reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Czesc
Dziewczyny jak to jest z brzuchem po porodzie. Czy od razu zmniejsza się obwód jakoś znacząco czy dopiero po kilku tygodniach.
Bo ja kupiłam piżamę do karmienia taka w która mieszczę się teraz bo stwierdziłam, ze jak maluch wyjdzie to brzuch się zmniejsza przynajmniej o tyle ale koleżanka mi powiedziała, ze się nie zmniejsza od razu i powinnam mieć taka na wielki z 9 mca więc ja już nie wiem zwłaszcza że nie tyje dużo póki co 6kg i raczej wszystko to w brzuszku
 
Witam :)
Jak zwykle pobudka wczesnie :/ maz o 8 na jzdy poszedl, a ja znowu sama dobrze,ze rodzice maja wolne weekendy to sobie do poludnia mam z kim pogadac nie mysle i nie doluje sie wtedy az tak bardzo, powiem wam,ze psychicznie znosze bardzo zle ciaze, choc jest ona planowana i cieszymy sie na maluszka tak bardzo jak na nic w swiecie :)
Widze, ze padl temat Slowakow jak juz kiedys wspomnialam moj maz jest Slowakiem,oj tez wesolo z nim miewam teraz juz szuka w pl normalnie i po polsku hehhe ale na poczatku to ciezko mu bylo powiedziec to slowo, najgorzej jest bo tak sie wkrecil w naasza polszczyzne, ze w nrozmowach ze slowakami tez sie czasem pomyli i szuka zamiast chladat heheh a wtedy oni maja ubaw, Jesli chodzi o to co mysla o nas slowacy, to troche sie nie zgodze, kilka lat zylam w cz tam wlasnie meza poznalam, i to wlasnie Slowacy sa wporzadku w stosunku do nas polakow, moze i nie lubia jak sie ich za pl bierze,ale nie dlatego ze pijacy zlodzieje itp bo na slowacji jest sporo romow i takze pija i kradna, ale najbardziej jak i nas pl tak i sk nie lubia czesi, oni maja sie za lepszych lepiej rozwinietych, a my pl dla nich to alkoholicy, zlodzieje a jak kiedys jedna czeszka mezowi w pracy powiedziala aby sie ze mna nie zadawal bo jestem polka a polki to Kur** myslalam,ze jej dam w dziob, fakt polacy za granicami pokazuja co potrafia, ale mysle,ze ludzie to ludzie i niewazne z jakiego kraju sa fajni i niefajni delikatnie mowiac ;)
Apropo takich smiesznych slow po slowacku, ostatnio mama kupila nam dla maluszka pajacyka niemowlecego, a maz jak zobaczyl to mowi o jakie ladne "dupaczki" hahah tak sie smialam i teraz za kazdym razem, mowie ze bedziemy maluszka ubierac w dupaczki ;p
A bedac w uk wlasnie znajoma od jednego slowaka uslyszala pytanie "czy ten frajer jest twoj"? Co na pl znaczy czy to jest twoj chlopak? w dobrym znaczeniu tego slowa, ja tez czasem sie smieje do meza,ze jestem jego frajerka,ale aby w pl mnie tak nie nazywal ;p
Jeszcze jedna taka sytuacje pamietam jeden polak mial na nazwisko Kokot, tak sie przy tym slowacy usmiali a on biedny nie wiedzial o co chodzi heh (to to brzydkie slowo na Ch**) ;p

Co do cukrzycy tak wlasnie zrobie juz w pon wypytam polozna o glukometr i pomiary, bo zanim do krk pojade to jeszcze sporo czasu minie :/
Kurcze przestraszylam sie troche czytajac ten artykul o podnoszeniu rak, ja rowniez wieszalam pranie caly czas sama jedynie prosilam kogos aby mi na balkon wyniosl bo ciezkie tak prosto z pralki :/ Musze mezowi powiedziec ze to niezbyt bezpieczne tak sie naciagac, bedzie musial mi w rozwiszaniu pomoc, a powiem wam szkoda bo lubie pranie robic, nie znosze tylko mycia garow ;p
Ide cos porobic bo ladna pogoda :) Milego dnia :*
 
