reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

czarni-to czekamy na fotke;-) nie ma to jak zmiana image,poprawia nastroj:-)

ada-my tez co drugi dzien kapiemy a tak to tylko przemywamy,a pupke to po kazdej kupce bo ma odparzenia i smarujemy sudocremem.

ala-szybkiego powrotu do zdrowia

muum -kazdy ma swoje slabsze dni,zycze poprawy nastroju

magdus-ja tak codziennie sobie planuje ze drzemne sie jak natalka bedzie spala ale jakos ciagle cos i mi nie wychodzi.
super,ze tobie sie udalo,bo czasem nawet krotka drzemka stawia na nogi

a u nas bez zmian,wieczorem wieksze marudzenie,koncze bo mala sie ibudzila

milego dnia
 
reklama
ada, my też co drugi dzień kąpiemy. mi się wydaje, że latem jak jest gorąco to trzeba codziennie, ale teraz u nas nie ma potrzeby.

caroline, daj znać jak po tej papryce. ja z warzyw jem tylko ziemniaki, buraczki i marchewkę i z chęcią coś bym sobie dodała do tego jadłospisu, ale się boję, bo jak ostatnio zjadłam sałatę, to małą bolał brzuszek.

magdus, jesli chodzi o dżem, to ja wcinam do kanapek z białym serem, śliwkowy i truskawkowy i nic nam nie jest. i marchewkę surową też jem, a ostatnio nawet kilka plasterków pomidora wszamałam i było ok.

muuum, ja też miałam kilka takich dni, że miałam ochotę drzeć się na mojego T o wszystko i non stop mi się płakać chciało, ale na szczęście już przeszło.

u nas powoli wszystko się unormowaćło, Laura wstaje w nocy tylko 2 razy na karmienie i generalnie szybko znowu usypia. rzadko zdarza się, że muszę z nią więcej niż godzinę w nocy siedzieć. u nas bardzo dobrze sprawdza się rożek, bo na nocne spanie mocno ją zawijam i ona chyba wie, że to noc. w dzień tylko pod kocykiem śpi.

uciekam, bo własnie się obudziła i zaczyna kwękać.

miłej soboty!!!
 
ada1989 jeżeli chodzi o kapiel to my akurat kąpiemy codziennie.. ale nie z racji tego że mała brudna czy jakoś tak ale dlatego żeby miało jakąś rutynę bo póki co to jedyny wyznacznik kiedy się zaczyna noc.. no i nasza kluska lubi się bardzo kąpać dlatego codziennie tatuś ma zajęcie.. ale moja siostra też nie kąpała co dzień.. i też przemywała wacikami bo mała jej nie tolerowała za bardzo kąpieli...

martex2009 GRATULACJE !!!!

gosia0811 ja jem malinowy, brzoskwiniowy i w lodówce mam jeszcze morelowy-ale jeszcze nie próbowałam.. jak spróbuję to dam znać.. i polecam z bułeczkami maślanymi.. ja kupuję w biedronce chyba pakowane po 12 sztuk.. ale w lodówce mogą troszkę poleżeć więc jak na kolację to pyyszotka.. i do tego mleczko mmm :-)

czarni czekamy czekamy na fotkę :-) boooshe ja nie wiem kiedy fryzjera odwiedzę :-( póki co prostownica musi mnie zadowolić bo każdy włos w inną stronę jak rano wstaję :-D


co do papryki.. wczoraj zjadłam cztery plasterki małe.. póki co małej nic nie jest.. ma jakąś malutką plamkę czerwoną na policzku ale to chyba raczej nie od papryki.. na ciałku też nic nie jest.. mleko zjadła w nocy normalnie.. dzisiaj wieczorem podejście drugie i kolejne kilka plasterków.. obserwuje i dam wam znać :tak:
póki co uciekam się ogarnąć bo wstyd się przyznać ale niedawno wstałam.. muszę chyba zrzucić winę na antybiotyk bo strasznie osłabiona jestem :-(
buziaki i życzę wam wszystkim miłego dnia!
 
caroline to mnie teraz pocieszylas a buleczki maslane uwielbiam wgl to ja taki slodkoman jestem wiec karmiac mala nawet pocieszajace bedzie taka kolacyjka ;D Wszystko zapisuje sobie na kartce i zaraz zakupuje ;)
 
Hej dziewczyny,

Byłam na KTG i zapis poprawny :tak: w poniedziałek znowu się wstawić do szpitala na kolejne KTG.

Gosia081145 nio u mnie też już ostatni weekendzik z Marcelkiem w brzusiu. W środę mamy wstawić się do szpitala na wywołanie, jak nic się nie ruszy. A ty kiedy ???

Miłego weekendziku stycznióweczki :-)
 
Mumm Wiem o czym piszesz, bo mnie dopadł masakryczny baby blues. Od kilku dni jest lepiej, już nie płacze, ale mam zmiany nastroju i dopada mnie irytacja bez powodu. Myślę, że po prostu musimy to przetrwać. Trzymaj się i nie poddawaj. Z maluszkiem na pewno jest wszystko ok, ale jeśli będziesz przez to spokojniejsza, to idź do GP.

Ada Znam wielu rodziców, którzy nie kąpią maluszków codziennie. To żadna zbrodnia. My na razie czekamy z pierwszą kąpielą aż pępuszek odpadnie i też lecimy na ciepłej wodzie i wacikach. Poza tym chyba nie ma potrzeby, żeby takie maluszki codziennie szorować ;-)


U nas całkiem miły dzionek. Maluszek słodko śpi, w nocy też był grzeczny. Jak skończy 2 tyg. to zaczniemy wychodzić na krótki spacerki, potem mam nadzieję coraz dłuższe. Żeby tylko pogoda dopisała.

Nie wiem czy Wy też tak macie, że czasem całe krocze boli jakby to był jeden wielki siniak? Mnie boli trochę spojenie i mam taki dyskomfort tam na dole:eek: Zastanawiam się czy to ma tak być czy niekoniecznie. Stosowałyście jakieś domowe sposoby? Słyszałam też, że robi się jakieś okłady z tantum rosa. Czy któraś z Was stosowała?
 
reklama
Kaja jak mi się wdarło zapalenie tzn ta cała infekcja to ginekolog i położna kazali mi się podmywać na przemian co dwie godziny: raz Kora Dębu a raz Kalia (nadmanganian potasu).. ulga była już następnego dnia a miałam dość poważną tą infekcję.. ogólnie mi tantum rosa nie pomogła ale to może tylko mi..

gosia
ja pomału wszystko wprowadzałam.. z mlekiem na początku byłam ostrożna.. piłam po kilka łyków i patrzyłam na małą.. później jedno jajko zjadłam i też obserwowałam czy żadnej skazy nie ma ani wysypki.. i czy je ładnie mleczko:tak: także trzeba próbować wszystkiego! ;-)


no dziewuszki to w tym tygodniu będzie wysyp dzieciaczków coś mi się wydaje :-):-):-)
 
Do góry