reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej kobietki,

Poczytałam was, pomysł fajny z tą listą rozpakowanych :-)
Niebawem my utworzymy taki wątek ;-):tak::-):-D
Ja dzisiaj cały dzionek w biegu dopiero z lądowałam do domku i zabieram się za obiad, bo zaraz wraca mąż z pracy.
Także odezwę się później.
 
reklama
dziewczyny powiedzcie mi czy pakujecie do torby do szpitala ręcznik z kapturkiem dla dziecka?? bo właśnie pakuje ostatecznie torbę i nie wiem czy włożyć..
 
Afja-Anetka u mnie siara pojawiła się sporo wcześniej,bo od ponad miesiąca, nie ma jej codziennie ale jest w postaci zaschniętych "resztek" na brodawkach, albo w postaci plamki na prześcieradle/poduszce pewnie po tym jak w śnie przyduszę pierś. Ciekawa jestem jak to będzie się miało do karmienia? hmm?
Powodzenia na zaliczeniu, żebyś mogła się stawić w szkole i mieć to z głowy tak jak chcesz :)
Zazdroszczę pomytych okien.
Ja swoje na razie zostawiłam, straszne nie są :) może poproszę mamę ??? hmmm

asiorreek hmmm prasowanie, no ja też bym musiała ruszyć, obiecuję sobie codziennie i mi jakoś nie wychodzi ;(

green flower dobrze że cukry w miarę, niezła historia w tej poczekalni :)
A wydawałoby się że poród to nie tak hop siup, kichnięcie i jest ....

muuuum_to_be u nas też wkładało się prezenciki do butów, miło wspominam to czyszczenie i adrenalinę :)\

Magda_z_uk ja jestem za wątkiem rozpakowanych:)

Indziorka super że już w domku

U mnie śnieżnie, na zewnątrz byłam tylko na zakupach, i to powolutku byle się nie wywrócić :) nie przemęczam się , odpoczywam kiedy mogę :)
Od wczoraj spływają zakupy internetowe :)
Wczoraj wanienka, przewijak + inne duperelki, dziś zamówione książki a jutro (prawdopodobnie, bo mam sygnał ze sklepu że nadano przesyłkę ) ma przyjść łóżeczko (oby całe, muszę rozpakować przy kurierze w razie co) ... nie mogę się doczekać ...
W weekend pewnie M mi je skręci, przynajmniej taka mam nadzieję :)
I powoli zbliżam się do finiszu w wyprawce :)
Wózek zostawiam na koniec grudnia/początek stycznia, zamawiam 3 w 1 , tak może bym poczekała do lutego ale fotelik potrzebny na wyjście ze szpitala, a kiedy młody się zdecyduje wyjść nie wiadomo :)
Dobra dziś zdecydowanie prasowanie, przynajmniej części ciuchów.
Miłego wieczoru mikołajkowego :D
 
Hejka

Jejku ale ten dzien mi zlecial, mam nadzieje ze tak jak wczoraj poloze glowe na poduszke i kima :) Mialam wpasc wczesniej ale jakos sie zbieralam i zbieralam, oczywiscie bylam tu myslami ;) Wizyta opisana w watku wizytowym a ja dalej banan ;)
Po wizycie wybralam sie aby jeszcze kupic mojemu M czapke- oczywiscie jak to on- wybredny- musi miec czapke winterproof i waterproof za 25£ a ja przed wczoraj w Primanim kupilam sobie zwykla za 4£ i zyje. Ale to jest jego mala mania. Potem wrocilam do domku, pomalowalam listwy w pokoiku Malenstwa i polozylam sie na chwilke bo znowu po tych podrozach autobusem bylo mi nie za dobrze. A ta chwilka zeszla mi az do 15:30 :O Jak wstalam to ugotowalam zupke pomidorowa i wysprzatalam caly dol, bo juz patrzec nie moglam na ta podloge w przedpokoju- po tych chlapach i deszczach upierdzielona ze hej. I w koncu dotarlam do Was. Siedze na pileczce i cwicze miesnie :) Skoro maluszek jest juz w dol glowka trzeba sie wygimnastykowac :D


Gosia-
Hah ja chyba bylam nie grzeczna, bo mi mikolaj jeszcze nic nie przyniosl- mam cicha nadzieje ze jeszcze przyniesie mi cos razem z powrotem mojego m z pracy :)

Anisia84-
Dziekujemy bardzo :)

Magda z uk
- swietny pomysl i tez mysle ze juz najwyzszy czas zrobic taki watek. A dziekuje wizyta udana :) Wypytalam ta moja polozna o wszystko po kolei hihi i teraz jestem spokojna :) A i z tymi zawrotami to ja juz mialam tak dwa razy niestety. W sumie nie byly az takie mocne czy cos, ale jak polozylam glowe na poduszce to pokoj wirowal. Ja mysle ze to brak zelaza, wiec zawsze uzupelniam witaminki i potem jest w porzadku :)

Elisse- Jejku ja tez mialam rwe na cala lewa strone, ale na szczescie to przechodzi. Mysle ze to dzieciatko musi Ci napierac tak na nia i bioderka Ci sie rozszerzaja. Po jakims czasie powinno minac a tym czasem moze zakup sobie plastry rozgrzewajce i przykladaj w miejsca ktore najbardziej bola? Mi to pomagalo :)

Indziorka- SUPER ze juz w domku!!! Mam nadzieje ze wyniki sie polepszyly i wszystko z wami dobrze :))

Assiorek- Ja nie pakuje zadnego reczniczka, tutaj nie kapia dzieci, i nawet zabraniaja kapac do 5 dni. :szok: Zreszta mysle ze to samo jest w PL. Oczywiscie ja wykapie jak zajedziemy do domu :)


