reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

Januarka, Patiinka, Madziamadzia, Milusia - gratuluje Wam wszystkim bardzo serdecznie! Zycze duzo milosci i aby maluszki byly zdrowe i spokojne i byly wielka pociecha dla Was! Ale fajnie, ze juz tulicie Swoje Skarby! :-)

Milusia to Ty? - Pierwsze dziecko 2013 r. w woj. śląskim urodziło się w Sosnowcu! - Dziennikzachodni.pl

Mysmy wczoraj rano mieli wizyte USG, opisalam na wizytowym. U Zuzi wszystko super, u mnie prawdopodobnie cesarka, choc jeszcze nie wiadomo.

Sylwestra spedzilismy naprawde super! :-) O 22 bylismy w restauracji, jedzonko w japonskim stylu, poza jedna rybka ktorej nie moglam jesc to cala reszta byla naprawde wysmienita, kelnerzy super sympatyczni i ogolnie cala atmosfera bardzo fajna. Tuz przed polnoca wyszlismy przed restauracje, na bulwary nad Tamiza i stamtad mielismy widok na London Eye i Big Bena skad wystrzeliwano fajerwerki :-) Tak wiec mamusie kochane zycze Wam aby w tym Nowym 2013 Roku spelnialy sie wszystkie Wasze plany i marzenia!!!

travel4_295736a.jpg


P.S. Dziekuje za wszystkie slowa w sprawie naszego kolegi. Wczoraj prawie caly dzien chodzilam przybita, mimo ze nadal to do mnie nie dociera, ze takie rzeczy sie dzieja na swiecie.
 
reklama
Madziamadzia gratulacje. Niech córeczka zdrowo się chowa.
Dziewczyny chwile człowiek od kompa odejdzie poprasować ciuszki a tu nie dość że na akord tu piszecie, to jeszcze newsy z porodówki:-D:-D. Czekam z niecierpliwością na historie porodówkowe. Liczę że trochę mnie psychicznie nastawią:-p w pozytywny sposób.

Aninek nie smutaj się, zawsze ciężko nam gdy dociera do nas że nasz świat jest tak okrutny. Człowiek nie zawsze o tym pamięta. Tulę mocno.
 
Melduję się i ja Noworocznie:-)

Wczorajsza noc minęła nam bardzo fajnie. Dziewczynki wyszalały się z babcią i tatą. Tańcowali do 23. Przywitaliśmy polski Nowy Rok no i brzdące padły. Później już w ciszy i spokoju posiedzieliśmy sobie z mężem przed TV. Moja mama szybko się zmyła, zaraz po 24, a my jeszcze z godzinkę snuliśmy plany na Nowy Rok:happy:

Dziś dzień nawet ok. Zazwyczaj Nowy Rok jest senny, a tu pogoda zaskoczyła, to i mąż zabrał dzieci na spacer. Wyszalały się na słoneczku, później obiadek, ciacho, zabawy z dziećmi. Rodzinnie i przyjemnie.

Jutro mam wizytę, a potem muszę jeszcze z mamą iść na rtg płuc (dobrze, że to ten sam szpital), więc dzień jak dla mnie będzie pracowity. Oczywiście czekam jutro też na telefon z pracy, czy coś się wyjaśniło z moimi pieniędzmi. Kurcze, tak mi się nic już nie chce, a tu im bliżej porodu, tym więcej rzeczy do zrobienia....Mam chociaż nadzieję, że do weekendu pozałatwiam, co trzeba i będę mogła w spokoju czekać do wtorku:sorry:


Milusia jesteś niesamowita!!!Taka akcja.....no rewelka po prostu:-) Serdecznie Ci gratuluję!!! Dużo sił Ci życzę i spokoju,a dla Was obojga zdrówka oczywiście:tak:
birth_of_a_son_congratulations_baby_feet_card-p137505081324181758en8ck_325.jpg



