reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej dziewczyny
witam nowa mamuske w naszym styczniowym gronie

sto lat dla dzisiejszych panienek natalki i alicji, gdyby moja sie tak nie spieszyla pwewnie bysmy z wami swietowaly :-)

nocka normalnie rewelacja (az sie boje zapeszac) toska wstala dopiero po 5 a miska spala do 6 z kawalkiem takie noce to mi sie podobaja wszyscy wyspani. jedziemy dzis do moich rodzicow wiec przynajmniej odpoczne troche od miskuli bo na tapecie bedzie moja mama :-).

ewcia no i w koncu zdj tycka w chuscie
 
reklama
Blondi masz racje dlatego też nie zwracam uwagi i nie czekam, ale fakt nieraz jest bardziej marudny ale nie wiem czy związane jest to ze skokami.
Dziewczyny czy wy często myślicie jak to było w ciąży o kopniakach oczekiwaniu porodu i czytaniu jak po kolei się rozpakowywałyśmy, kurcze może przez to że jestem chora wzięło mnie na wspomnienia, a może dlatego że już niedługo nasze maleństwa będą miały rocznice od poczęcia, na zewnątrz są krótko, ale z nami już prawie rok.
Monia dziękujemy bardzo :-) i również wszystkiego najlepszego dla Natalki i Alicji
 
Ostatnia edycja:
ewcia no i w koncu zdj tycka w chuscie
No umyłam dzisiaj włosy to się może w końcu sfotografujemy :)
Wogóle to od porodu miałam zrobione kilka zdjęć i nie lubię ich i siebie bo wyglądam staro... Chyba pozbycie się tylu kg tkanki tłuszczowej to spowodowało że mam starą twarz...

No i Franio widzę dzisiaj 3 miesiączki kończy :)
Buziole dla naszych 3 miesięczniaków :)
 
Blondi masz racje dlatego też nie zwracam uwagi i nie czekam, ale fakt nieraz jest bardziej marudny ale nie wiem czy związane jest to ze skokami.
Dziewczyny czy wy często myślicie jak to było w ciąży o kopniakach oczekiwaniu porodu i czytaniu jak po kolei się rozpakowywałyśmy, kurcze może przez to że jestem chora wzięło mnie na wspomnienia, a może dlatego że już niedługo nasze maleństwa będą miały rocznice od poczęcia, na zewnątrz są krótko, ale z nami już prawie rok.
Monia dziękujemy bardzo :-) i również wszystkiego najlepszego dla Natalki i Alicji

No ja wlasnie osttanio bardzo duzo o tym mysle...u nas w przyszlym tygodniu jakos, bedzie rocznica od poczecia:-) pamietam te emocje w oczekiwaniu na test, fajnie wtedy bylo:-)

blondi ja tez na te wykresy nie patrzylam ale od wczoraj Bartus jest tak marudny jak nigdy i spojrzlam z ciekawosci i patrze a tam burza z piorunami....ale moze to tez wina pogody albo tez moja bo ja jakos zdenerwowana dzis jestem, wczoraj tez mialam nie najlpeszy humorek:-(
 
Aniwar-To u Mnie rocznica od poczęcia jutro :) więc tez dziś do męża zagadałam:) a pamiętam to jak dzisiaj :) Po mąż poleciał się ubrać bo musiał jechać opyski kupić...i jak jechał po te opryski to wlączyl radio...i myślał ze jaja sobie robią z tym samolotem...i dzwoni do mnie i mówi abym wlączyla telewizor bo samolot spadl i chyba wszyscy nie zyją.... i czy to prawda....
 
Witam się z rana a raczej bliżej południa.
U nas noc straszna :no: Błażej zasnął ładnie po kąpieli o 21 ale pobudka była już ok 1.30 pociągnął pierś może z 8 min zasnął i pobudka o 4 w międzyczasie strasznie się rzucał w łóżeczku. Dałam mu pierś to pobawił się chwileczkę i niby ładnie zasnął ale jak go odłożyłam do łóżeczka to dziki wrzask. Więc nie spał praktycznie do 7 rano a ja z nim, nic mu nie pomagało, ani wózek i kołysanie anie spanie z mamą w łóźku. O 7 trochę zjadł i zasnął na 40 min, ale widzę że dzisiejszy dzień nie zaliczymy do udanych bo Mały sam nie wie co chce :-(.
Drugi dzień z rzędu mam taką akcje. Wcześniej jak zasypiał o 21 to pobudka o 3, później o 6 i ze mną w łóżku spał tak do 7.30.
Wczoraj pisałam że nie zauważam skoków, ale widzę że u nas właśnie trwa tylko że Błażej w czwartek skończył 12 tyg to powinien mu się kończyć a nie rozkręcać :baffled:
Zmykam bo moje cudo już się znudziło karuzelą.

Dziewczyny w jakiej pozycji śpią wasze maluchy?

Gratulacje dla trzymiesięczniaczków :tak:
 
Martuś to wszystkiego naj maleństwo już z wami roczek a zaczynał od takiej małej fasolki,a teraz mamy małego człowieczka.
Ja to nie mogę określić kiedy dokładnie, bo u mnie się cykl przesunął i jak @ mi się spóźniała zrobiłam test wyszedł że nic, byłam u lekarza a tam też nic. I po mniej więcej trzech tygodniach @ nadal brak robię test i dwie kreseczki szybko do lekarza no i potwierdzenie ciąży, więc ja się dowiedziałam w maju o Franku.
 
Witam wszystkie mamusie

my dzisiaj pospaliśmy do 8.30, od 10.15 do 11.15 Miki strzelił sobie drzemkę a ja sprzątałam ale coś mi to marnie idzie:baffled: a teraz zajada a ja mam chwilkę dla Was

oby się nie sprawdziła prognoza, wiecie to jest siła autosugestii, wiemy, że dziecko ma się tak zachowywac i czekamy na to zachowanie, wiec ja wole nie czytać tego może maluszek nie wyczuje tego przekazu i będzie grzeczny jak dotychczas:)

Oj to chyba nie siła autosugestii ja w ogóle nie czytałam o skokach a Miki dał mi popalić równo, na szczęście wróciło wszystko do normy ;)

Wszystkiego NAJLEPSZEGO dla naszych bobasków

Franco - iwi
Natalki - moni
i Ali - joasienki
 
u nas bioderka ok. mamy przez miesiac na noc jeszcze robic pieluchy. mala wazy 5250 od wyjscia ze szpitala mamy 600g ale dobrze bo w szpitalu kilogram to nie mamy sie martwic

mój waży 5540 spadła mu waga o 300 gram, ale nie martwię się
w domu tylko cyc, a tam sztuczne mleko

witam Was, na chwile tylko
mały usnął , więc mam moment na zajrzenie na neta

najlepsze życzonka dla solenizantów , o ile są ....
 
reklama
Do góry