reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam w sobotni wieczorek :-)
agaagaaga14 ale dobre !!! uśmiałam się - chociaż swoją drogą drogo jak na wózek do złomu :-D
aninek kurtka wygląda na rewelacyjną.. nie wiem tylko czy w 9 m-cu pomieści taki większy brzucholek.. ale cena trochę zmusza do myślenia ale wygląda super :-) wreszcie jakaś odmiana worka na ziemniaki dla ciężarnych - bo chyba się zgodzicie że mały wybór jest :szok:

A ja dzisiaj troszkę chatkę posprzątałam.. na obiadek zachciało się kaszy i gulaszu i kapustki kiszonej :)szok:) więc wszamałam cały talerz - później nie ma się co dziwić że już 9 kg do przodu poszłam :szok::-D
jutro spię z mężusiem do oporu - czyli pewnie wstane o 6 rano bo mała zacznie kopać jak na złość :-D:-D

..a u mnie dzisiaj taki przygnębiający dzień bo dziś jest rocznica śmierci mojego taty więc zawsze to taka chwila do zadumy i refleksji.. :-(

Wszystkim przeziębionym mamusiom życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!! jak to mówi moja mamusia : ubierajcie się ciepło bo teraz pogoda zdradliwa :-):-):-) buziaczki i dobrej nocy ;-)
 
reklama
Caroline jaka duza jest juz Twoja dzidzia, ze Cie budzi kopniakami? Moja kopie juz tak, ze widac przez ubranie, ale jeszcze mnie nie budzi, no chyba ze ona tak jak ja lubi pospac dlugo :-) Co do kurtki to jeszcze jedna upatrzylam z tej samej firmy, no tylko nie wiem ile brzuszek rosnie do konca ciazy, teraz mam 95 cm w obwodzie i wypycha mi go tylko do przodu, wiec sie boje ze na koniec moze byc bardzo wystajacy.
 
ja pracuję w firmie budowlanej.. i na co dzień w pracy mam taką suuuper dużą i ciepłą kurtkę (oczywiście ostry pomarańcz z odblaskami) i chyba tylko w nią się zmieszczę w styczniu z moim brzuszkiem :-D:-D:-D cały czas się smieję że w razie czego mam w czym na porodówkę jechać :-D:-D:-D a co do mojej córy to ona ma najlepszą porę na kopniaki jak mój mąż o 5:20 wychodzi do pracy.. i daje czadu właśnie o tej porze najbardziej.. ale w nocy też potrafi przekazać że jej niewygodnie :-D:-D:-D
 
hej


januarka co do Słowaków to ja nie uważam że wszyscy tak myślą, akurat chodziło mi o tą grupke co ja poznałam, którzy nawet cześć powiedzieć nie mogli bo przecież do Polaków nie będą się odzywać, a tak to ja bardzo Słowaków lubie i serio poznałam też wielu z którymi miałam lepszy kontakt niż z niejednym Polakiem:-):tak: a co do tych śmiesznyh słówek, to też się śmiałam np z frajera lub frajerki, u nas zupełnie na odwrót hihi:-D
aninek super ta kurteczka, bardzo przyjemnie wygląda i cena nawet, nawet:tak:
agaagaaga14 ale się uśmiałam:-D normalnie super aukcja, żeby więcej takich szczerych osób było na allegro:-)
elisse może i cieżko ale to i tak dwa dni więc da rade, on tam ciężkiej pracy się nie boi:p a potem ubranie na zmiane obowiązkowe bo wiem jak się "pachnie" po pracy w tej fabryce:sorry2:
Green flower co do brzucha to mnie spadł zaraz po cc, ani jednej fałdy skóry nie zostało, z tym że mój brzuch w ciąży nie był wielki, w 9 miesiącu to wyglądał jak w 7 u niektórych, nawet pamiętam że zaraz po cc jak mnie położne przerzucały ze stołu operacyjnego to tak się dziwiły że mam bardzo płaski brzuch i rzeczywiście byłam szczuplejsza niż przed ciążą, nie miałam boczków i płaski brzuszek jak nigdy, ważyłam 6 kg mniej niż przed ciążą, tak więc to naprawde jest różnie, a jak będzie u ciebie to nikt nie jest w stanie powiedzieć;-)
caroline przytulam i buziaki śle:*

wszystkim chorowitkom zdrówka życzę!!!!


My dziś w Lidlu byliśmy na wyprzedaży i chyba za późno się zebraliśmy bo o 13 już wielu rzeczy nie było, spotkaliśmy znajomych i mówili że rano było wiele więcej rzeczy. W sumie znaleźliśmy to co szukaliśmy bo była komoda z szufladami za 10 f więc wzięliśmy, nawet kolorystycznie do pokoju Kondzia pasuje:tak:był tylko wałek jak wróciliśmy do domu i wyjeliśmy wszystko z pudełka i okazało się że brakuje frontów od dwóch małych szufladek u góry, można było odnieść do sklepu i poprosić o zwrot kasy ale stwierdziliśmy że szkoda dla 10f ją odnosić i się męczyć, wymysliliśmy że na tym miejscu M zrobi dwie małe półki, ma jeszcze jakąś płyte w domu to będzie jak znalazł:tak: na razie tylko szafke skręcił a jutro reszte robi bo kumpel go wyciąga na miasto i niedługo wychodzą, a niech sobie idzie, ja w spokoju posiedze przy kompie albo włączę sobie jakiś film:tak: a poza tym wyhaczyłam jeszcze w lidlu komplecik bluzke+spodenki na rozmiar 56 za 1f i bluzeczke ze śliniaczkiem za 50 pensów, oba komplety z disneya więc się opłacało:tak: no i M kupił sobie opaske na kolano za całego funta:-D a tak to szczerze mówiąc nie chciało mi się w tym tłoku ciągle schylać i przekładać ten towar, bo już po mału plecy mi dokuczały, gdybysmy mieli więcej kaski to może M by poszperał a tak się zwineliśmy, a ludzie normalnie z całymi przepełnionymi koszami wyjeżdżali ze sklepu:szok:
 
