reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Muuum to be no to rzeczywiście landlord musi załatwić kogoś do podłaczenia:tak: fajnie że pieniążki przyszły, jak znalazł na święta:-) mnie też sie czasem tak dzieje że sprawdzam konto po północy i nic nie ma, przychodzą po 1 albo rano:sorry2:
 
reklama
Ja kochane czuję się lepiej jak rano, rano zdychałam,ale w miarę dnia było lepiej, malemu też ten kaszel krtaniowy ustąpil tylko pokasłuje, a mąż zdycha dalej i dalej zaraża...


Moje spojenie woła o pomoc bo to nie jest już spojenie tylko ognisty krąg, straszne to jest i współczuje kobietkom, które cierpią z tego powodu od wczesnych etapów ciązy (magdazuk dzielna babka jesteś)...brzuch już mam naprawdę nisko....., ale znając życie urodzę po terminie bo mam takie zawiasy, które trzymają, ze hohoh, wlaściwie dowiem się w sb.....


Jutro jak się dobrze będę czuła to śmigam na zakupy żarciowe, miały być dziś, ale od wczoraj nie wychodziłam.....wszyscy gniliśmy w domu, zrobilam taki rosołek z kg warzyw - marchew pietruszki, por, selerek i do tego lane kluseczki....




Czarni no ja muszę też śmignąć do lekarza internisty i na badania, juz mi się nie chce, bo w laboratorium to człowieka nikt nie chce przepuścić grrr......


Aninek oj u mnie pralka też ostatnio dziwnie się zachowuje, a że stoi na suszarce to muszę mieć na nią oko, w sumie już 3 lata pracuje, a teraz 3 lata to szczyt :D


Afja na pewno wszystkie obawy i lęki miną:) Ja z moim brzdącem jechałam do Wawy - 5h jak miał 3 tygodnie, wiec to zależy od zdrowia dzieciaczka, jego kondycji itp..A godzinka to właściwie żaden czas....


Ada mój za strój policjanta (mimo iż ma 2,5 roku to wszystko by oddał) jest teraz na etapie ekscytacji strażakami, policjantami itp...Ja też muszę kupić karpia, ale już patroszonego, jakoś tradycja karpia w reklamówce jest dla mnie wizją przerażającą, skoro w sklepie można świeżutkiego kupić....Czytam, że i Ciebie coś bierze, zdróweczka...


Mmum to be ja wolę kłasć się później niż stękać i kwekać pół nocy, a mój M tego nie rozumie i krzyczy, że późno sie kładę, dla mnie noc to już hardcore - przetrwanie heheh


Januarko, u mnie poczęcie było 10/11 kwiecień:) z USG mam 28 grudzień, niby z OM mam 2 styczeń..., ale średnia moja krajowa to 1 styczeń...


Indziorka mogę się połączyć w bólu gardłowym...echhh


CAroline no naareszcie ładnie dbasz o siebie:) a ja też tak mam, że jak laboratorium to budzę się głodna jak nie wiem, a tak to całkowicie na odwrót:)


Alicja32 zdróweczka...


Maonka mnie już chyba nie zalezy z czekaniem, chociaz nie ukrywam, że wigilię chce być z rodzinką, ale później niech się dzieje co chce, bo kaleka się robię i takie ostatnie dni czekania są mega męczące...


Asiorekk ja też uwielbiam szydełkowanie, ale jakoś czasu brak, a może bardziej chęci....


Malinko własnie na tym etapie co Ty jesteś najczęściej kobiety dopada lęk, strach i niepokój bo do porodu dosyć daleko, a wszystko już jest takie przerażające.., ale uwierz mi wejdziesz w 37 tc i zacznie się etap wicia i humor CI się polepszy i mimo wszystko sił przybędzie:)


Januarko skoro leukocytów więcej to trzeba wyleczyć tą infekcję bo niebezpieczne dla dzidziolka...


Marta87 ja wczoraj miałam takie wielkie NIE


Patinka mnie takie zakupy czekają niestety w pt...aż sie boję....bo przejdę parę metrów i mam brzuch w gaciach...




