reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Hej Biłkabdg nareszcie ktoś z moich okolic ja z Grudziądza jestem :) Dziewczyny co do nosa to od samego początku mam z nim problemy ale u mnie zamiast wody z nosa to kompletna susza.
Mi gin najpierw powiedział w okolicach 11 tygodnia że chyba chłopak a później potwierdził w 13 tyg.
Dzień zapowiada się tak samo mało słonecznie co wczoraj.
Ale i tak nie jest źle bo jeszcze 4 dni remontu pod oknem i będę mogła w końcu okno otworzyć:-D:-D.
 
reklama
witam się z rana:) i zaraz żegnam bo wyjeżdżam i pewnie cały dzień mnie nie będzie. Ostatnio jakoś szybko dni mi uciekają i na wszystko brak czasu ale to chyba dobrze bo przynajmniej się nie nudzę i nie mam czasu na myślenie;-)
Pytałam wczoraj gina o witaminy i stwierdził że mam sobie jakieś kupić w aptece...no więc poszłam, poprosiłam panią o tabletki dla ciężarnych, pani stwierdziła że "te będą dobre"-nawet niedrogie... Nie miałam czasu studiować ich w aptece więc zapłaciłam i poleciałam. Po powrocie do domu czytam ulotkę a tam "nie wolno stosować w okresie ciąży i karmienia"... Hmm widzę wiedza pani w aptece powalająca, wygląda na to że nawet na witaminy trzeba uważać:baffled: oczywiście po południu wróciłam do apteki i inna pani wymieniła mi na te właściwe...:sorry2:
 
Witam

Natal84 ja tez walcze z infekcja, u mnie ucho mnie dobija.. z tym ze wydaje mi sie ze jest to polaczone z infekcja zatok, dzwonilam dzisiaj do przychodni i niestety musze czekac do poniedzilku na wizyte u mojego lekarza.

Bilkabdg mi plec dziecka powiedzial gostek co robil USG w 12 tyg i w sumie zaskoczenia nie bylo bo od poczatku ciazy wiedielismy ze to chlopak, potwierdzone to zostalo na USG w 20 tyg. Troche przed porodem panikowalam ze bedzie dziewczynka a my wszystko kupilismy w chlopiecych kolorach.. ha ha.. No ale byl dorodny chlopczyk. W tej ciazy mam przeczucia na dziewczynke.. niewiem moze dlatego ze bardzo bym chciala. Musze czkac na USG w 20 tyg zeby sie wiecej dowiedziec :)

Dotka my z ciaza idziemy leb w leb, u mnie na wadze co prawda troche wiecej niz 2kg bo przytylam az 4,5.

W UK dzisiaj znow slonecznie, hurrrrrrrra!! juz mialam taka doline przez ten deszcz ze mysallam ze popadlam w jakas depresje.. no ale jak widze sloneczko z rana to odrazy banan na buzi :)
 
witajcie!
ja rowniez od poczatku ciazy mam problem z nosem,codziennie rano musze oprozniac go z glutow:baffled:

jesli chodzi o ciuszki ciazowe to ja narazie leginsy i dresik,ale na jesienne chlodne dni jakies jeansy trzeba bedzie sie zaopatrzyc.
ja z niecierpliwoscia czekam na nastepna wizyte na usg,bo juz chcialabym poznac plec:-)

pogoda znowu nie rozpieszcza,wczoraj wichury szalaly,ze az drzewa lamalo w miescie,ale dzis ma byc spokojniej,ale nadal deszczowo.ta pogoda mnie dobija,ani z domu wyjsc,len dopada niesamowity nic tylko lezec...
 
Witajcie !!! :-)
Ja w spodnie ciazowe juz sie zaopatrzylam,kupilam na wyprzedazy w H&M za 7 eu u nas w niemczech. 2 pary 3/4 i 1 dlugie, co najlepsze o tych 3/ 4 moj tylek ledwie sie juz miesci:-D A takimi spodniami z paskiem na brzuch musialam sie zaopatrzec , bo moje spodnie za bardzo cisly mnie w brzuch . Wogole boje sie o moja wage, bo jem jak szalona, a jak spruboje nie , to mdli mnie :-( Dodam ze przed ciaza mialam 47-8 kg, na ostatnich pomiatrach waga pokazala 55:-D wiec naprawde gratuluje sobie . Z :-Dmoim chlopakiem smiejemy sie ze dziecko caly czas glodne jest, ostatnio na usg to tylko kciuk sobie do buzi wciskalo :-).
A propo lekarzy, dzis przychodza moje wyniki z krwi czy z dzieckiem jest wszystko w porzadku, maja byc o 12,30, i modle sie zeby wszystko bylo jak najlepiej!!
 
Hej.

Mam nadzieję, że Wam dzisiejszy dzionek zaczął się nieco milej niż mnie. Nieco po 7 witałam się z wc:baffled: po wcześniejszej konsumpcji małej kanapeczki.

Odnośnie ciuchów ciążowych, to jeansy ciążowe zakupiłam już jakieś 2 m-ce temu, niedrogo bo chyba za 16Ł i takie w sam raz na mnie (przy wzroście 150 cm nie jest tak łatwo znaleźć spodnie, których nie trzeba skracać). To mój jedyny zakup jak na razie, bo bratowa pożyczyła mi torbę swoich ciążowych. Także mam już nawet płaszczyk na jesień i grubą kurtkę na zimę.

EmiliaM U Ciebie w UK słońce, a u mnie w UK deszcz hihi :-) Na razie przerwa w opadach, ale chmury nadal wiszą nad ziemią i zaraz pewnie znowu zacznie lać.
 
Witam sie z piątkowy poranek standardowo leniwie. Co do nosa od tygodnia mam to samo. Susza i do tego jakieś strupy nie przyjemne sie robią ale wczoraj sie natknęlam że to normalne więc po prostu trzeba to przeżyć i nie używać żadnych spreyów do nosa. Ciuszki na teraz mam co widać na naszym zamkniętym forum jedynie trochę na jesień coś odziedzicze po koleżance która rodziła 28 grudnia więc kurtki na pewno nie będę kupować :-)
Tak za mną chodzą te placki że chyba dziś je zrobię jak mnie len opuści ,
 
Emilka hehe no to zobaczymy ktora pierwsza urodzi ;) to grupa zamknieta jak chcesz w niej tez byc i pisac to zglos sie do Marzenix :)
 
reklama
Witam :) też mi się nic nie chce a placki by zjadł :p muszę pomyśleć czy mi się chce robić :-p:confused::confused:
zaraz uciekam na zakupy więc może :p
Pozdrawiam miłego dnia
 
Do góry