Ostatnia edycja:
caroline to moze zalatw i dla mnie taka kurtke z pracy :-D Przynajmniej Cie beda wszyscy widziec jak bedziesz na porodowke jechac, zupelnie jakbys na sygnale jechala.
Ada no to Wam sie udalo z tymi zakupami, fantastycznie. A z poleczkami dobry pomysl, tez mamy taka jedna komode w ktorej brakowalo szuflad i tam mamy polke na ksiazki i jest ok. Ciekawe czy u nas w Lidlu beda takie wyprzedaze.
 
aninek nie wiem czy tez będzie jesli juz to chyba kiedy indziej bo to chyba indywidulanie od sklepu zalezy, ile mają niepotrzebnych rzeczy na magazynie. Swoją drogą to mnie się wydaje że oni 1/3 z tego wszystkiego to i tak wyrzucą bo widziałam np potłuczone pojemniki, np na makaron, pootwierane puste pudełka lub niekompletne zestawy. Albo praownicy później przebiorą i węzmą dla sebie to co jeszcze sie nadaje. Ta szafka co kupiliśmy to tez miała otwarte pudełko i w sumie dobrze bo jedna szuflada była naderwana i M sprytnie podmienił z innego pudła:rolleyes2:a reszta szafki nowiutka, tylko szkoda że tych frontów brak no ale co tam, będą półeczki:-) ciesze się bo w końcu będę mogła unrania Kondzia przełożyć i dla dzidzia zacząć prać i układac w szufladce która aktualnie jest zajęta przez rzeczy Młodego:-p
 
Ada no wiem, ze nie teraz, pamietam ze kiedys pisalas, ze najpierw wywieszaja jakies plakaty o wyprzedazy. Z reszta my bysmy raczej mebli nie kupowali, bo w tym mieszkaniu to i tak by juz nie bylo gdzie wstawic, raczej sie nastawilam na te ciuszki, bo ceny ktore napisalas to naprawde bajka! A te ze pracownicy sobie powybieraja rzeczy dla siebie to na pewno, o ile juz tego nie zrobili wczesniej. Kiedys pracowalam w takim duzym tesco, to widzialam ile rzeczy zostaje po roznych promocjach, koncach sezonu itp. A ja Ci powiem, ze jedna z rzeczy ktore tu w Anglii uwielbiam, to ze ludzie sie pozbywaja calkiem nowych rzeczy, tak jak pisalam w watku zakupowym, i ze jak sie tu wprowadzilismy to po paru dniach na koncu ulicy ktos wystawil niemal nowiutka, bardzo duza i porzadna komode z karteczka "please take me", no to przytachalam do domu, tzn pchalam przez cala ulice, bo strasznie ciezkie cholerstwo i szuflady musialam nosic osobno i naprawde jedyne slady "uzytkowania" to od tego mojego pchania sie nozki troche pozdzieraly.
 
Aninek fakt, to mnie też się podoba, nawet w tych lumpeksach mozna wyhaczyć całkiem fajne i nieznoszone ciuchy:tak: a z wystawki kiedyś mieliśmy sofę, sąsiedzi naprzeciwko nas wystawili dwie sofy i jeszcze tego samego dnia M zapukał do nich i zapytał czy może wziąć, wybrał z tych dwóch sof jedną do tego lepsze poduchy i było gdzie siedzieć:-) ale widziałam juz nie raz meble w dobrym stanie na ulicy:) niedaleko mnie jest sklep z uzywanymi meblami, nie wiem czy słyszałaś właśnie jest taka sieć jak salvation army i tam czasem takie meble za pare funtów mozna wyrwać, w sumie kupiłam tam kiedyś taka 3-częściową witryne z szafkami za 10 f, w stanie idealnym, kupowaliśmy też szafke pod tv za chyba 3f, wszytsko pod kolor i w stylu takim troche retro bo i mnie i M takie meble się podobają, bez żadnych śladów używania:tak: co do tych ciuszków w lidlu to właśnie ybór był mały bo tylko to co pisałam po kilka sztuk i w kolorach dla chłopca i dziewczynki i to na tyle, a szkoda bo chętnie bym wzięła gdyby były np pajacyki czy body, za tą cenę to aż żal nie brać:))
 
No tu w naszej oklicy jest kilka tych sklepow i ten salvation army i takie charity dla niewidomych i jeszcze inne, mebli nie kupowalismy, ale ksiazki, gry komputerowe i wlasnie ciuszki to tak, ja dzis kupilam dla mnie bluzke, moze jutro zrobie foto i przy okazji foto brzuszka, bo juz dawno nie robilam.
 
reklama
Aninek zrób, zrób foto, ja tez musze się zmobilizować....:sorry2: ja jeszcze czasem w tym sklepie puzzle kupuje, czasem mam ochcote to układam, kupuje potem antyrame i wieszam na ścianie:-)

wczoraj moje dziecko w brzuszku oszalało, tak wariował że momentalnie w 5 sekund poczułam jak coraz bardziej mi sie chce siku:szok:
 
Do góry