reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Katka mój synek ma na czole naczyniaka jamistego,który zaczął się pojawiać jak miał około 3 miesięcy.Jak miał 6 miesięcy to chirurg powiedział,że w tym momencie naczyniak osiągnął już największy rozmiar i będzie malał.Miał zejść mniej więcej do dwóch lat,ale ciągle jest i jak dla mnie to tylko troszke zbladł.Ale nie kazali nam nic z tym robić.Samo zejdzie.
 
reklama
... witam wieczornie ... trochę tu pusto, ale może ktoś podzieli ze mna radość z trzeciego zębolka ;-) lewa górna jedyneczka dziś do nas zawitała :-p

Pzdr
 
Hej laski porannie witam sie ja...;)


Kurde niedawno cieszyłyśmy sie że rozpakowała sie pierwsza styczniówka a tu juz za niecały miesiąc pierwsze styczniowe dzieciaczki skonczą rok... aż nirmalnie powiem wam że może jestem młodą mamusią bo w lutym skoncze dopiero 19 lat, Ale jestem tak strasznie dumna z Nadusi... jej pierwsze ząbki, niedawno pierwsze kroki...Super uczucie... Teraz nie wyobrażam sobie że jej mogło by nie byc... OOna daje mi siły normalnie na wszystko....Uwielbiam jej uśmiech z tymi czterema zębolkami jest taka śliczna...Jest taka mądra,,, wszystko rozumie że tego nie wolno czy tego...;)


ps: i pomyśleć że w kwietniu minie 2 lata od mojej próby samobujczej.....(przepraszam że tak mówie) przez jakiegos za przeproszeniem fra**ra...


I za samo to dziękuję Bogu że Nadusia jest zdrowiutka...
 
Kate!!! Gratulacje!
U nas Gabrysie mecza gorne dziasla, widac juz te zabki ale nie chca sie przebic, ona sie meczy i mi nie jest lekko, bo tamten tydzien to masakra, chodzilam nie wypana i troche rozdrazniuona i mialam mega dola ze jestem zla matka, ale juz mi przeszlo. Dzis tez od rana marudzi .
Pozdrowionka dla wszystkich dzieciaczkow
 
Nikola u nas też idą górne zębolki i co dziwne bardziej dają się we znaki niż dolne, przed wczoraj wyszła jako pierwsza górna prawa jedynka a wczoraj zauważyłam że chyba przebiła dziąsło lewa górna dwójka, więc jest tak jak podejżewałam idą jej wszystkie górne 4 na raz :-( też cierpi i daje mi w kość mały brzdąc :baffled:


... no i mam do Was pytanie, czy Wasze dzieciaczki też opanowały dziwną sztukę raczkowania na wyprostowanych nogach ???:eek: moja Blanka od wczoraj raczkuje na tzw wysokiego raczka śmiesznie to wygląda, jakby chciała wstać, robi taki koci grzbiet jakby hi hi hi :sorry:


Pzdr
 
reklama
ehhh a zaraz 1 urodzinki styczniowych bąbli

... najpierw gdynianka i Misiek a zaraz potem my ;) ... u nas juz przygotowania do roczku pełną parą ;-):tak: zamówiłam bardzo fajne i niedrogie zaproszenia na all a efekt bąba muszę Wam powiedzieć, jeśli bedziecie chciały zamawiać to polecam

Zaproszenia Foto Urodziny - Roczek Nowe wzory 02 (1928976242) - Aukcje internetowe Allegro

a oto nasze zaproszenie

Zobacz załącznik 412622



... Kate mojej znajomej synek też tak raczkował tzn pełzał, a jak te nasze dzieciaczki coś sobie umyślą w tych malutkich główkach to szok :laugh2: no Blanka teraz śmiesznie raczkuje z pupką w górze, a tak to przy meblach przy ścianie przy firance też przemierzy cały dom, tylko jak chcę ją za jedną rączkę prowadzać to się boi i siada na dupkę i protestuje :) teraz uczy sie powoli łapać równowagę, tzn stoi przy czymś i się puszcza i sama się z tego tak cieszy że aż miło :)
 
Do góry