Magdazuk mnie lekarz powiedział, ze skurcze nocne generalnie chwytają od braku żelaza, w mniejszym stopniu od magnezu i potasu i ot się sprawdziło u mnie....Miałam takie przykurcze, że hej, odkąd uzupełniam to nieszczęsne żelazo jest idealnie.....Oj kochana z tego, co czytam to przedwczoraj obie cięzko miałyśmy w nocy...echhh..trzymaj się dzielnie....kochana ja nie cierpię jak ludzie po chamsku się pchają (bez dzieci) na te miejsca dla rodziców z dziećmi, naprawdę czasem trudno z zakupami i z maluszkiem zasuwać setki metrów, moim zdaniem chyba trudniej niż osobom na wózku - niepełnosprawnym, bo taki roczniak czy dwulatek bez wózeczka, który idzie i jest zmeczony...a ludzie w ogóle nie respektują znaków....


Hunianka ja bardziej boję się przenoszenia, aniżeli porodu wcześniej hehe, bo ja żelazna macica jestem....


Indziorka ja mam z kolei też przechlapane bo sąsiadka jak wodę odkręca to u mnie w domu szum jakby z rur woda leciała grrrrrrrrr, a nowe mieszkania....echhh


Green ja jeszcze nie kupiłam choinki bo też bym nie wytrzymała heheh:D


Dorotqua ja miałam już dośc wigilii poza domem, ciągle coś nie w moim stylu, bez klimatu, więc w tym roku nawet się nie ruszam i każdy się dziwi, że ja w 9tym miesiącu szykuję wigilię:D:D


Biłka ja nawet nie taka posypana z choróbskiem bo tylko gardło ka tar, synek już lepiej, a M stale chyrla i zaraża...echhh


Agaaaga14 czop nie zawsze odchodzi przed porodem, wiele razy jest tak, ze dopiero w momencie rozpoczęcia się porodu, można go nie zauważyć bo u niektórych kobiet jest to po prostu bardzo obfita wydzielina, a nie żaden korek...u mnie to była bardzo obfita, różowa wydzielina, wkladki co chwilkę zmieniałam, a potem przeszła w brązową i to było na 10 dni przed porodem...potem w dniu porodu rozpoczęło się brunatne plamienie....




Mila musisz wyluzować teraz kobietko i doczekać tego końca 37tc.....


Magdus30 echh szkoda pisać o tym przepuszczaniu..., ale może każdemu było spieszno przed "końcem świata":D hehe współczuję kochana...ja już nawet na to nie zwracam uwagi...


Aninek, a mnie dzisiaj listonosz koszulę do porodu przyniósł zamówioną dosłownie za grosze, a bardzo fajna, a itk mam zamiar wyrzucić do kosza od razu po:)


Natal84 ja kupilam w DOZie w promocji pampersy 2-5 kg...


Emilia84 zdróweczka kochana!


Skorupka84 mega gratulacje:) no ładnie ładnie, waga piękna, dobrze, że teraz bo za 2 tyg było by już baaaaaardzo dużo:D


Dorotqua no ja korzystam wlasnie z tej karty rabatów:)
 
Ada1989- co tam swieta tutaj trzeba rachunki poplacic:dry::tak: wiec zostanie mi na skromny prezent dla mojego M:sorry2:
A przeczytalam u Ciebie o tej plesni i tez nie za fajna sytacja jeszcze na same swieta:shocked2::no:mam nadzieje ze sie wyrobia ze spoldzielni do piatku i was poratuja oczyszczeniem tego:tak: jak to mowia " ja nie urok to sr**":cool:

Milusia- juz chyba dla kazdej z nas nocna pora to hardcore :-( ja bym chciala isc wczesniej, ale co jak sie wierce z 2 godz i nic:-(




A ja chyba dziewczyny mykam juz na poduszeczke. Deszcz za oknem pada. Malutki znow sie prezy z lewej na prawa tak ze hoho. Ide jeszcze zaliczyc wc i mam nadzieje ze uda mi sie szybko zasnac. 3majcie sie, do jutra;-)
 
