczepienie - i spokojnej nocki - oby tylko na senności się skończyło!;-)



a ja mam lenia - masakra nic mi się nie chce..
dziewczyny starające się - zapraszam na "starania od jesieni 2013" na bb .. :-)
uciekam chyba pomału spać.. wypiłam piffffko i senność mnie ogarnęła :-D
 
Witam sie z rana my zaraz wychodzimy do cioci Milenki a pozniej razeem na spacerek do sklepu ;) Oby tylko nie padalo;) Milenka wczoraj mnie zaskoczyła wiecie gdzie sie schowala? Pod własne łóżeczko haha! tam ja pampersy zaciekawiły pozniej jak mnie zobaczy to sie poplakala ze sie z niej smieje a przeciez Milusinska nie wie jak sie teraz wydostac ;D

Caroline no chyba pojade po obydwie ;D Sa piekne ;D
 
Dziewczyny pozwolicie że się przyłączę do rozmowy:) Myślałam ze już tu nikogo nie ma, a tu niespodzianka:-D

Czy u was też jest bilans po 9 m-cu? My dziś się wybieramy, ciekawe ile ma ta moja gwiazda:-D Starszą też muszę zabrać na osłuchanie bo kaszle i kaszle. Od września ciągle jakieś infekcje, młoda z przedszkola przynosi:baffled:
 
heeeej Lanjaa - szczerze ci powiem że nie byłam na żadnym bilansie :-( u nas jest taka lekarka że szkoda gadać.. tzn ja często z małą chodzę po lekarzach bo a to kaszle a to katar.. ale chodzę żeby sprawdzić czy nic gorszego się nie rozwinęło bo wolę unikać antybiotyków.. i póki co - odpukać!- zawsze na osłuchaniu i syropku ziołowym się skończyło.. ooopowiadaj co u was.. jak dziewczynki się dogadują? no i daj znać jak po bilansie bo ja nawet nie wiem jak taki bilans wygląda :-(
 
Caroline jak tam zakupki udaly sie ? koniecznie sie pochwal!

lanjaaa no super kolejna mamusia! nie my nie mamy takiego bilansu i zdrowka dla starszej siostrzyczki!
 
reklama
Do góry