reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
Aninek- zdrowia ci życzę!!! Obys szybko wróciła do normy i żeby wszystko dobrze sie zagoilo bez konieczności zabiegu!!! Trzymajcie sie !!
 
Witam

U nas jakos leci. Ania jest cudna, daje w miare pospac w nocy bo sie budzi tylko 2 razy na (.)(.). Dzisiaj konczy 3 tyg. Anders dalej zafascynowany mala siostrzyczka, codziennie rano jak tylko wstanie to przychodzi ja tulic i daje buziaka. Mowi ze juz sie nie moze doczekac az Ania bedzie wieksza i bedzie mogla sie z nim bawic, nawet zrobil dla niej mini samochodzik z klockow lego :blink: Ja mimo ze minely 3 tyg od porodu ciagle nie czuje sie najlepiej, od 2 tyg meczy mnie katar i kaszel, a ze blizna po cieciu boli to naawet nie moge sobie pozadnie kichnac. Do tego ciagnie mnie tak ta blizna po jednej stronie :baffled: Maz moj cos sie popsul bo strasznie zaczal marudzic, chyba to cale wolne od swiat mu na dekielek siada i biedny sie nudzi w domu. Dopiero 19 lutego wraca do pracy na kilka dni i potem na 2 tyg jedzie na kurs. Chcialam zeby moja mama w tym czasie przyjechala ale ona cos nie bardzo sie do tego kwapi co mnie strasznie boli :-( No ale starczy tych lamentow.

Aninek super ze sie odezwalas, mialam ci pisac smsa dzisiaj jak by cie na forum nie bylo. Wspolczuje problemow ze zdrowiem, mam nadzieje ze niebawem poczujesz sie lepiej. Co do cycania Zuzi to sutki bola chba dlatego ze ona zle sie przysysa. Sproboj moze innej pozycji, na lezaco moze? Albo zadzwon do health visitora zeby przyszla i ci cos poradzila. Albo wytlumacz przez tel ze masz taki problem i moze ci podesla specjaliste od karmienia piersia.

Cluue super ze Mikolaj tak ladnie rosnie, kawal chlopa juz z niego. Moja kruszyne bedziemy wazyc w czwartek, zobaczymy ile maly glodomorek przybral na wadze.

Ada, Magda a wy gdzie sie podziewacie? Mam nadzieje ze wszystko wporzadeczku u was.

Pozdrawiamy wszystkich cieplutko :tak:

Dziewczynom w dwupaku zycze powodzonka, juz niedlugo bedziecie tulic swoje male szczescia :-D
 
Hej

Bilka trzymam kciuki!

Aninek mam nadzieje że daliscie dzisiaj radę z organizacja dnia:) odpoczywaj, dobrze że twój F będzie z tobą w domku, pomoże ci:tak: no i trochę wspolczuje odwiedzin bo w takim stanie to mnie też by sie nie usmiechalo...
Natal mój Sebus przy kąpieli dużo płakał ale ostatnio mu się spodobało bo miał ciut cieplejsza wodę, widać cieplolubny chłopak jest:) aż pepuszkiem to my kapalismy od razu, trochę sie popapralo ale zaraz potem odpadł i jest ladny:tak:

Cluue ładnego klocuszka masz:))

Indziorka mój też przy halasach lubi spać, odkurzacz ostatnio go uspil a mamy mega glosny:) Konrad czasem krzyknie i nic go to nie rusza, pies szczekajacy też nie :p

Filkat trzymam kciuki by sie wchlonelo!

Emilia mój też już chyba za długo w domu siedział, teraz ma wolne od piątku, na szczęście jutro idzie do pracy



trochę mnie nie było, jakoś brak czasu i weny.... Potem napisze co u nas jak mały zasnie:)
 
Witam
Dołączyłam do rozpakowanych :)
29.01.2013 o 10:05 przyszedł na świat nasz synek Maksiu, z wagą 2920 i 54 cm, przez cc
:)
pozdrawiam
Gratruluję rozpakowanym i powodzenia życzę tym które mają to jeszcze przed sobą.
 
