reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

reklama
ookataka- wszystkiego najlepszego, 100 lat!!!

Damqelle- dzieki:)

Ja oczywiscie na chwile:) M tez juz jestesmy po spacerku :) Z tymze moja Ala spiocha sobie teraz smacznie, ale tylko dlatego, ze nie spała przed południem. Ale ja dzieki temu co nieco ogarnełam chate. No i Was moge troche poczytac:)

Ariska - super wiesci:) trzymam kciuki za Wasz powrót w wtorek:)

Biala- zawsze mialam Cie zapytac jak Ty to robisz, ze masz czas na BB przy dwoch szkrabach:) Widze, ze Tobie udaje sie raczej codziennie tu zajrzec:) No i jak czytam ze sama wszystko ogarniasz przy 2 i jeszcze razem sobie smyki spia :) Kiedy ja dojade do takiej perfekcji:)

U nas 5w1 kosztuja 120 zł i to w najtanszych aptekach w tej dbam o zdrowie sa po 140 zł! Ja na pneumo bede szczepic jak Ala skonczy pol roku.

Co do pampersow u nas idzie tez srednio 10 na dzien, chociaz nie wczoraj poszło wiecej, bo co ja przewinełam, to zaraz kupa:) Ja uzywam pampersów premium care i niestety Ali tez sie odparzyła pupa:( Wiec boje sie myslec, co bedzie jak zmienimy na inne, na razie nie probowalismy, bo jedziemy cały czas na zapasach:) Ale dzis zwalczyłam krostki, sudocremem chyba:)Bo nie wiem czy kapiel w oliatum tez nie pomogła:)
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Katka 100 lat :)
Wszystkiego dobrego dla wszystkich swietujacych dzisiaj :)

My bylismy na kontroli bioderek i na szczescie wszystko jest w porzadku :)
Przyszla tez chusta , jest sliczna :) Jestem tylko przerazona jej wielkoscia! Ja nie wiem jak ja sie naucze wiazac takie monstrum hehehe

A ogolnie dzisiaj mam zly dzien, dzieci daja popalic i kompletnie dzisiaj sobie nie radze... Teraz corcia zasnela to moglam zajrzec na chwile, a zaraz do synka lece, pobawic sie z nim troche.

Co do szczepien, to my po rozmowie z pediatra, na pneumokoki szczepimy corcie jak skonczy 6 miesiecy. Akurat bedzie koniec lipca, a synka chce od wrzesnia do przedszkola wyslac, wiec tak bedzie dla nas najlepiej.

-----
biala masz pelna skrzynke i nie moglam wyslac Ci wiadomosci ;)
 
Ostatnia edycja:
moniaivoy--- Tomek od urodzenia miał plan dnia: teraz jak juz ma 2 latka to plan sie zmienił. ma sniadanie. zabawa( spacer latem ) 2 sniadanie owoc( spacer latem , zimą, jak chory to zabawa) obiad i około 12:30, 13:00 juz jest przewaznie w łozku choc są czasami poslizgi .. jak wstaje ma drugie danie.. zabawa.. ( latem plac zabaw) pózniej kąpiel ( 18;45 ) bo o 19:15 swinka pepa .. kolacje je jak oglada swinke.. oglada jeszcze sam sama. i o 19:45 juz jest łozku choc tez sie zdazają poslizgi ..kilka bajek na dobranoc i jeszcze łapie sie na na wspólnej czasami albo misiek czyta :) Kube zaczełam przyzywczajac do tego zeby chodził spac o tej 13. na nasze łózko go wtedy kłade zeby wiedział ze to inne spanie .. dzis ma dzien spiocha wiec spi prawie ciagle.. ale miał aktywnosc z rana.. teraz bedzie miał pewnie po południu.. chyba tez lubi spanie o 13 bo jest błoga cisza w mieszkaniu :)
troche pomaga mi mama po południu jak wraca z pracy to do nas zajezdza.. a w weekendy czesto zabiera Tomka do siebie ( a Tomek sam sie domaga zeby do babci jechac.. wiadomo ze u babci moze wszysko ) misiek jak konczy prace to tez pomaga... kąpiel. karmienie Kuby.. albo Kolacja dla Tomka.. ale musze przyznac ze od kilku dni około 21 dzieciaki spią.. a my mamy czas dla siebie.. zeby tak zostało :)


edit : madlen zaraz tam posprzatam :)

my na dzien zuzywam maks 8:) Kuba robi kupe przewaznie raz a pozadnie i to po spaniu popołudniowym a w nocy jedzie na jednej pieluszce no chyba ze Kupa to wtedy zmieniam
 
katka- najlepszego!!!!!! ale młoda mamusia:)

ja na pneumo mam szczepic w 12mcu, ale zastanawiam sie na meningo jeszcze za sprawą Claudii- bo kurcze u mnie dzieci w pracy moa byc nosicielami tych bakterii no i cholernie sie boję.. matko.., ze nikt mi nie da pewnosci ze jak zaszczepie to bedzieok:(
 
madlen :) juz :)

Klaudos-- nigdy sie nie ma pewnosic.. ale zawsze bedziesz wiedziała ze "zrobiłas wszystko co mozna było zrobic" ja wychodze z takiego załozenia... jesli w Twojej pracy mogą byc nosiciele ja bym zaszczepiła.. to tak jak rotawrusem jedni szczepią inni niee... ja wole szczepic jak mam mozliwosc finanoswe zeby póznije nie pluc sobie w brode.. a znam siebie i bym pluła
 
ja tez bym chciala na meningokoki szczepic, tylko nie rozmawialam jeszcze z pediatra kiedy moglabym to zrobic... pogadam za 2 tyg jak bedziemy na pierwszym szczepieniu. Moja pediatra raczej jest za tym zeby pozniej szczepic, nawet w okolicach 2 lat, a najgorsze jest to ze dzieci do drugiego roku , jesli zlapia te pneumo lub meningo to je najciezej przechodza wtedy...
 
reklama
madlen a dlaczego chcesz szczepic jak skonczy 6 mce? ja chce odrazu bo po tych niespodziewanych pobytach w szpitalu nie chce narazac macka na niebezpieczenstwo
 
Do góry