Hej dziewczyny :) dzięki za odpowiedzi co do słodkiego to nie działa ani poruszanie brzucha ani nic ja nie wiem co to za leń tam siedzi :p mam wrażenie że po jedzeniu to już w ogóle idzie spać i koniec...
Wczoraj wróciłam z Krakowa i nic nie załatwiłam w szpitalu musimy jechać jeszcze raz w poniedziałek.
Dzisiaj uciekam na imieniny do dziadka a jutro urodziny u chrześnika mojego męża.

green flower ja też się właśnie nad tym kiedyś zastawiałam wczoraj byłam C&A i były fajne koszule ale też nie wiedziałam jaki rozmiar :p za to kupiłam spodnie za całe 21 zł haha na gumce śmiech na sali ale już w nich do końca powinnam przechodzić a po porodzie spokojnie będzie można je zwęzić :)

Miłego dnia życzę :)
 
Hej Dziewczynki,
ja to lenia okropnego mam od tygodnia, nic mi się nie chce :-(, jak ja już bym chciała urodzić...
green flower z tym brzuszkiem po porodzie to on z tego co pamietam od razu nie znika, niestety, z takiego fajnego okraglutkiego twardego brzuszka robi sie flaczek:-( bo jednak skóra i mieśnie bardzo się rozciągają podczas ciąży i to tak szybko do normy nie wraca, chociaż są wyjątki :tak:
 
Witam z rana Oj ale naskrobałyście wieczorkiem Ja to o tej godzinie już smacznie śpię

szylwias nie przejmuj się moją laleczkę też słodkie nie rusza Zauważyłam że jednego dnia jest bardzo ruchliwa a drugiego leniuszek z niej I cały czas są to ruchy delikatne Hmmm może po prostu należy do osób spokojnych albo jest tak ułożona że ja jej za bardzo nie czuję Będę w czwartek u gina to się spytam Mam nadzieję że to normalne i że to nic złego

Mój mąż wczoraj znowu przyniósł mi jabłka i poprosił o placuszka Także zaraz zmykam na śniadanko a potem będę robić ciasto Hmmm no i muszę skoczyć sobie po jakieś zkupki

Miłego dnia Wam życzę :-):-)
 
Hej Wam w sobotę :)

Aninek wiem, że lampka wina raz na jakiś czas nie zaszkodzi ;) Ale obiecałam sobie, nie chciałabym mieć później pretensji do siebie w razie co:) A co do fajków... ja rzuciłam tydzień po dowiedzeniu się, i mnie odrzuca ogólnie, ale i tak mam ochotę na dyma czasem :D no niestety taki brzydki nałóg się przypałętał :D

Madga_z_Uk czasem uda mi się jakaś złota myśl :D Po przeczytaniu tego artykułu zaczęłam mieć do siebie wyrzuty :/ ale ani rąk w górze nie trzymałam, wszystko na podwyższeniu- firanek nie wieszam :D mojego do tego zmuszam :D a sznurki na pranie mam nisko i w łazience te opuszczane, więc może jednak tak wszystkiego odmawiać sobie nie muszę, ale chyba nawet bardziej nie mogę- mieszkam tylko ze swoim, 100 km od domu rodzinnego... on pracuje więc go połowę dnia nie ma, a ktoś to zrobić musi, więc wyboru też za bardzo nie mam :) Właściwie od początku ciąży robię wszystko normalnie oprócz dźwigania:) I nic się nie odkleja, nie rozchodzi itd, widać to od człowieka też zależy :) I tak jak pisałam wcześniej, nie forsowałam się za bardzo ;)

Aż w szoku dzisiaj byłam, że do 9 dzisiaj pospałam, mój jeszcze chrapie mi za uchem :D Mała dokazuje od rana :) chyba pora na jakieś śniadanko :D

Miłęgo dnia dziewczyny;)
 
reklama
hahaha januarka, ale się uśmiałam :-D

a mnie choróbsko już chyba na dobre wzięło. obudziłam się dziś z bólem głowy, gardła i katarem. Afja Anetka, jak ten syrop z cebuli się robi? może się przemogę... jak się nie wykuruję przez weekend to chyba na zwolnienie pójdę.

Miłego weekendu dziewuszki!
 
Do góry