reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam i ja w drugim trymestrze :-)

Upał dziś odpuścił i mogę w końcu spokojnie coś robić bo jak tak grzało to co chwile się kładłam bo na nic siły nie miałam a czasem pomimo tego że po słońcu prawie nie chodziłam bolała mnie głowa.
Moje mdłości ustępują głownie tylko rano witam się z kibelkiem choć dziś odpukać jeszcze nie musiałam:-D
Idę gotować obiad. Dziś zrobię sobie cukinię faszerowaną warzywami i serem
 
reklama
Witam. Jaki rano był skwar masakra... Myślałam że nie dojde do tego lekarza teraz na szczęście sie ochłodzilo. Jestem tak zmęczona a tu tyle spraw przede mną :-/
 
Mamaaga4 też mam ochotę na wiele rzeczy. Są lepsze dni, kiedy mogę sie najeść spokojnie, ale są też takie, że mimo glodu nie mogę na nic spojrzeć. Sama jestem ciekawa jak długo to potrwa, bo u każdej kobietki jest inaczej. Moja bratowa nie miała prawie żadnych objawów ciąży, jedna koleżanka czuła się swietnie i wymioty miała tylko 2 razy, a inna znajoma od 8 tygodnia praktycznie do końca siedziała ciągle z miską pod ręką i poza suchymi bułkami mało co jadła.
 
fakt kazda kobieta przechodzi inaczej ja ani z oliwia ani teraz nie mam żadnych objawów jedynie teraz na początku miałam problem z mięsem teraz juz to minęło nawet zjadłam wczoraj rolo i buzia mi sie bardzo uśmiechała :)
 
Hej Nadrobiłam właśnie zaległości Cały tydzień byłam u mamy bo siostra przyleciała na tygodniowy urlopik z Londynu Wczoraj dopiero wróciłam po odwiezieniu siostry na lotnisko Byłam wykończona że szok Wszystko przez te upały Niech już się skończą he he :-)Przynajmniej nie było by mi przykro że nie mogę się opalać :no: A ja tak lubię wylegiwać się na słoneczku W czwartek ma wizytę u gina Hmmm ciekawa jestem jak teraz wygląda moja kruszynka:-) Będę miała badanie prenatalne Mam nadzieję że wszystko ok
 
Witajcie Forumowiczki!:tak:

Najpierw przeglądałam pod-forum "staramy się", bo miałam obsesję, że skoro w dzisiejszych czasach o ciążę nie tak łatwo, to i nam to trochę zajmie, a tu - proszę - mamy termin na 22 stycznia 2013 r. Czuję się dobrze, nie wymiotowałam, troszkę mnie mdliło, a teraz cierpię na bóle głowy. Jestem w połowie 12 tc. i w najbliższy piątek idziemy na usg genetyczne. Ja marzę o dziewczynce, a mój ślubny o chłopczyku. Ciekawe.... Strasznie chciałabym wiedzieć, co się urodzi!

Przed ciążą byłam otyła więc obawiam się, że mój ciążowy brzuszek będzie się ukrywał w zwałkach tłuszczyku... Ciekawe...

Dodam jeszcze, że lubię Was czytać i od dłuższego czasu to robię, ale dopiero teraz przeczytałam wszystkie posty i postanowiłam do Was dołączyć ;):rofl2:

Pozdrawiam Was :))
 
reklama
Do góry