Madziamadzia dla Ciebie również serdeczne GRATULACJE!!! Niech się córeńka dobrze chowa. Odpoczywajcie i wracajcie do nas. Zdrówka i spokoju Wam życzę:-)
work.1292834.14.flat,550x550,075,f.congratulations-baby-girl.jpg


Emilia Myśmy się z mężem wczoraj w południe trochę starli, ale mu powiedziałam, że mam już nerwy przed cc i ledwo daje radę i oczekuje od niego mega wsparcia i pomogło. Nawet, jak nie rozumie mojego samopoczucia, to stara się pomóc we wszystkim dosłownie. Nawet jak mnie dziewczynki czymś męczą, to je zaraz przejmuje, żebym miała spokój. Mam nadzieję, że jednak Twój M zrozumie, że jesteś teraz w kiepskiej formie:sorry:
I oczywiście pamiętam o naszych dziewczynkach Helence i Liliance, a teraz również Oleńce, ale miałam na myśli, że chłopców znacznie więcej. Jakoś tak mi się uwidziało:baffled:


Flamandka zdróweczka życzę! Uważaj na siebie i kuruj się:tak:


Co do reszty, to mam nadzieję, że pierwszy dzień Nowego Roku miałyście udany. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie, bo teraz to już żadna z nas nie zna dnia i godziny:-p Pozdrawiam wszystkie serdecznie!
 
Januarka, Patinka, madziamadzia, Milusia gratuluję :)

Dużo dzieci postanowiło przywitać świat przed nowym rokiem. Milusi zostałaś pierwszą styczniową mamusią :)

Chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Ja po przeprowadzce, wszystko jest w kartonach i w remoncie. Na dodatek jeszcze złapało mnie przeziębienie. Na szczęście cały czas w dwupaku.
 
Milusia- ale super wyszliscie na zdjeciu w tej gazecie, normalnie szok, ze to u nas na forum takie wydarzenie! jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was!

Aninek- ciesze sie ze Wam taki super Sylwester wyszedl- widzialam w tv te fajerwerki kolo LE musialo byc wystrzalowo:tak: A co do chinskiego jedzonka- to narobilas mi niezlego smaka- jutro chyba zamowimy na kolacje:-p

Magda z Uk- powodzonka jutro z wizyta Twoja i Mamy :tak:


Ja dziewczynki sie nudze juz, caly dzien przed tv i wystarczy, skakalam juz na pilce, ogarnelam troche kuchnie i co dalej? Jak tu sie spac nie chce?! Chyba pojdzie w ruch robienie na drutach albo jakas ksiazka, bo nie wyrobie... Maly spokojny, zaliczylismy czkawke i tyle...
 
Mum został nam tylko tydzień. Ja mam tyle do załatwienia, że mi chyba czasu w końcu braknie. A jeszcze nie dawno z nudów wyłam:-)


Czarni i jak u Ciebie? Coś za cicho siedzisz. Daj znać, jak możesz;-)
 
Magda- wiem, tylko tydzien, az troszke uwierzyc nie moge, bo jeszcze pamietam jak odliczalam 48 dni, 30 dni... a tu juz tylko tydzien i coraz mniej:-p Ja tez mam jeszcze pare rzeczy do zalatwienia i bardziej do zrobienia np firanki do malego do pokoju, zaslony, przygotowac pokoj na przyjazd mamy i w ogole odebrac ja z lotniska:laugh2: Ale to postaram sie od jutra powolutku to zrobic. I wstac o wiele wiele wczesniej. Za to wiem, ze ze sprawami np Twojego macierzysnkiego jest trudniej, bo to od innych zalezy. Ale mam nadzieje ze jutro zadzwonia i bedzie juz wszystko w koncu jasne! A teraz z nudow to juz gry na FB okupuje, bo moj M znowu tego przekletego Top Geara wlaczyl:baffled:
 
reklama
Do góry