Hej dziewczyny :)

Miętowa gratulacje dla was :)
Biłka możliwe ze to wody a raczej ja bym na nie stawiała bo u mnie była ta sama sytuacja że trochę poleciało i główka zablokowała ale potem jak już był przepływ to yleciało że cho cho :)
Gosik jak tam u ciebie?
reszte mamusiek pozdrawiam :)
 
Dzień dobry
Przepraszam że tak długo nie zaglądałam, ale Mateusz jest bardzo absorbującym dzieckiem(pewnie jak wszystkie maluchy na naszym wątku :-D).
U mnie wszystko po mału się goi, trauma porodowa przechodzi do magicznego zakątka zapomnienia:-p,
Tylko mam pecha bo co rusz coś mi się przydarza a to rotawirus przywleczony ze szpitala, a to bolące nadgarstki a od 2 dni mega ból krzyża promieniujący na całą nogę :dry: jak jedno odchodzi zaraz drugie się musi przypałętać:baffled::baffled:.
Młody mimo że absorbujący za dnia jest złotym dzieckiem je śpi i tak w kółko szkoda że w nocy tej aktywności nie przedłuża. Dziś w nocy dał nam czadu i spałam godzinę:baffled:. Ale dla tego małego ludzia mogę i nie spać wcale:tak::tak:.
Biłka trzymam kciuki aby wszystko poszło szybko i sprawnie widzę że większość już rozpakowana, dziewczyny w dwupaku powodzenia życzę.

Szczerze mówiąc ledwo Was dziś znalazłam bo na starym miejscu już stycznia nie było;-). Ale udało mi się Was kochane odnaleźć. Uciekam może uda mi się zdrzemnąć póki Mateusz walnął w kimono po karmieniu:tak:.
 
Miętowa gratulacje!

Anienek mam nadzieję, że wszystko będzie ok po wizycie i kolejny zabieg/operacja nie będą konieczne. Super, że z Zuzią wszystko w porządku ;)

Mój Misiu się obudził i coś marudzi, z każdym dniem co raz ciekawsze odgłosy wydaje ;)
 
Hejka
Rano napisalam szybkiego posta, ale cos go tutaj nie widze ;/ wiec chyba sie skasowal a nie wyslal ;/

Mam pytanie do mam, zwlaszcza tych mnogich, mialyscie problem z plesniawkami? Bo my sie z tym borykamy. Macie jakies sprawdzone sposoby? Albo lekarz wam cos magicznego przepisal? Ja sie wlasnie umawiam na wczesniejsza wizyte, bo Jankowi to strasznie przeszkadza, taki korzuch-nalot na jezyczku ;/ Nawet smoka porzadnie nie moze zlapac biedak. Oczywiscie mama polecila mi wycierac to jego osiusiana pieluszka. I probowalam juz dwa razy, ale wydaje mi sie nie to nic nie daje;/


Aninek- dobrze, ze dajesz znac, bo troszke sie martwilysmy. Mam nadzieje, ze przez ta zyle nic Ci tam znowu grzebac nie beda. I szybko wrocicsz do formy!A to Twoj F to zloty tatus i partner az pozazdroscic, ze tak sie potrafi Wami zajac :)


Emilia- Ojojo to faktycznie masz swojego meza na baaaardzo dlugo w domku :p ja nie wiem czy bym z moim tak wytrzymala :p


U Nas poza tym w porzadku. Jakos sie opanowalam i juz ani nie placze(jak na razie) ani nie denerwuje sie. Zrozumialam, ze poprstu musimy to przezyc(te ciezkie dni) i tyle. Malutki ma sie coraz lepiej. W niedziele odstawilam mu kropelki i wczoraj tylko przez 15 minut cos sie prezyl i plakal starsznie wiec chyba zmiana mleka i sama herbatka koprowa dzialaja.Od dzis staram sie ustalic jakis plan dnia dla Nas, bo inaczej to troszke chaos panuje i nawet nie mam czasem czasu uczesac wlosow.

Hah to tyle Maly sie wierci wiec spadam!Buziaki


Mietowa- Gratulacje!!! Wyrobiliscie sie w styczniu :D Trzymajcie sie cieplutko :)
 
reklama
Dziewczyny przepraszamza opozniona wiadomosc od bilki ale rece pelne roboty moje dziecie nie daje mi w dzien ani minuty dla siebie,zemeczone ale spac nie pojdzie drzemkii krociutkie sobie ucina i je codwie godziny albo nawet co godzine to chyba skok rozwojowy sie zaczol. Bilka juz wyszla ze szpitala co widze juz pisala wczoraj a ja dzisiaj dopiero na fcb odczytalam wiadomosc gdyz nie mam w tel internetu, takze wiadomosci na tel nie dostalam stad opoznienie,a nie zaowazylam tez ze wiad.na fcb byla z poniedzialku nie z dzisiaj,ale tak to jest jak maly zasnie na 5 minut i czyta sie w przelocie ;) bilka ciebie rowniez przepraszam, jak cos to sms a wtedy lece na kompa chocby z malym na rekach przekazac dobre wiesci :*

Mietowa Gratulacje :)
 
Do góry