reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

hej
martape mamy chyba ta sama date porodu, bo suwaczek pokazuje tyle samo tygodni i dni;-)u mnie tez nic,choc bylam na 3 godzinnym spacerze a rano zaliczylam 'przytulanki' z mezem....i gratuluje zaliczenia:tak:
 
reklama
Cześc Dziewczynki:) Jestem...nie urodziłam:) poprostu miałam zabiegany dzień.
Rano KTG i co? nic:) jeden skurcz którego nawet nie poczułam, później konsultacja z lekarzem...umówiliśmy się, że skoro OM mam na 24 to spotykamy się w środę na KTG w Trzebnicy i wtedy będziemy decydować co dalej:)
Później pojechaliśmy kupić kilka ciuchow dla męża, bo odkąd schudł nie ma w czym chodzic:)
A póxniej moja mama przyyjechała i tak zeszło....pojechałyśmy do CH później na lody i dopiero przed chwilą pojechała.
Dobra muszę Was doczytać, bo normalnie jestem ciekawa co i jak:)
 
Kurczę jakiś gorszy dzień mam dziś, boli mnie pośladek i biodro chodzić nei mogę, ciekawe czemu? A brzusio bez zmian dalej twardnieje i nic więcej. JA mam dziś dziń na jedzonko tylko chodze i wymyślam:)

Rzeczywiście ciekawe co tam u Ribi
MartaPe gratulacje zalicznia, ja właśnie piszę konspekt na zaliczenia:(
 
Cześć dziewuszki.
trochę Was podczytałam ale nie mam głowy by coś napisać.
U nas lipa...chłpcy chorzy, i jeden i drugi ma zapalenie oskrzeli i antybiotyki.
Męża też coś łamie ,
Coś nie bardzo ten rok się dla nas rozpoczął.
 
ja dziś też miałam wyjątkowo zabiegany dzień - dopołudnia wyciągnełam mąża na spacer, później szybki obiadek i wizyta u teściowej a na koniec zakupy bo lodówka świeciła pustkami. Teraz najedzona... odpoczywam

wczoraj byłam u gina i trochę mnie wystraszył bo powiedział że mała waży 3500 i dopuszcza pomyłkę 200-300g ale nie jest w stanie powiedzieć w którą stronę :-) a że szyja trzyma mocno to mogę jeszcze troszkę pochodzić z brzuszkiem. Z jednej strony to dobrze, bo mam jeszcze trochę czasu dla siebie i mogę cieszyć się tym cudownym uczuciej jakim jest ruszający się brzuszek ale z drugiej strony jak czytam Was to już chciałabym miec moją kruszynkę obok
 
Łeeeeeeeeeee, a ja już czekałam na informację jakąś o Maćku, ile waży itd... :) W takim razie czekasz razem z nami.
Ja mam następne KTG we wtorek.

Właśnie szybko przeleciałam dzisiejszy dzień i widzę, że wszystkie już obstawiły że urodziłam....
farbka ile ty jeszcze masz chodzic? Bo wiesz ty juz przeterminowana więc myslałam, że dziś po KTG Cię zostawią tym bardziej że były skurcze....a Ty teraz sama jesteś prawda? Małż w rejsie (jeżeli dobrze pamiętam mieliście wybór)....jak Ty znosisz te chwile niepewności? Może dlatego się popłakałaś....tulę....
 
Dziewczyny cieply prysznic to pobudza skurcze czy uspokaja?Bo czytam wlasnie w internecie i ktos napisal ze zimny podobno pobudza skurcze macicy i tak teraz mysle moze by sprobowac?
 
reklama
Do góry