reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ja też już lepiej się czuję, ale czasem coś tak chwyta, że masakra.....

Gieniek to ja CIę szybciutko widzę na wąteczku zdjęciowym z bebzonkiem:)
 
reklama
Cześć
Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny! Jak czytam tak o tych waszych wymiotach i okropnych mdłościach to naprawdę wam współczuję! Ja miewam lekkie nudności po jedzeniu ale nie jest to aż tak uciążliwe - troszkę se beknę:) i mi przejdzie. Za to mam nietypowe "zachcianki" tzn. wczoraj musiałam kupić śledzie w sosie koperkowym bo nie wytrzymałam a potem naszło mnie na czekoladę z pełnymi orzechami - co za połączenie nigdy w życiu nie odważyłabym się tego zjeść po sobie a teraz się nie mogę ograniczyć! Ogólnie to jem owoce, warzywa, piję wodę i nie mam do tego wstrętu. Czasem mi tylko brzydko zapachnie wędlina ale wtedy zjem jakiś serek na kanapkę, ooo ser żółty też mi bardzo smakuje. Maaaaaam ogromny apetyt i zastanawiam się gdzie ja to mieszczę bo pochłaniam naprawdę dużo a od początku maja przytyłam tylko 500 g! :)
 
Ale pamiętam że w pierwszej ciąży też było do przeżycia - nie miałam takich rewelacyjnych wymiotów i mdłości więc może to będzie kolejny synuś :)
 
Hej :-)

Mam dziś najlepszy dzień od tygodnia chyba, bo ze wszystkich dolegliwości zostało tylko zmęczenie. Nadal mam wodowstręt na wodę niegazowaną, nie wiem czy to normalne :baffled: Ale jak wezmę tylko łyk, to robi mi się niedobrze.

Wklejam link do strony, gdzie jest tabelka ile się przybiera na wadze w danym trymestrze
Ile przytyjesz w ciąży - Dzidziusiowo.pl

Ja na razie mam -1 kg i też się zastanawiam czy to dobrze :confused:
 
Dziewczyny trzymam kciukasy za wizyty i dajcie szybko znać co i jak:*:*:*

kropka dezycja o płci nie zapada w 9 tygodniu ciąży tylko już po zapłodnieniu :p co najwyżej dzidzia może zwlekać z ujawnieniem kozioszki bądź ptaszka:)

i kochane moje dbajcie o siebie :*:*

ja na szczęście nie mam dużych mdłości , raczej tylko jak jestem głodna i zaraz po zjedzeniu :p,

kobitki które miały już badania prenatalne w poprzednich ciążach powiedzcie mi między którymi tygodniami wykonuje się to badanie 10-12 ??
 
Kropka i Olcia obie w sumie macie racje! Plec dziecka zakodowana jest od poczęcia ale w 9 tc rozpoczyna sie tworzenie narządów płciowych chociaż nie widac ich jeszcze długo długo na usg :)))
 
ja juz sie pochwalilam wizyta w odpowiednim watku...
co do usg genetycznego to ja mialam dzisiaj robione (12t1d) a moja ginka robi od11tc do 14tc
 
reklama
Dobrze, że o tym piszecie, ja mam wizyte 19.06 o 14.00 wtedy będzie 9 tydzień i 1 dzień, 25.06 stuknie 10tc, a 30.06 wylatuję na 2 miesiące i będę chodziła na wizyty za granicą, ale wolałabym wcześniej wiedzieć czy wszystko ok ;-)
 
Do góry