reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
[SUP]Dzięki za wsparcie kobitki:) bo poważnie już mi sie wydaje ze nie dam rady dłużej :( Wizyta u gina dopiero w przyszły piątek i zastanawiam sie bo biorę 3 razy dziennie duphaston czy to czasem nie od tego dziadostwa:((((( Ręce już mi sie załamują :((( leże 24 h na dobe wg zaleceń lekarza z miska przy łóżku bo już znudziło mi sie biegać dO łazienki i nie mam siły na nic:((([/SUP]
 
I jeszcze sie martwię co tam u naszej Mysiak w szpitalu bo sie nie odzywa :((( Zżyjemy sie tu babki na tym forum i po porodzie żal sie bedzie rozstać zobaczycie!!!!
 
też właśnie myślałam o niej, wierzę, że ok wszystko!

Hanus wiem co przechodzisz w pierwszej ciąży tak miałam, wymiotowałam wszystkim dosłownie, jedynie suchy chleb mi wchodził i to też po kawałeczku, teraz jak już pisałam boję się, że jeszcze mnie dopadnie bo to dopiero koniec 7 tygodnia;/ choć pocieszają mnie słowa Milusi, że do 8-9 jest najgorzej potem powoli mija:)
 
Hanus po co się rozstawać! przejdziemy z kobiet w ciąży do mam i dalej będziemy w kontakcie :tak:

Mysiak ma się odezwać jak wróci, tak przynajmniej zrozumiałam ale nie pamiętam czy mówiła kiedy wraca.

ja też mocno liczę że przepowiednia mili o końcu męki się sprawdzi :-)
 
Hanus - damy rade..musimy byc twarde...to napewno wszystko minie...
dzieki dziewczyny za wsparcie, oczywiscie tez trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty...dam znac jak wroce co i jak....tez wczoraj myslalam o Mysiak...jestem z nia calym sercem zeby wszystko bylo ok!
 
reklama
Deszczyk usg masz robione w takim samym dniu ciąży jakim ja miałam :) Zobaczysz cudownego malucha z wielkim pukającym serduchem :D :D :D Zobaczysz jakie to będzie cudowne :))))
 
Do góry