reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
caroline no wlasnie ja zauwazylam ostatnio ze troche napuchlam i tez zaczynalam z podobna waga a rano wynosi 86 czyli 20 kilo na plus wiec mysle ze duzo wody mam ;p Chyba przy dziewczynkach tak kilogramow sie duzo nabywa;p

bilka ja tez co probuje sie zmeczyc ale nadal 2in1 ale mam coraz dziwniejsze bole wiec moze to te slynne BH ;D

agaagaaga no wlasnie ja tez korzystam a teraz mi sie tak dobrze spi ostatnimi czasami ;)

Milej nocy! ;-))***
 
Hej mamuski ;-) te przyszle I te terazniejsze ;-)

My zaczelismy "okres" z kolkami chyba na dobre... Na szczescie troszke w dzien I wieczorkiem troche... A noc ladnie przesypia, oczywiscie z 2 przerwami na papu ;-) Podaje mu kropelki I wode do picia, bo kupka u nas tez co dwa dni... A brzusio spiety ;/ juz sie nie moge doczekac 3mieszkow, az wszystko sie unormuje mu w brzuszku, bo jak on placze to I mi sie chce... Ogolnie bejbi blusa tez nie mam, ale to za sprawa mamy ktora mi pomaga- zawsze we dwie razniej jak m w pracy. Ale w srode juz wyjezdza, a ja zaczynam sie troszke bac...


Pozdrawiam wszystkie mamusie. Zdrowka, sily I wytrwalosci zycze ;-)

P.s. a gdzie Magda z Uk? Nie odzywa sie cos;/
 
Arbuz wielkie gratki Zyczymy Wam duzo zdrowka


gosia he he to by sie zgadzalo ze z dziewczynkami sie duzo tyje Ja mam 21kg na plusie Ale widze ze tez jestem bardzo spuchnieta Oj widze ze w moim przypadku bede miala duuuuzo do zrzucenia po porodzie
 
hej dziewczynki :)

melduje się i ja dzisiaj. Ojj dzień ciężki, mój dzieć to rasowy terrorysta sam nie poleży bo nie i koniec. Wyczuwa mnie z kilku metrów i zaczyna krzyczeć i krzyczy dopóki go na ręce nie wezme. I niby wiem, że jesteśmy ssakami i poprzytulać się też trzeba, ale dzisiaj w pewnej chwili marzyłam już o tym aby go ktoś na chwile zabrał. Plecy to mi chyba pękną zaraz, tak mnie bolą, ze masakra.. Padam na twarz.
Poza tym pogoda dzisiaj ładna była więc zaliczyliśmy spacerek ale poźniej dała ta klucha popalić, kto to widział żeby tak sie wydzierać.. Sąsiedzi to myślą chyba, że go ze skory obdzieram codziennie. Głosisko to on ma ojjj tak, a nerwus! niby dostaje te kropelki na nerwy a jak sie rozkrzyczy to warga dolna mu się trzęsie jak nie wiem.. Ratunku, marze o tym zeby go ktoś na 1 noc zabrał zebym mogla sie wyspac :sorry2:

Kochane co do wagi to nie tylko z dziewczynkami się przybiera sporo na wadze :) ja przed ciążą ważyłam około 51 kg a 3 tyg przed porodem u ginki jak byłam waga 75 kg :dry: nie wiem jaka mialam jak szłam do porodu bo w szpitalu mnie nie wazyli a ja w domu bałam się już na wage stawać zeby sie bardziej nie dobijać. Dzisiaj jest 63kg więc jeszcze sporo żeby wrocic do wagi sprzed ciąży i rozstępów mam w cholere, wyglądam jak zebra normalnie uda, pośladki, nawet na brzuchu mi wyszły teraz! A przez całą ciąże się mustelą smarowałam! Dzien narzekania uważam za zamknięty. Ide sie kapac póki krzykacz śpi. Wagą sie nie przejmujcie, najwyżej jak już się wszystkie rozpakujemy założymy wątek na temat zrzucania zbędnego ciałka. Buziuńcie :*
 
Arbuz, Sylvanas, Kaja gratulacje dla was !!! Świeżo upieczone mamuśki !

Ja tylko na chwilunię, bo tyle co goście poszli do domku i wykończona jestem. Zmykam lulku. Trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę o godz. 14:30 u ginki, już ostatnią. Buziaczki.
 
Patinka eh kochana wiem co czujesz, ja kocham tego krzykaczyka mojego nad zycie,ale tez marze zeby juz tak z 3 m-ce chociaz mial :(

Eh dziewczyny a u mnie z waga zas odwrotnie po porodzie odrazu zeszlo mi10kg a wciazy przybralam tylko na brzuszku12kg, dzisiaj stanelam na wage i kolejny kg mniej czyli zostal mi tylko1 z przed ciazyt na plusie,i wcale mnie to nie cieszy a to dlatego ze nie mam czasu jesc i dziwic sie ze pokarmu niemam tyle ile trzeba,a tym bardziej wogole nie jest pozywny bo byle czym sie dziecko zdrowo nie naje:(

Arbuz Gratulacje :) Niech malenstwo rosnie zdrowo :)

 
arbuz gratulacje !!!!!!

muum to be współczuję kolek :-( a kiedy się one zaczęły u maleństwa?
patiinka a sposoby z tego filmiku nie działają? spróbuj! :tak:
biłka kciuki zaciśnięte!!:-)


moja mała kluska po kapieli się najadła a teraz śpi już od 19.. także zasiadam na komputerek i piszę wniosek o urlop macierzyński bo zapomniałam że muszę przecież napisać do pracy :tak: buziaki
 
reklama
januarka ja już się tak dzisiaj zastanawiałam nad tym i szczerze przeraziła mnie wizja dziecka, które samo nie będzie się chciało pobawić bo większe dzieci tyle czasu nie śpią co nasze maluchy teraz. I weź tak cały dzień siedź i się baw. A gdzie posprzątać, poprać, ugotować? Mam nadzieje, że mu przejdzie to krzyczenie za mna bo jak nie to bede musiała zatrudnić sobie pomoc domową :)


caroline sposoby z filmiku działaja a jakże. Sęk w tym, że jak go biore na rece to go nie trzeba tymi sposobami brać, bo on nie krzyczy :) tylko np wtula się we mnie i zasypia albo sobie siedzi i na mnie patrzy, obserwuje otaczający go świat. Takie towarzyskie to moje dziecko. Ale leżeć już nie może bo przecież łóżeczko parzy, huśtawka też podziałała dzisiaj do momentu aż mnie usłyszał bo później znów wydał dźwięk. A więc dzisiaj mamunia musiała nosić na rączkach :sorry2: kąpiel na szczęście zreanimowała trochę mój kręgosłup.
 
Do góry