Koszmar!!! przed 2 znow pobudka przytkany nos wiec wstalam na smarkanie po chwili znwou puscila sie krew szlag mnie trafil,a wiec wstalam wypilam wlasnmie herbatke i zmykam do lozka spowrotem moze wkoncu zasne spokojnie i pospie do tej 10 ;p pobolewania jakby troche ustapily, ale wlasnie jak wstalam teraz do toalety gdzies mnie strasznie zakulo jakby jajnik z prawej strony, co to takiego moglo byc? mialyscie tak moze? Kurcze to nie bylo jak na okres tylko takie troche pieczenie z bolem jakby mi jajnika wyrywalo, postalam troche i przeszlo,ale cos okropnego :/
Magda z uk to wielkie bum to nie chodzilo o to,ze nagle dzieciatko wypadnie to by bylo zbyt proste hehe tylko nagle zacznie bolec coraz bardziej i juz nie przestanie to bedzie znak,ze sie zaczelo tak mowil lekarz takze mam nadzieje,ze nie przeocze ty rowniez napewno nie;)
Milusia83troche mnie przestraszylas z tymi leukocytami lekarz nic na ich temat nie mowil, wszystkie inne wyniki wrecz idealne,a antybiotyk mam jeszcze tylko na dzisiaj, badania miedzy swietami nie powtorze i tak zapewne wyniki bylyby jak sie juz rozpakuje a wiec nie wiem czy infekcja bedzie doleczona, szczerze mowiac watpie, wiem tylko ze mam miec ze soba to badanie na paciorka i oslonowo maja cos podac jak sie zacznie i tyle.
 
Witajcie!!
ja dopiero o 1 zasnelam , a o 12 w nocy jeszcze koszule mi sie zamawiać chciało No ale spać nie mogłam to co:)
milisia - i wszystkie schorowany- zdrowia życzę!!!!

Kolejnej rozpakowanej mamie- gratulacje i niech sie synek zdrowo chowa!!!
 
witam po ciezkiej nocy.
gardziolko nie dalo mi pospac,lekki kaszelek mnie zlapal,na dodatek nie moglam miejsca sobie znalezc nie mowiac juz ze coraz ciezej mi przewracac sie z boku na bok,lekki dyskomfort odczuwam.

SKORUPKA serdeczne gratulacje ! zdrowka dla WAS:-):happy2: niech synus zdrowo rosnie:-)
 
Witam się i ja :)

Kolejna noc okazała się porażka, ból pleców był tak okropny, że nawet skurcze mu nie dorównywały- nie wiem co się dzieje, młoda normalnie aktywna, skurcze mniej więcej o takim samym nasileniu i wyciszające się a nie wzmacniające... a każdy ruch nawet stopą powodował świeczki w oczach.... Już w ogóle gdyby nie ta poduszka rogal to marnie by ze mną było :/ I powoli chyba dochodzę do wniosku, że wolę urodzić na początku stycznia- góra w połowie, bo inaczej to mnie nerwica weźmie :p Dzisiaj jeszcze wlaścicielka przychodzi to jakoś ślimaczym tempem muszę skończyć mieszkanie ogarniać :p

Magda Ja też jestem sentymentalna, ale lepiej wapsiórkowi jest u jakiegoś dziecka (tak sobie tłumaczę;), bo jak to wyglądało, że dorosła kobieta śpi z miśkiem? :p Mój go nie tolerował właśnie przez to, że z nim spałam- był coś w rodzaju zazdrosny i przy byle okazji eksmitował go z łóżka ;) Dwa razy nawet jak leżałam w wannie to mi go do kąpieli wrzucił :p Nie wiem jakiegoś schiza miał na jego punkcie:sorry2:zdjęcie gdzieś jego mam więc pamiątka pozostanie ;) jak je znajdę :D Ja się ostatnio przez te bezsenne noce zamęczam, że nie podołam jako matka, że je zawiodę w czymś strasznie... I tak sobie myślę, gdzie będzie moja granica, że czuję się dziwniej niż dziwnie się czuję na co dzień :D Mam nadzieję, że dopiero się w styczniu dowiem :p aż normalnie dzisiaj coś do torby do szpitala już coś włożę :p bo stres mi się bierze ;/

Ada Ja też bym była wściekła jakbym znalazła grzyba w mieszkaniu, bo to masakra jakaś przecież jest, alergie, astmy i inne historie :/ Fajny ten Wasz koncert kolęd był ;) I jeszcze tak Ci mówił ładnie :) Ja dalej nic swojemu nie kupiłam pod choinkę i zastanawiam się kiedy to zrobię :szok: bo pomysłu dalej brak i chęci do wyjścia z mieszkania tak samo :/

