reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Green flower- ogromne gratki z okazji narodzin Twojego synka! Niech sie chowa zdrowy i rosnie duzy!! A Ty wracaj szybciutko do siebie!! 3majcie sie cieplutko!!
its_a_boy.gif




Martinek - przesliczny prezencik, a jaki pomysl mieliscie super!!! :-D:-D:-D


Ja sie tylko na chwilke witam- dzis cisza i spokoj, Malutki zrobil nam wczoraj falszywy alarm! Zobaczymy co dalej.. :sorry:


Pozdrawiam Was dziewczyny, 3majcie sie cieplutko!!!
 
reklama
Czarni zeby nasze maluchy jeszcze taki sam plan wytrwania w brzuszki tydzien mialy jak my ;) Tego ci, życze ;) Ale najwazniejsze to aby zdrowe byly :)
EmiliaM no tak hehe idziemy z czarni leb w leb ciekawe jak to sie rozwiaze ;)
martinek ale swietny pomysl jesli mi sie uda urodzic w terminie to chyba jakies noworoczne zdiecie zrobie maluszkowi rowniez, aby data byla pamietna ;) Ale slodkosci normalnie zacalowac :***
domiska1bardzo ci dziekuje,za wierszyk dodal mi otuchy napewno go bede czytac czesciej :) Raczej nie mozna mi pomoc poprostu w domu nie mila atmosfera bo rodzice sie poklucili i lzy matki bola mnie strasznie dla mnie to najgorszy widok i prezent na swieta jaki moglam dostac,a tata tylko na moje lzy reaguje,ale zaraz znow to samo bo jego urazona duma pokaziuje swoje, prawda taka,ze to nie on ma racje ale......., a ze moje hormony teraz buzuja poprostu nie daje sobie z tym rady :( Dlatego wigilia i cale swieta ogolnie sa bardzo ciche, a we mnie poprostu wszystko szaleje z pieciokrotna sila :(
ala1911 tez slyszalam o nowym roku, dlatego mam nadzieje,ze z wigiloia sie nie sprawdzi,a termin porodu mamy na nowy rok wiec caly czas mam nadzieje, ze zacznie sie dobrze :/
 
Ostatnia edycja:
Martinek Przesliczna Twoja córcia jest! A zdj naprawde magiczne ;))


Green ogromne Gratulacje to Wam synek na swieta najlepszy prezent dal! Wypoczywaj ! I zdrowka dla Was! ;)
 
hej

green ogromne gratulacje, synuś ładną date wybrał na urodziny:-) trzymajcie sie cieplutko:)
dorotqua januarka przytulam was mocno, oby sie poprawiło
marzenixx ale ci fajnie w nowym domku:)
martinek przepiękny prezent, najlepszy jaki może być:) a jaka malusia sie w tym koszyczku wydaje:-)

u nas obrażstwo, masakra ledwie sie ruszam:baffled:wczoraj w sumie spać poszłam o 3, dzisiaj szybciej polegniemy...
 
Green flower gratuluję SYNKA :tak::-D

Martinek prześliczny prezent pod choinką :tak:

Domiska1 nie martw się nie jesteś sama;-) Ja pierwszego porodu nie wspominam najlepiej (od pewnego momentu) i miałam po nim wyrzuty sumienia jak nie wiem. No, ale zdecydowałam, że jak będzie wszystko ok, to wolę urodzić naturalnie, chociaż boję się jak cholerka i na samą myśl cierpną mi z nerwów ręce i całe ciało. Pocieszam się tym, że każdy poród jest inny ;-) Będzie dobrze :tak:
 
reklama
dobry wieczór :)

a33 widze ze nie tylko ja po wigilijnym obżarstwie leczyłam się miętą :)

green gratulacje kochana!! uspokoiłaś mnie tym "nie taki diabeł straszny.." :) zdrowka dla Ciebie i maluszka! :*

mum_to_be ja już też ostatnio powiedziałam, że chciałabym już urodzić bo mam dość tego, ze sama sobie skarpetek nie założe i w ogóle czuje się jak kaleka.. jednak kolezanki które są juz mamami podkreślają cały czas ze mam sie cieszyc cisza i spokojem póki moge :))

alice88 mnie zgaga też ostatnio dopada i to straszna. Na mnie na szczescie działają naturalne sposoby typu banan albo kakao :) sprobuj i Ty moze Ci pomoze..

indziorka fakt pocieszające to nasze wspólne upośledzenie :) ja w swoją torbe ledwo sie spakowałam, ale podejrzewam ze po prostu wzielam za malą bo duzo rzeczy w niej nie mam :)

januarka ja dzisiaj wlasnie tez mam jakis dzien podejrzany, bo maluch jak zawsze impreza w brzuchu tak dzisiaj tylko kilka kopnięć.. ale nie panikuje jak narazie.. zobaczymy do jutra moze tak go potrawy wigilijne zmeczyly ze odsypia :) skurczy brak wiec raczej wszystko ok..

Czarni u mnie tez jakos bez echa.. a patrzac na suwaczki to widze ze przescigają Nas nasze koleżanki my już niby 39. tydzień ja nawet o kilka dni dalej od Ciebie a tu same 37. się rozpakowują :)

martinek cudne zdjęcie!
 
Do góry