reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

patiinka współczuje sytuacji, odpoczywaj teraz dzidzia jest najważniejsza, dbaj o siebie a chłop jak tak mówi to d*pek jest i tyle:wściekła/y:
Indziorka witaj z powrotem :-)
Anetka prześcieradła jak najbardziej ale nie wiem czy jest sens prać pokrowiec na materac? w sumie dziecko go gołą skórą dotykac nie będzie, ja nie prałam przy Konradzie i było dobrze, teraz przeprałam bo wiadomo że używany przez Konrada był i troche poszarzał ale tak to bym nie prała, co innego pościel, osłonki czyli to co ma styczność bezpośrednio z dzieckiem

no i poczytam więcej później, jak na razie wstawiłam pranie ciuszków dla małego więc musze poczekać jeszcze 2 godzinki:sorry2: wózek już ma swoją miejscówke, Konrad ucieszony że mógł sobie pojeździć po domu:-) dostał na mikołaja prezent od dziadków, auto na radio ale niestety już zdążył złamać antenke i trzeba było auto odstawić, troche płaczu było no ale trudno, M jutro jakoś to ma naprawić:sorry2: dzień mi dzisiaj bardzo szybko zleciał, bo rano u położnej, później prosto do przedszkola i potem odpakowywyanie paczki, nawet nie wiedziałam kiedy 19 sie zrobiła:p a ciuszków teraz mam chyba aż nad to no ale od przybytku głowa nie boli:-pnawet jakieś sztuki różowe się znalazły, czyli jakby nagle mały zmienił płeć to coś tam będę miała:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie co do materaca bo zapomniałam jeżeli zdejmiesz sam materiał to ok ale jak będziesz miała z wypełnieniem to od razu kosz... Tego prac nie wolno... A jak masz nowy jeszcze w folii to jej nie zdejmuj wrazie przemoczenia materac będzie suchy chyba że zakupiłaś folię ochronną
 
Anetka ja pościel nową piorę zawsze, nawet naszą, bo nie lubię takiej nowej. Prześcieradło dziecku również. Pokrowiec na materac...hmmmm....zależy jaki masz. Ja mam taki, że mogę zdjąć sam ten materiał, prać w kółko i jest ok. Mimo to, jak był nowy, to nie prałam. Jestem tego samego zdania, co Ada. W końcu dziecko nie leży na nim bezpośrednio:sorry2:


Indziorka zaraz lecę na wizytowy poczytać, ale póki co, to Ci powiem, żebyś się jednak stosowała ido porodu w terminie została z nami:tak: Słyszysz?:-p


Patinka smutne to co piszesz i musi Ci być na prawdę ciężko. Widzisz, ja bym na Twoim miejscu skupiła się teraz na sobie, potem po porodzie na dziecku, a jemu kazała wybierać. Taki już mam charakter. Nic na siłę. Wiem, że na to trzeba siły i odwagi, ale nie możesz mu pozwolić tak siebie traktować. Zakochasz się w maluszku po uszy, jakoś sobie poradzisz, a on może się w końcu opamięta. Nie zabiegaj o niego, bo nie wart jest i tyle. jestem okrutna. Wiem, ale facetom czasem trzeba takiego wiadra wody na głowę. Trzymaj się i uważaj na siebie. I pamiętaj. Teraz liczysz się tylko Ty i maluszek;-)


Januarko Ty to masz los z tą siostrą:baffled: Może ona w końcu kiedyś zbastuje:confused: Współczuję Ci. Zwłaszcza teraz. Wyśpij się porządnie:happy2:

Emilia trzymaj się i nie smutaj. Może jutro będzie lepszy dzień:sorry2:

Ada super, że paczka doszła. Faktycznie, w sam raz na Mikołajki:-)
 
Magda Tak samo jak Ty się stosowałaś :p Nie no ten szpital dał mi do myślenia... A na wizytowym zapomniałam chyba dodać, że szyjka się skraca ale zamknięta i w normalnym tempie ;) A do okulisty albo internisty odnośnie cc muszę się udać sama... :p Wiem, że tak pisze tu to tu tamto, ale już jednym okiem śpię ;) i nadrobiłam tylko jakieś 5 stron, bo produkcję macie zastraszającą :p
 
Witajcie późną pora....

