reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Ja tez sie witam po wekendzie :)

Wkońcu troszke czasu spędziłam z małżem bo ostatnio miał duzo wyjazdów i ciągle się mijalismy, a w weekend sobie odrobilismy :))
U nas tez wkoncu są upały , na szczescie nie takie po 30 st tylko okolo 20-25 hehe wiec da sie życ , ale z małym tez dopiero popoludniu wychodzimy .

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty !!!
 
witam współczuję tych upałów, u mnie na szczęście nie jest tak gorąco ale niestety przeważnie pada, 22 lipca wyruszamy do Polski to się rodzinka zdziwi bo mieliśmy przyjechać dopiero pod koniec października, mam nadzieję że nie bedzie wtedy takich upałów
ja dostałam jakieś uczulenie na nogach drapie się niesamowicie, w nocy to wytrzymać nie mogę
wymioty na szczęście mnie omijają ale mdłości męczą często i zmęczenie coś nie chce mnie opuścić
 
Czesc
U nas dzisiaj pogoda dużo lepsza słonko świeci ale nie ma upału i wiaterek wieje wiec jest dobrze trochę odpoczynku od 34 stopni :-)
dotka85 no właśnie też się zastanawiam...:eek: choć wydaje mi się z tego zdjęcia co dodałam, że wisi między nogami :p i lekarz też tak mówił no ale co zrobić :p dzisiaj mam wizytę może mój lekarz coś potwierdzi lub zaprzeczy zobaczymy ważne tylko żeby zdrowe było i będzie dobrze :)
Pozdrawiam miłego dnia dam znać jak będę po wizycie :-)
 
Cześć Kobitki, witam się i ja po super weekendzie :) Maż zrobił mi imieninową niespodziankę i pojechaliśmy na Suwalszczyznę. Nigdy tam nie byłam, a mąż często jeździł na spływy kajakiem, opowiadał jak tam niesamowicie, przyroda, cisza ładowanie akumulatorów i...... wszystko się zgadza! Pięknie! Mieliśmy czas dla siebie, na rozmowy spacery, szaleńcze kąpiele w jeziorze i rzece, kajaczki i dużo odpoczynku. Naładowałam bateryjki ;)))Dziś już w pracy trochę energii straciłam ale mówi się trudno :)
Dostałam też książkę ciężarówką przez 9 miesięcy , Kaz yyy nie pamiętam nazwiska,ale rewelacyjna. Opisuje każdy tydzień ciąży ale ze sporą dawką humoru.
Co do sody to chyba ściema, nikomu na razie się nie pieniła :)
Mam pytanie czy wychodzi Wam taka linia na brzuchu? Czytałam o niej a u mnie ani widu ani słychu.
 
Domiska u mnie tez ani sladu po kreseczce :) czytalam ze u osob w jasna karnacja moze bardzo pozno wyjsc albo nawet i wcale ;)
 
Witam się i ja :) oczywiście trzymam kciuki za wizyty &&&&

u mnie też gorąco... :( bardzo źle znosze te upały:/ w pracy włączają klime że aż w nogi zimno i weź tu rób tak żeby chorym nie być ... na szczęście jeszcze tylko dzisiaj jutro i po jutrze do pracy a później zwolnienie...

a mnie już wyszła ta linia a rzekłabym że mam jasną karnacje:p

a wybaczcie że zapytam ... :zawstydzona/y:jak się kochacie to też wam wychodzi tak bardzo macica przez brzuch?? bo u mnie to jakby taka kulka wychodzi...nie wiem czy to normalne??
 
Hej :-D
U nas dzisiaj troszkę chłodniej.
Teściówka ma mi przynieść wiadro wiśni, więc kolejny dzień zapraw.
Hanusia poszła do niani - każdego dnia rano pyta się czy ciocia przyjdzie - tak się do niej przwiązała. Niania to nasza sąsiadka, więc daleko w odwiedziny nie ma :tak:

ja dostałam jakieś uczulenie na nogach drapie się niesamowicie, w nocy to wytrzymać nie mogę
Niebieska weź sobie Calcium - powinno pomóc :tak:

Co do sody to chyba ściema, nikomu na razie się nie pieniła :)
Mam pytanie czy wychodzi Wam taka linia na brzuchu? Czytałam o niej a u mnie ani widu ani słychu.
Domiska mi się pieniła, ale jak lekko zamieszałam :tak:. Co do kreski, to ja mam średnią karnację, a kreska pojawiła mi się dosyć późno w poprzedniej ciąży - chyba ok 6 miesiąca.

Ja mam nadzieję, że płeć poznam pod koniec sierpnia na usg genetycznym, bo wcześniej u mojej ginki pewnie nie, bo ma kijowy sprzęt. W poprzedniej ciąży jadłam dużo słodkiego, a rano obowiązkowo był sok z cytryn i pomarańczy. Teraz słodkiego jem mało, bo mi nie smakuje - z czego się akurat cieszę :tak:, więc może będzie chłopak ;-)
 
Hello.

Współczuję Wam upałów. Ja nie znoszę gorąca i duchoty, więc wyobrażam sobie jak się czujecie.

Mamaaga4: Doskonale Cię rozumiem. Wczoraj miałam kolejne spotkanie z wc i zwróciłam wspomniane wcześniej pyszne porzeczki :baffled: Jeste lepiej niż wcześniej, bo mdłości nie mam już tak często, ale jak już mam, to jest większe prawdopodobieństwo, że będą miały swoj finał. Zapachy drażnią mnie strasznie, wszystkie chyba. W sklepie nie mogę wytrzymać. Jak rozwieszam pranie to też mnie skręca. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień, dwa i to się skońćzy.

Miłego dzionka dziewczyny :-)
 
reklama
Kaja28 dzisiaj już też byłam. Szok, myślałam że im wyżej w ciąży to dolegliwości te miną a tu dupa....
Też mam nadzieję że z tydzień lub dwa i to się skończy bo tyle rzeczy bym zjadła a po prostu powstrzymuję się z ich zjedzeniem żeby mną nie targało a i tak źle się kończy. W każdej ciąży mam to samo ale wydaje mi się że w tym okresie ciąży to była już końcówka a tu jakby punkt kulminacyjny. Mam dość:wściekła/y:
 
Do góry