reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ta pogoda dzisiaj jest beznadziejna, spać się chce, nie wiem czy nie poweranduję Alę bo nie za bardzo chce mi się iść na spacer.

damqelle no rzeczywiście pychotka, prażona cebulka + cukier, mniam:-D

Chyba pojadę dziś do teściów, może załapię się na jakiś obiadek, bo nie chce mi się robić, tymbardziej że M dziś cały dzień w pracy.
 
reklama
ja mam dziś iść do koleżanki, umówiłam się między 10-11 a tymczasem moja księżniczka zasnęła żal mijej budzić więc chyba przełożę odwiedziny na późniejszą godzinę.

u nas też pogoda niezbyt ciekawa, zero słońca za to gruba warstwa chmur, aż boję się balkon otworzyć by zobaczyć jak mocno wieje
 
witajcie,
ja po imponującym śniadaniu-bułka z dżemem-po prostu super.
moja Ala marudna, ciągle brzuszek ją męczy,mimo Boboticu, liczę że przy diecie będzie lepiej.
my dziś usg bioderek i obiad u mojej mamy i Rossmana zaliczyć musimy.
u nas 0 stopni ale słońce więc my do mamy auto odstawimy i idziemy do przychodni wózkiem
miłego dnia
 
Witam
i chyba nic nie zdąże napisać, tyle co Mała zasnęła więc zasiadłam Was nadrobić i już słyszę kwękanie tak wiec życzę miłego dnia i uciekam
 
Witam sie i ja:)
Moja corcia wstala ok.10- troche pogadala, przebralysmy sie i teraz znowu w drzemke zapada.
Widze ze za oknem sloneczko jest ale tez strasznie wieje.. No ale po drzemce na spacer trzeba pojsc:)
Martus ja dosc szybko dostalam becikowe- od momentu zlozenia wniosku do wplyniecia pieniazkow na konto minelo moze ze dwa tygodnie.
Damqelle i ja dzisiaj powinnam byc dobra gospodynia bo sterta prania czeka az ktos je wyprasuje i pouklada.. Ale to juz po spacerku nad tym pomysle;)
 
reklama
Witam.
U nas piękne słoneczko za oknem,ale nie mogę wyjść na podwórko bo muszę czekać na przesyłkę,mąż zablokował tel.więc pozostało siedzenie w domku,ale jak syn wróci ze szkoły to śmigamy z domku.Wczoraj mieliśmy szczepienie,standardowe,trochę maluszek marudził,ale już wieczorkiem jak poszłam się myć to w takie dyskusje uderzał z tatusiem i śmiał się prawie w głos.Noc też była taka jak zawsze pobudka o 2.30 i rano o 6.30 więc chyba wszystko w porządku.Zyczę miłego dnia wszystkim.
 
Do góry