reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
ada a ten watek zamknięty to taki jak teraz piszemy tutaj, czy to które juz mamy utworzone? bo sie juz pogubiłam w tym:eek: tak czy siak jestem jak najbardziej za:tak: powiem ci że ja tez mam swoje psiapsióły z BB , znamy juz chyba z 4 lata wirtualnie, z niektórymi spotkałam sie w realu, do w-wy az jeżdziłam, pod Karpacz tez hehe ostatnio jedna mnie odwiedziła przed wakacjami z rodzinką nad morzem, świetna sprawa, nie sądziłam że mozna na necie poznac tak fantastyczne osoby:tak:

baska eh humor ciązowy nas niestety dopada:confused2: wiesz ja tez mialam takie odczucie jakby maly spadl mi calkiem na dol i chcial wyjsc, mowilam ginowi, powiedzila ze tak czasami ejst bo tak sie dzidzia uklada, w razie co sprawdzil szyjke ale byla ok wiec niby wszystko w porzadku, moze odczekaj troche , jak sie nic nie zmieni to jedz na IP?

ja tez sie ciesze z wypadu do kina bo wieki nie bylam, z mężem się wybieramy ale cos nam nie wychodzi, bo ktos musialby nam wieczorem małego spac połozyc, a jakos sobie nie wyobrazam ze ktos inny kładł by mojego dziubaska oprócz mnie czy męża.... jeszcze chyba nie odcięłam pępowiny hehe:sorry:
 
Dziewczyny ja tylko na chwile, bo cały dzień odpoczywam, a lapka mam pod monitor podłączonego, bo mi matryca padła. Byłam wczoraj w szpitalu do którego chodzę w końcu żeby się przebadać, bo plecy mi siadają i apropo's co piszecie o tym ciśnięciu na dół dziecka itp, to ja tak mam od wczoraj masakra :szok: No więc byłam, szyjka zamknięta macica już na wysokości pępka, łożysko w porządku na tylniej ścianie, wód dużo itp, dzidziuś spał z rozkraczonymi nogami tylko ptaszek mu zwisała - śmiesznie to wyglądało aż lekarz sam się śmiał i na chwile na 3d przełączył. Wszytsko jest ok, powiedział, że jeżeliteż mnie cisnie przy sikaniu (chodzę ciągle) i plecy mnie nawalają na wysokości nerek,, to to może być infekcja, kazał zrobić mocz na wszelki wypadek i wypić na noc taką saszetke dla ciężarnych na bakterie różnego pochodzenia, powiedział, że nawet warto to na zapas zrobić taka saszetka jedna 35 zł :szok: no, ale nic po sikaniu przed spaniem wypiłam. No i dzisiaj jakby ciut lepiej, kazał też mmi brać 2x1 nospe forte. Zobaczymy, jutro pojde na ten mocz. NAprawdę ciśnie mnie na dół, te janiki kują, a plecybolą i tak jakby mnie ktoś za biodra ciągnął :szok: Czuje sie taka napięta... w dodatku dobrze, że zaczęłam brać ten antybiotyk, bo chróbsko by mnie samo nie opuściło wczoraj katar powróćił na dobre, więc mam nadzieje, że ten antybiotyk pomoże... Idę zrobić sobie herbatki i leżeć, bo mi plecy siadają. Miłego wieczoru
 
Marzenixx na wątku zamkniętym wygląd jest identyczny tak jak tu na otwartym, tylko maja dostęp wybrane osoby i nikt poza nimi nic nie widzi, więc jest bezpiecznie:) to co było wcześniej utworzone to grupa zamknięta:) ja tez się dziwiłam że przez neta mozna poznac fajnych ludzi jak spotkałam sie z ta babeczką to w sumie gadałyśmy jakbysmy sie znały w realu juz wcześniej, naprawde fajne doświadczenie:)) jakbym miała okazje to bym poznała chętnie więcej, ale jak wiadomo wszyscy rozrzuceni po Polsce i po swiecie i czasem ciężko:p
Kropka co do tego cisnienia przy siusianiu to ja tak mam, normalnie wrażenie jakby mi miało wszystko od dołu wylecieć i napiera na spojenie:eek: i tak chyba musze z położną pogadać bo coś mnie tam na dole za bardzo swędzi, nie wiem czy to nie jakaś infekcja sie nie przyplątała, jak się nasili to będę musiała do lekarza iść wcześniej a tak to z położną sie widze za 2 tyg...
 
Ada1989 nie zdążyłam ogarnąć o co chodzi ale jeżeki o listę chętnych na zamknięty to ja też chętnie się zgłaszam. Jak wrócę do żywych to się odezwę.

Pozdrawiam
 
Witam :)

Ja przeziębiona jestem, normalnie się cieszę, że przynajmniej po gorączce i dreszczach...

Mazenixxx jest ok, reguły jakieś muszą być, wiadomo, że nasza wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby :)

Czarni wymiary gondoli powinny być ok. 77-8parę cm x 38-4parę cm :) wtedy bez problemu półroczne dziecko powinno się w niej zmieścić :)

Miłego wieczorku ;)
 
Witajcie dziewczyny !!
Własnie weszłam na forum czytam i nie wiem o co chodzi z tą całą awanturą. Zamiast sie kłócić i dochodzić o zasady lepiej być dla siebie miłymi , tak jest o wiele lepiej. Przecież zapisałyśmy się tutaj abysmy sie wzajemnie wspierały.

elisse tak masz racje w końcu wydaje mi się ze chyba zima przyjdzie w tym roku wcześniej.

Dzisiaj byłam u mojego Taty na obiadku :-) hehe to miłe jak ktoś zrobi obiad to całkiem przyjemne uczucie.

Mam nadzieję ze wy również spedziłyście miło tą niedzielę. Trzymajcie się dziewczyny i życze wam miłej nocki.
 
reklama
Witajcie, dawno mnie tu nie było i niestety nie ogarnę wszystkich tematów bo sporo tego jest:-( Widzę, że smutne tematy się pojawiły i humory nie dopisują... Niestety chyba u każdego tak czasem bywa, przykro tylko jak brakuje wsparcia od drugiej, najbliższej osoby:-( Życzę Wam szybkiej poprawy nastrojów i ustabilizowania sytuacji w domach :tak:

U mnie pokrótce mówiąc z nadejściem jesieni zjawił się lepszy humor :-) Nawet wybrałam się w podróż, 7 godzin w jedną stronę... trochę się bałam ale wszystko było ok i dałam radę;-) i góry zobaczyłam:-D
A co do samopoczucia to też mam ostatnio wrażenie że moja córa siedzi gdzieś tam na samym dole i czasem to takie dziwne uczucie że napiera mi tam na wszystko...pęcherz, jelita, ale mam nadzieję że tak ma być... A no i chyba choróbska atakują wszędzie bo u nas też wszystkich po kolei rozkłada, mnie też coś łapie od wczoraj, bronię sie miodem, czosnkiem i malinkami, mam nadzieję że będzie dobrze:tak: Zdrówka Wam życzę i pozdrawiam:happy:
 
Do góry