reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Clue- nie bój sie cewnika:) ja też byłam przerażona jak szłam pobrać mocz cewnikiem bo mój lekarz chciał sprawdzić czy mam bakterie w pęcherzu.. :) taka wydygana szłam do szpitala. pytałam położnej czy to będzie boleć a ta mi powiedziała ze jest to nieprzyjemne uczucie.. to już w ogóle zaciskałam zęby ale zupełnie nie potrzebnie.. kompletnie nic nie czułam śmiałam sie za to bo wcale nie chciałam siku a leciało że ho ho ..:):D :-)

Co do spania malucha- to ja mam naszykowany i kombinezon i rożek i kołderkę. ale myślę że będę go początkowo trzymać w rożku przez parę dni. z reszta zobaczę jak sie będzie w nim czuł.. moja siostra trzymała na początku w rożku bo mówi że była spokojniejsza ze sie nie odkryje ani nie przydusi kołderką a później w śpiworku trzymała dopiero po 6 mies przykrywała kołderką..
 
reklama
Hejka ;)
Ja dopiero przed chwila dotarlam do domu- od razu jak weszlam to odgrzalam sobie wczorajsza zupke, bo tak nam dzis przymrozilo ze trawniki i dachy normalnie biale, zmarzlam jak nie wiem ;p

Oczywiscie ploty z kumpela udane. Szkoda mi jej, bo ona niestety nie moze miec dzieciaczkow, a bardzo by chciala i zawsze jak jestesmy razem to najpopularniejszy temat jest o mojej ciazy i tak czasem sobie mysle, zeby sie przymnknac, ale ona sama sie o wszystko wypytuje ;/ To takie nie sprawiedliwe, z niej jest taka dobra osobka, ktora wrecz uwielbia dzieciaczki, a tu takie cos ;/

Po polotach oczywiscie udalysmy sie na maraton po sklepach i ja chcac nie chcac nie moglam sie powstrzymac od zakupow. I za kazdym razem mowie do tej mojej kumpeli " aaaa kupie teraz, bo potem moze nie byc takiej promocji ":D haha obydwie sie nasmialysmy ;D zakupki pokaze na zakupowym watku ;)

A Was dziewczynki to normalnie nie idzie nadrobic- tempo geparda macie ;p


Alicja/ Czarni- zazdroszcze Wam tego sniegu, ale zeby az pradu nie bylo :0 massakra

Cluee- ja mam koszyczek i bede w rozku 3mac na poczatku ;) i super ze juz znasz date i w ogole-3mam kciukaski ;)

Bilka- tak jak piszesz- nie przesadzaj i odpocznij w koncu ;) mi swoja droga tez puchna stopy, a i rece, bo pierscionki, ktore kiedys spadaly teraz az slad mam ;/ do porodu pewnie bede wygladac jak jedna wielka spuchnieta bombka :p

Ada1989- dobry pomysl z tym ciuszkiem do obwachania dla psiaka ;) A mysle, ze nawet jak Twoj psiak jest starszy, to juz zna obecnosc dziecka w domu i nie powinno byc zadnego problemu ;) Moj uwielbia jak moi siostrzency przyjezdzaja i targaja go w kazda strone, nie warknie, tylko sie cieszy jak wariat ;) Ale jest jeszcze mlody i oni wpadaja coraz rzadziej wiec tez jestem ciekawa jak to bedzie ;)


Magda z uk- ja mysle ze dobry pomysl z tym watkiem oddzielnym na porody. Tutaj tak skrobiemy ze poniej trzeba by bylo szukac-jak, gdzie, ktora. A tak to bedzie jeden watek i super ;)
 
Szylwias Dobrze, że się wszystko wyjaśniło i jeszcze zostaniesz kangurkiem przez jakiś czas ;-)

Madziamadzia Dzięki za przepis. Zrobię na pewno :tak:

Cluue Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Ja miałam kilka zabiegów chirurgicznych (bo teraz większość operacji tak się nazywa - wykonywanych w znieczuleniu w kręgosłup, a nie w ogólnym) i nie ma się czego bać. A cewnik założą Ci po znieczuleniu, więc nawet nie poczujesz. Głowa do góry ;-)


Chłodno dziś u nas i mgła cały dzień, także rano zrobiłam szybki obiadek na 2 dni i zaszyłam się pod kocykiem na cały dzień.
 