Oczywiście was nie nadrobie bo skrobiecie z prędkością świtała, ale cieszę się że nas styczniowy wątek tak pięknie sie rozwinął...;-)

Dziewczyny ja ledwo żyję, codziennie coś pakuje bo przeprowadzka lada dzień, na dniach musze wysprzątać to mieszkanie co opuszczamy no a przede wszytskim nowy domek trzeba wypucowac zanim sie wprowadzimy więc mam duzo roboty, oczywiscie bez pomocy się nie obędzie bo ja sama ledwo zipie....
Dziś robiąc zakupy w tesco, a kupowałam właśnie chemie do czyszczenia prawie zemdlalam, tak się źle poczułam dostałam mega bólu głowy, wczesniej coś mi sie z okiem stało że przez chyba godzine na prawe prawie nie widzialam. no mówie wam jakas masakra i koszmar, dobrze ze mąż zadzwonił to jak mu powiedziałąm jak się czuje szybko przyjechał, dokończył zakupy i odwiózł mnie do domu bo ja to sie na koszyku słaniałam....:baffled::baffled: chyba jestem juz poprostu wykończona.....
Dlatego reszte zakupów dokańczam przez internet, juz nie jestem w stanie chodzić po sklepach....

Także zajrzałąm szybciutko przy okazji robienia zakupów na allegro, chciałam wam buziaki wysłac i powiedziec ze mysle o was ;-)

MIłych snów i spokojnej nocy, zajrze jak sie ograne jakos.....
 
Magda ja niestety sie z takimi zawrotami nie spotkałam, więc nie pomoge:no:
januarka ja mam kołderke do wózka po Konradzie, od kogoś tam z rodziny dostał ale użyłam jej chyba raz bo urodził się w kwietniu i akurat na jeden zimniejszy dzień go przykryłam a tak to mysle że jest zbędna bo w sumie i kombinezon i okrycie na nóżki w wózku jest, do tego myśle że na większe mrozy wystarczy kocyk:tak:
Czarni hmm a widzisz ja mam z tym gryczanym wypełnieniem pokrowiec na materac, wyprałam go i wszystko jest ok, te kulki nadal takie jak były i nie śmierdzi:-ptyle że ja prałam w 20 stopniach, wyczytałam właśnie gdzies w necie że jeżeli to prac to w niskiej temperturze i na krótkim programie:tak: koleżanka chyba nie zdawała sobie sprawy że noszeniem dziecka może krzywde zrobić:baffled: ja to w całej ciązy podniosłam tyle razy Konrada że na palcach jednej ręki moge zliczyć:sorry2:
Elisse poprawy samopoczucia!
Asiorreek ja chyba spakuje, bo w sumie ten mam najmniejszy z wszystkich ręczników dla dzidzi:tak:
muuum to be czapka za 25f no nieźle mnie by tyle szkoda było:szok::-D ja dla siebie chce kupić ale może za 5f maks:-)
Emilia łopate na doła podrzucam;-) f-ortovox-orange-2-lopata-lawinowa-z-poliweglanu-i-aluminium.jpg
Marzenixx nie zazdroszcze akcji w sklepie:baffled: buziaki i odpocznij:)
 
Marzena o matko:szok: Weź Ty troszkę zwolnij. Już nie chodzi o poród, bo wiadomo, że 36tc jest w miarę bezpieczny, ale Ty nie będziesz w końcu miała siły na nic. Po co Ci to? Jeszcze się czegoś nabawisz i dopiero będzie kłopot, Koniecznie odpocznij, bo kto się dziećmi zajmie, jak....ehhhh...to se pogadałam:-p Tak, czy siak uważaj troszkę;-)

Indziorka no ja już grzeczna jestem:-p Aż mi się we łbie kręci od tego leżenia:szok: Będę trzymała kciuki za wizyty odnośnie cc. Będzie dobrze, tylko nie szalej....hehehe....Zamykaj szybko drugie oko i do łóżka spać. No. A jutro poklikamy:-)

Ada łopata mnie rozbawiła:-D W razie potrzeby, podrzucimy Emilce jeszcze drabinę, co by z dołka się wygrzebała;-):-)
 
reklama
Magda no tak dziecku nie moge przeciez odmówić:-) dlatego przyniosłam sobie druga garść:-D ale na wage to sie nie odważe wejść, chyba przed samym porodem się zważe:p

W ogóle otworzyli u nas w mieście drugi polski sklep, musze się wybrać i zobaczyć co mają ciekawego, może jest większy niż ten co mamy i więcej produktów, w każdym razie dwa razy bliżej niż ten pierwszy, może uda mi się jutro M wyciągnąć jak się wyśpi:sorry2:
 
Do góry