Mum to be Pozbądź się dziewczyno skrupułów, bo Twój Landlord nie ma ich w stosunku co do Was, trzeba się go było zapytać, czy wyobraża sobie funkcjonowanie od listopada bez sprawnej lodówki? Bo to jest śmieszne co robi po prostu, zrób jak Magda Ci kiedyś mówiła, masz na papierze, że mu wysyłałaś upomnienia na ten temat i jego wykręcania się więc weź lodówkę jaką chcesz, oczywiście z pełnym serwisem i niech Ci albo kasę zwróci albo od czynszu odbije :/ Nie ma miejsca na sentymenty, bo w wała chce Was zrobić :/ i dobrze, że kasa Ci już przyszła, bo Ty cyrki z tym miałaś :p więc teraz relaks i śpij dobrze;)

Milusia,Januarka Zdrówka kobietki ;) Ja mówię już nie zwracam na to uwagi :D

Czarni Łączę się w bólu i cierpieniu ;) Damy radę :p

Jeszcze pierogi dzisiaj muszę skończyć lepić, a sąsiedzi zaczęli koncert od 6 rano... Mam ochotę ich zastrzelić, a przynajmniej zapukać do drzwi i powiedzieć, żeby w końcu zamknęli jadaczki i skończyli niekończący się remont, bo mi też się należy odrobina ciszy i spokoju :/
 
Witam z rana..
Ja jak zwykle nie spie już od 5.. A jak sobie pomysle, że za niedlugo juz koniec w ogole ze spaniem ahhh..
W nocy spac nie moge, rano się zdrzemne i potem wieczorem znowu spac nie moge.. Takie koło..
Podejrzewam, że gdyby nie moj Fenoterol to juz chyba bym się rozpakowała.. Takie skurcze mimo tego odczuwam, że modle sie by przetrwac swieta..

Skorupka ogromne gratulacje:tak: Faktycvznie maluch spor.. Dobrze, że zdecydował się szybciej opuscic mieszkanko;-):-) Duzo zdrowka dla Was:-)

Dla wszystkich chorowitek zdrowka.. Ja tez się mecze.. Najgorszy to katar:baffled:

Indziorka wspolczuje boli plecow.. Ja sama umieram.. Czasami taki bol odczuweqam, że nie moge się obrocic nie mowiac juz o wstaniu:baffled:
 
hej...

ale jestem padnięta.. a naładowana negatywną energią że szok.. jak mnie wczoraj ten mój wkurzył..
całą noc nie spałam bo mnie skórcze łapały;/ chyba z tych nerwów..ma pretensje do mnie że dziecko już tak nisko..
i ze raz dwa urodzę. tak jakby nie docierało do niego że to już takie tygodnie.. ale nie to ja jestem winna bo
nalepiłam troche uszek i porobiłam porządki w 2 szafkach..;/ zamiast lezeć brrrrrrr.. mi sie tym lezeniem już
rzy....ć chce... dostane zwyrodnienia stawów zaraz..

Skorupka gratulację!!! i dużo zdrowia dla was...!!!! :-)

Indziorka - współczuje sąsiadów. i znam ten ból. na 3 roku studiów mieszkałam na stancji z głośnymi sąsiadami
więc wiem co to znaczy.. tyle że ci moi sąsiedzi rano sie kłócili strzelali drzwiami a wieczorem
godzili odprawiając orgie łóżkowe.. a najgorsze że mieli małe dziecko i jak ono płakało to miałam wrażenie
że wogóle na nie nie reagowali.. kilka razy nawet zgłaszałam zarządcy taką sytuacje..

Wybaczcie ale nie mam weny dziś.. może później mi przejdzie to postaram sie was nadrobic.. teraz idę zjeść sniadanie
i jakiejś herbatki zielonej się napic może mi sie zrobi lepiej.
 
reklama
witajcie :-)
ja dzisiaj pospałam do 9 :-):-):-) nareszcie troszkę się wyspałam ale za to leniwa się obudziłam :-(
uciekam na śniadanko bo nadrobić was ciężko ;-) dzisiaj sobie zafunduję jajecznicę z szyneczką i cebulką :tak: taka zachcianka ;-) wszystkim chorym - dużo zdrówka !
buziaki
 
Do góry