Milego wieczorku mamusie :)
 
Ja wlasnie dzisiaj praktycznie caly dzien w domku sie lenie i szukam lozeczka dla malenstwa juz mam faworyta ale pewnie z moim bedziemy sie sprzeczac o kolor on chce seledynowy wystroj lozeczka ja wole bez ach ciezka przeprawa mnie czeka ;D
elisse oby wszystko bylo w pozadku u Cb odpoczywaj i sie nie stresuj;)
Ada Mi sie podoba twoj pomysl ze zdj dzieciaczkow osobno na watku zamknietym ;) No tak sie martwilas az wkoncu szczesliwie dotarla paczka;)
czarni to rzeczywiscie nie zaciekawie u twojej kolezanki ale ja trzymam kciuki by wszystko bylo ok ;)
indziorka jak fajnie ze juz wszystko ok i jestes wreszcie w domku bycie w szpitalu nic przyjemnego ;)
muuuum no moze Mikolaj spotkal twojego M i dal mu prezent dla Cb ;-) Ale moj to tez taki wybredny nie zalozy zadnej rzeczy ktora nie jest z jego ulubionych sportowych sklepow;/ Ostatnio buty na zimne kupil prawie 3 razy drozsze niz ja bo On w innych nie bedzie chodzil ;) A zajecia na pilce co fajnie odprezajace;)
 
Mum tu be niezłe ma zachcianki mężuś. Czapka za 25Ł:szok: O mamusiu....jak dobrze,że mój czapek nie nosi:-D Sama bym też wolała taką za kilka pandów, albo i ze dwie, niż jedną z "metką" za tyle kasiorki. No ale każdy ma jakiegoś hopla:happy2: Masz pewnie rację z tym żelazem, bo mam anemię. Jakoś rano od razu przeraziłam się, że coś jest nie tak, ale później powolutku było lepiej. Wypiłam kawę i zjadłam trochę czekolady:-) A Ty odpocznij wreszcie, bo nieźle szalejesz...te podróże, sprzątanie...ehh...jak ja Ci zazdroszczę:-p

Miętowa gratuluję powolnego finiszu w wyprawce. Chciałabym móc to samo o sobie powiedzieć:sorry2:

Indziorka ale super, że już jesteś!!!:-) Koniecznie zdaj relację co i jak tam było? Buźka dla Ciebie i oczywiście oszczędzaj się:tak:

Asiorek
ja w Pl rodząc miałam ręcznik, ale tutaj w Uk przy 2 porodzie nie, bo tu dzieci nie kąpią. Lepiej zapytaj jak jest w szpitalu w którym rodzisz, bo szkoda zajmować miejsce w torbie zbędnymi rzeczami:happy2:

Biłka to nieźle Ci dzionek zszedł, jak obiadek tak późno. Koniecznie znajdź czas na relaks wieczorny:-)

Gosiu koniecznie znajdźcie z mężem coś, co Wam się obojgu spodoba. Siądź z mężem przed netem i poszukajcie razem. Jest tyle tego, że na pewno znajdziecie:tak:

Czarni mi też by się ciśnienie podniosło na Twoim miejscu. Niektórzy tak lekceważą pewne sprawy. Ja rozumiem, że ciąża nie choroba, no ale jednak są jakieś ograniczenia....Oby wszystko się skończyło dobrze:blink:
 
Witam

Ale od rana mam czytania U nas biało i cały czas pada

Czarni oj nie jesteś sama ja też mam zawsze tak przed każdą wizytą że bardzo przeżywam czy wszystko oby ok I stąd moje podwyższone ciśnienie

Alicja32 my też z mężem kupujemy sobie na Mikołajki po czymś słodkim Za rok już razem z córunią będziemy obchodzić Mikołaja Co wiąże się z bardziej weselszym i radosnym Mikołajem

maonka wow jakiego masz superowego własnego Mikołaja Przybijam piątkę bo ja też nie lubię prasować

asiorreek a dlaczego od razu stawiasz na najgorsze z tymi wynikami Będzie dobrze Zobaczysz

januarka moje znajome też sobie chwalą pampersy dady z Biedronki Ja też myślę z czasem się na nie przerzucić Ja pościeli do wózka nie kupuję Kupiłam taki grubszy kocyk Mam nadzieję że wystarczy

ada1989super że paczka w końcu doszła Akurat niespodzianka na Mikołaja

Miłego wieczorku
 
Witam

Poczytalam i co z tego jak i tak nic nie pamietam :zawstydzona/y: Cos mi pamiec ostatnio szwankuje.

Co do listy i zdjec to fajny pomysl. Ja chyba tez bardziej jestem za jakas tabelka.

Nie mam weny wiec nie bede wam przynudzac bo tez jakas dolina mnie dopadla.

Trzymajcie sie laski i do przeczytania
 
reklama
Ja w końcu z mężem się wybrałam do sklepu i materac kupiliśmy ( pianka - gryka ), i prześcieradło z gumką kupiliśmy - i tu mam pytanie prześcieradło i "poszewkę" z materaca trzeba wyprać - dobrzę dedukuję ;D ?????????

Jakieś drobiazgi jeszcze dokupiliśmy... nawet nieźle się czuję, metoda chodzenia jak kaczuszka sprawdza się na krótkie dystansy ;-)


Miętowa ja to jak wstaję w nocy do toalety … to zon mokre piersi/ niekiedy rano zaschnięte. Mam nadzieję, że to znak, że nie będzie problemu z pokarmem i od pierwszej chwili on będzie!
Indziorka witaj po powrocie ze szpitala
Czarni mam nadzieję, że z koleżanką ok i, że się opamięta w dźwiganiu córki… ;/
 
Do góry