Ja tylko na chwile do Was zagladam dzien zlecial jako tako ale ja padam ide sie myc i spac bo oczy mi sie kleja ciekawe czy Mala pozwoli;) Milej nocy! ;))**
 
Anetka Gratulacje !!!! :)

Kaja NO ja zależy jak mam siłę i smak :D A, że worek się otworzył ,to nie da się ukryć :p

Gosia No właśnie też myślę, że zostaje mi allegro, albo jak Ty zamówić w aptece :p I te bardziej spodenkowate bym chciała, bo podobno wygodniejsze :p

agaagaaga Ja amolem się smarowałam, znaczy plecy, bo podobno można:p

Magda No wiesz mówię zaraz na drugi dzień chcę wracać :D ale i tak jedzenie przyszykować trzeba, bo ja też pewnie jakieś smaki załapię :p No kochane to moje kochanie jest :p Ja na sexik sobie pozwolę w styczniu :D bo za wcześniej wywoływać wilka z lasu nie będziemy, chyba że już w ogole niesprawna wtedy będę :p

Clue Nie stresaj się, będzie dobrze ;) Wszystkie jesteśmy silne kobietki i damy radę:) Ja też ostatnio przestałam wierzyć w swoje siły, ale dochodzenie do wniosku, trzeba i koniec ;)

Mila zależy według którego lekarza :D Teoretycznie 22 styczeń, ale wszyscy mówią, że tyle na pewno nie dotrzymam i że dobrze będzie jak do stycznia się młoda wstrzyma ;) Ja mam nadzieję, że mamę posłucha, bo codziennie jej powtarzam żeby siedziała przynajmniej do stycznia :D

Ada Łatwo powiedzieć leż :D Dzisiaj znowu lekarze byli i przy okazji prezent dla mojego kupiłam ;) Bo w tamtym tyg mi szpital plany pokrzyżował :D Jak ma przebłyski to dobrze:p Mój to zazwyczaj mówi żebym sama sobie posprzątała (jak mogę się ruszać normalnie :p) bo on nie wie gdzie co ma być i później będę krzyczała :D

Januarka Dzisiaj mi tak przyblokowała młoda nerwy, że szłam ze świeczkami w oczach... plecy i lewa noga nie moje dzisiaj, dopóki nie zrobiła sobie dyskoteki w brzuchu i troszkę się przesunęła ;)

asiorek Też już mniej normalnie się przejmuję, ale teraz jakoś problemem to dla mnie się ogromnym stało :D chyba znowu hormony dają o sobie znać ;)

Szylwias Dobrze, że już dobrze :) Także cieszę się straszni, bo trochę martwiłam się brakiem wieści, a sama byłam na wizytach :p


Ja po wizytach, opiszę w odpowiednim wątku i szczerze się przyznam, że ze zmęczenia tak pobieżnie nadrobiłam tylko :)
 
też mam rożek, śpiworek i kołderkę...myślałam o śpiworku na noc, a w dzień ew. rożek, ale tak naprawdę pewnie wszystko okaże się, jak Mała już będzie z nami :)

dziewczny strasznie bolą mnie biodra...;/ tak jakby, ktoś mi imadło wsadził w miednice i rozszerzał biodra;/ aż mnie kolana bolą;/ jeszcze takiego bólu nie miałam...mam nadzieję,że to jakoś minie;/
 
muum to be - oglądałam to ostatnio :) i szczerze mówiąc trochę się uśmiałam:) rozumiem,że można do 2 r ż karmić, ew. sporadycznie do 3, ale dalej to już jest dziwne ;) ale dr piotrowska tam im powie co myśli i zdecydowanie się z nia zgadzam! :)
 
reklama
domiska1 ja też kupiłam gryka-kokos Nie wydaje mi się za twardy

Cluue ja będę na początku trzymać Julkę w rożku tak jak wcześniej dziewczyny pisały Jak skończy pół roku to dopiero użyje kołderki i podusi He ja też się boję wszystkiego a najbardziej porodu Porodu zawsze się panicznie bałam Mam nadzieję że jakoś przeżyję Nie ja pierwsza i ostatnia

Szylwias dobrze ze już wszystko ok

Ja odebrałam wyniki mocz,morfologię i kwas moczowy i wszystkie wyszły mi dobrze :-) tak się cieszę
 
Do góry