reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

rozumiem go doskonale, bo cieszył się strasznie na wieść o tym,że się udało :no: i nie złoszczę się na to co mówi- chociaż czasami mam napady płaczu. To on postanowił, że wrócimy do tamtej lekarki i koniec. Kazał mi się już nawet do niej umówić i pociesza mnie,że postaramy się jeszcze raz :no: ale to i tak bardzo boli :( dużo kobiet straciło swoje kruszynki :( ale dlaczego to się stało akurat 3 dni po tym jak się dowiedziałam o istnieniu fasolki :( :no::-:)-:)no: było już bardzo kochane :(
 
reklama
GiGra-współczuje podejścia rodziny. I życzę wszystkiego naj w urodzinki:-D.
Asiaczek, Patrycja- Musicie być silne. Tak bardzo mi przykro z powodu tego co Was spotkało.

Ja właśnie wróciłam od lekarza, z bardzo mieszanymi uczuciami ale o szczegółach napisze w wątku "wizyty".
Muszę dziś dorwać moją starszą siostrę aby się podpytać co z czym i dlaczego. Bo to dopiero początek ciąży a ja już czuję się strasznie zagubiona. Z tego całego stresu związanego z wizytą itd. zapomniałam się zapytać o to cholerne L4. Chociaż z tego co usłyszałam na poczekalni to byłby słabe szanse na otrzymanie tego zwolnienia. Nie wiem zakręcona jestem ale jest jeden plus ;-) dostałam taki przeuroczy zestawik dla przyszłej mamy :szok: Kurczę zauważyłam że jak już usiądę do pisania to nie mogę skończyć :-):-). O wizycie u gin napiszę w wątku o "wizytach"
 
asaiczek - ja mogę polecić dr Wandelta. To jedyny ginekolog któremu mogłabym zaufać. Przyjmuje na Strzeszyńskiej 100 (prywatnie).

...

Witam się z Wami dziewczyny,choć nie wiem jeszcze czy należę do styczniówek. Nie robiłam jeszcze testu. Cykle mam regularne a tu 4 dni spóźnienia, pobolewanie brzucha od tygodnia (a przed okresem raczej mnie boli), mnóstwo śluzu i w dodatku powiększone piersi + wrażliwe same sutki. Przetestuję jutro. Ciąża była by dla mnie ogromnym zaskoczeniem,bo uważaliśmy i w ogóle nie przyszło mi to do głowy,ale jak wiadomo metoda przerywana nie jest metodą...

Test tak czy siak muszę zrobić bo na codzień biorę tabletki,których nie wolno brać w ciąży.
 
Cześć
Asaiczek18 nie potrafię sobie wyobrazić co czujesz! Bardzo ci współczuję, trzymaj się i ... nie poddawaj! Los płata różne figle. Zadbaj tylko o własne zdrowie, badaj się a zobaczysz że jeszcze w tym roku zajdziesz w ciążę! A lekarze... no cóż to niestety to tylko ludzie, miałaś jedynie pecha że trafiłaś akurat na taką Pani doktor:( Życzę tobie zdrówka i wiary w lepsze jutro!
U mnie dziś ładna pogoda, spacerowałam z synkiem, zrobiliśmy obiadek a teraz on śpi a ja wykorzystuję chwilkę dla siebie! Nadal jestem śpiąca i wiecznie głodna. Nic mnie nie mdli zobaczymy co dalej. W poniedziałek zobaczę już jak bije serduszko mojej drugiej dzidzi :) Jutro idę rano na badania morfologia, mocz i TSH. Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego dnia :)
 
Dziękuje wszystkim za słowa otuchy ... :-( ja tylko marzę żeby być po wizycie i mieć pewność że nic nie jest fasolince ;(
 
asaiczek18 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok

Ja póki co odpoczywam, bo posprzątałam cały dom i troszkę przegięłam. Zauważyłam, że jak się dużo i intensywnie ruszam to boli mnie podbrzusze, a najlepiej jest - tzn. nie boli - w trakcie spokojnego siedzenia, leżenia i spaceru. Leżeć i pachnieć cały czas nie można, ale chyba odkurzanie sobie odpuszczę, resztę jakoś znoszę :) A jak to jest z Wami, jakieś czynności domowe sprawiają trudności?
 
Ciąża jest bardzo młodziutka, maleństwo ma 4,2mm (Tymcio w tym smaym czasie wg OM miał już 11,4mm), ale jest! I jest SERDUCHO! :)
 
reklama
Gizmowa super nowina, ważne zeby fasolka przybierala, kiedy kolejna wiizyta?

Aisaczek daj znac po wizycie jak fasolka?

Dorotqua czekam na opis Twojej wizyty w watku wizytowym ;)

ja tez bylam na badaniu dziś ale na nfz, opis wizyty w watek wizyty wklejam
 
Ostatnia edycja:
Do góry