reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

witam:-)
moim zdaniem musi byc jakas dyscyplina na forum.nie odczuwam zadnego terroru;-),milo jest wymieniac sie opiniami i miec wsparcie w oczekiwaniu na narodziny dzidziusia.kazda z nas ma inne przezycia i doswiadczenia i chyba po to tu jestesmy;-)
milego dnia:-)
 
reklama
Witam

Marzenixx moim zdaniem na forum jest super. Bylam kiedys na innym zamknietym watku i mimo ze bylo nas nie duzo to przez jedna osobe zrobil sie taki balagan ze polowa dziewczyn odeszla. Porzadek musi byc :)

Aninek mowisz twoj chcialby byc aktorem, zycze mu zeby sie jego marzenia spelnily.. Moj maz byl w zespole rockowym i mieli wielkie plany na podbicie swiata ale jakos nie wyszlo.. Czasem wyciagnie swoja gitare i cos pospiewa ale to juz bardzo zadko a szkoda. Ma glos taki cos miedzy Axl Rose a Jon Bon Jovi, az kolana miekna jak spiewa hehe.. :-D

Magda no ty z dwiema takimi gadulkami to faktycznie masz stereo.. Anders tez wymysla historyjki, czasem jak cos walnie np na ulicy na caly glos to az czlowiek niewie co robic.. Stal kiedys pan pod sklepem z takim bardzo widocznym miesniem piwnym, Anders przechodzac kolo niego sie mnie pyta: Mama a czemu ten pan ma taki duzy brzuch? on ma tam dzidziusia? Ja do niego zeby byl cicho, a on a czemu? Bo dzidzia sie obudzi? Ja nie wytrzymalam i sie zaczelam smiac..
Mam taka moja kolezanke ktora Anders bardzo lubi i sie kiedys pytam za co lubi Karoline a on do mnie ze ja lubi bo ma "big boobies" :cool2: Mozna by tak gadac caly dzien o tych dzieciecych wymyslach..

Milego dzionka
 
Marzena ale podniosłas alarm masakra to jest moje zdanie i nie prosiłam o ankietę... Gdyby któreś to przeszkadzało to by raczej o tym napisały
Nie winie cię o nic bo robisz z siebie teraz ofiarę
Na bb to nie pierwsze wątki w których pisze i nigdy nie widziałam tego co tu jeżeli zależy ci na pożądku to pisz do każdego na priv. Mi sie naprawdę to nie podoba jak byś napisała na ogólnym taki post do mnie
Zmieniając temat kobity które są przed kupnem wózka albo już po czy zwracacie uwagę na długość i szerokość gondoli? Wiecie jakie są dobre mi sie każde wydają za male... Pomóżcie...
 
Czarni ja mam wozek po pierwszym dziecku i musze sie przyznac ze nie zwrocilam uwagi na rozmiar gondoli przed kupnem i okazalo sie ze byla strasznie mala, dziecko sie urodzilo w kwietniu wiec bylo cieplo i gondola byla malo uzywana ale teraz sie boje ze nie dosc ze dzidzi bedzie musialo byc bardziej zapatulone to po drugie nie zmiesci mi sie w gondole. PAtrzylam na inne wozki, i jesli sie zdecyduje na kupno nowego to napewno bede zwracac uwage na rozmiar gondoli.
 
Czarni nie podniosłam alarmu tylko się odniosłam do tego co napisałaś. Jak masz jakieś ale i to ewidentnie do mnie to może właśnie ty pisz na priv. Mogłaś do mnie napisac prywatnie a nie na forum, skoro to zrobiłaś na ogólnym to ja odpowiedziałam na ogólnym, proste.
Jak nie widziałaś regulaminu na innych forach to się "przelec" po innych miesiącach, wrzesniówkach, pażdziernikówkach, listopadówkach etc. ect.... na każdym jest regulamin. Jak i również na forum ogólnym BB. Zapisujesz się więc sie dostosowujesz do reguł panujących.
I jak piszesz taki post to sie licz że odpowiem, bo poczułam sie urażona i tyle w temacie.
 
Cześć dziewczyny ! ;) Siedzę sobie przy kawce zbożowej i oglądam zdjęcia dzieciaczków sierpniówek i już się nie mogę doczekać kiedy my będziemy chwalić się naszymi skarbeczkami :)

Jakby nie patrzeć zostało nieco ponad 3 miesiące :-D


Dzisiaj z mężuniem zaszalejemy i zrobimy na obiad frytki ... tak za mną chodziły cały tydzień i w końcu stwierdziliśmy że raz na jakiś czas na niezdrowy obiadek sobie można pozwolić ;)


Pierwszy raz od dłuższego czasu przespałam całą noc bez przerwy i spałam do 10 :) Od razu humor lepszy gdy się człowiek wyśpi :)



Miłego dnia dziewczyny ! :-)
 
Emilia Twój syn ma chyba juz jakiś gust mówiąc że ją lubi za big boobies haha:-D haha czego to dzieci nie wymysla , juz sie nie moge doczekac kiedy mój zacznie takimi tekstami walic:-)
cluue mniam mniam ale mi smaka na frytki zrobiłas, pewnie znowu dzis zjem jakiegos fast fooda :confused2: ale ci dobrze ze sie wyspałas :tak: ja w nocy około 2 jak sie obudziłam to słyszalam ze jakas grupka darla sie i chichrała pod oknami, jakoś usnełam potem znowu sie obudziłam na siku a oni dalej tak hałasowali , se mysle zaraz na policje zadzwonie czy coś, patrze a to 6:20:szok: chyba pół nocy tak balowali pod oknami:eek:


Ja się ide dzis odstresować do kina, mąz mnie wygania abym sie odprężyła i z koleżanka ide na "Dwoje do poprawki":tak: a że multikino jest w centrum handlowym to zapewne znowu sie skusze na fast fooda, zapewne do kina zamówie nachosy i taka o dupa z moja dietą ciążową hehe:confused2:
 
hejka


nie było mnie troszke, jakoś zalatana byłam i później leń mnie złapał:baffled: ale juz jestem i sie poprawiam:-)

Magda dziekuje że pytasz:) Kondzio w porządku, w czwartek byliśmy z nim razem przez godzine, od razu poleciał do dzieci i zabawek, popytałam troszke babki i na razie 10 dzieci w grupie a potem będzie więcej, w tym oprócz Konrada 3 dzieciaków naszych polskich znajomych:tak: a na drugi dzień juz poszedł sam na 3 godzinki, w sumie wyszliśmy szybko bo on do zabawek poleciał i nie chciałam go zatrzymywać na pożegnanie bo mogło być wtedy gorzej:sorry: i z M poszlismy sami na zakupy, jakie to było dziwne uczucie bez młodego chodzić po sklepach:eek:tylko my w dwójke hehe:) poszliśmy po niego i troche był w szoku jak nas zobaczył, nic nie mówił, zresztą jak na razie to mało mówi i tak na pytanie czy mu się podobało to nie odpowiadał, ale ogólnie nie widac było żeby płakał, tylko czerwny na buzi, chyba ze zmeczenia:sorry:bo jedyne co to mówił że do domu chce iść, jak nigdy:-D i na moje pytanie czy w poniedziałek pójdzie nie było protestu więc chyba dobrze mu się tam bawiło:-)
czarni nasza gondola była dość spora i mały w niej spokojnie jeździł tak gdzieś do 4-5 miesiąca, potem już bez gondolki na lekko podniesionym oparciu:)) i dlatego teraz chce kupić podobny wózek
clue o a my wczoraj mieliśmy frytki na obiad i do tego kurczaka z pieca, nawet dobre choc ja za wiele kurczaka nie zjadłam bo jeszcze troche mnie odrzca :/
aninek patrzyłam na wasze zdjęcia, super razem wyglądacie!:)) i ty ładna babeczka jesteś, a powiedz mi zdjecie z twojego avatara to tez ty jesteś?

co do działania forum, mnie nic tutaj nie przeszkadza, jestem na BB od 4 lat, pisze na kwietniówkach 2009 w wątku zamkniętym,dwa razy przez ten czas były jakies kłótnie, teraz już tylko kilkanaście dziewczyn zostało co piszą w miare często, z jedna spotkałam się w realu i ogólnie reszte poznałabym równie chętnie (równierz was z tego forum:-)) nigdy nie było kłótni o regulamin i czy jakies tam zasady, każdy wiedział jakie są i wszystkim pasowało. Przecież to nie Marzenixx ustalała regulamin forum, jako moderator musi wypisać go w swoim podforum i już:) są wątki w których komentarze są naprawdę zbędne a i czytanie mniejszej ilości postów jest wygodniejsze i szybsze:) Czarni rozumiem jeżeli używasz bb przez tel, tam nie da się edytować bo i ja nie raz pisałam z komórki, ale nie możesz mieć pretensji.... ja bym wtedy napisała na priv do moderatorki że nie mam takiej możliwości i mysle że byłoby w porządku:))

jeżeli już jesteśmy przy sprawach forumowych to mam pytanie, kto byłby chętny do wątku zamkniętego?? dostałam wiadomość że mogę wysłać do adminki prośbe i liste użytkowniczek które ewentualnie chciałyby w wątku zamkniętym pisać, ja moge się tym zająć:))


wczoraj upiekłam sernik ale polewa na niego wyszła mi taka straszna że widać sam tłuszcz:baffled: może jakoś go uratuje zbierając ta polewe nożem, najwyżej będzie bez niej....
 
Hej dziewczyny
Dziś dla odmiany to ja w kiepskim humorze:eek: jakoś wszystko mnie denerwuje strasznie.. Ahh szkoida só..
A do tego mam pyt - chodzi mi o ruchy malucha.. Nie wiem, co się dzieje ale dzis strasznie mnie boksuje po dole.. Mam wrazenie, że wnormlanie chce wyjsc.. Tak mnie ciśnie od dołu a do tego bardzo mocno uderza.. Nie wiecie co to jest??
Kurcze nie pamiętam czy miałam tak z Lena.. I to obojetnie czy leże, siedze czy chodze tak mi dowala dziś>>I czuje, że mam tam wszystkie takie napięte jakby mi chciało coś wypaść.. Straszne uczucie..:eek:

Marzena zazdrosze wypadu do kina - wieki nie była.. I smaka mi na nachosy zrobiłaś ;-)

Ada co do zamkniętego to wydaje mi się, że raczej każda z nas by chciała być.. Bo rozumiem to jest ten normlany wątek zamknięty, do którego wchodzi się przez album rodzinny czy jakoś tak??
 
reklama
Baska201 tak to jest właśnie taki wątek:) a zapytałam dlatego bo w sumie wolałabym mieć zgode od każdej z was i jeżeli ktoś kto później dołączy czy tez zgłosi się że chce mieć dostęp to można wysłać prośbe do admina i taką osobe dodać:) no i w sumie to nie wiem czy na liście są wszystkie dziewczyny wypisane więc pytam :p
 
Do góry