reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

No to prawda Ribi ta moja Lila to taki czarny kudłaczek i te włosy jej autentycznie rosną...tyle że pojawiają się jasne refleksy i bedzie pewnie blondyną jak większość dzieci w rodzinie mojego męża. Na tą chwilę Lila wygląda jakby miała pasemka zrobione...hihi.
 
reklama
Witam ja tylko na chwilke
Melduje sie ze nadal jestem w dwupaku:biggrin2: Dzis byłam na usg, wg niego mam urodzic w drugiej połowie stycznia poczawszy od 15 gdzie taki termin wskazało po zmierzeniu główki .... Głowka ładnie na dole umiejscowiona, (nawet chyba wiem jak bardzo na dole bo czasem czuje takie kłócie jak chodze, czyby to były oznaki skracania sie szyjk albo rozwarcia??) Łóżysko w porzadku Co jeszcze .... waga okolo 3600 .... To chyba tyle ;-)
Jutro mam kolejna wizyte gdzie bede badana recznie i ma byc podjeta jakas decyzja co do porodu... Wizyte mam na 15 wiec jak wróce to sie odezwe do Was.
Poza tym czuje sie dobrze choc ostatnie dwa dni miałam dosłownie senne, non stop mi sie chciało spac, moze przez ta pogode i słabsze cisnienie bo wtedy miałam 100/60
Acha waga moja teraz to 74 kg czyli od poczatku ciazy 9 kg na plusie ...
Całym sercem jestem przy Was :tak:

Pozdrawiam cieplutko
 
Dziewczyny trzymam kciuki za te u których coś zaczyna się dziać.

Mój Szymon też ciągle na cycu wisi.Byliśmy dzisiaj w poradni na kontroli i nic nie przybrał, no i za 2 tyg musimy iść jeszcze raz.
A tak się staram,ciągle go karmie :-(
W nocy też prawie nie śpie tylko ciągle karmie,ale nie poddam się ,będę karmiła i basta.

Trzymam kciuki Julka :-)

Ja daje witamine K i Devikap zamiast Vigantolu.
Kochanie, ja się nauczyłam i spałam z Nicole przy piersi przez 3 miesiące, ale nie polecam tej metody bo w końcu nie miałam nawet minuty bez dziecka przy cycu...
 
jestem po wizycie

ciut wnerwiona :crazy:

tak jak było planowane jutro do szpitala ale weekend przeleżę na pewno, jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero po weekendzie. Tylko, że mój gin ma dyżur dopiero 19 więc jak mam leżeć 6 dni to dziękuję bardzo. :crazy: Próbowałam go jakoś przekonać, że może się wstrzymać z tym szpitalem do poniedziałku ale bezskutecznie, bo cukrzyca, bo puchne, bo czop odchodzi, bo ciśnienie za wysokie.

nie podoba mi się to wszystko, 6 dni!!!!! :no:

Antek wychodź bo ja nie wytrzymam!!!!
 
A u mnie dzisiaj nad wyraz spokojnie...chociaż ostatnie dni miałam skurcze co 10 minut i mierzyłam tutaj:
Stoper online - e-Stopwatch , bo komórka to by mi zaraz siadła przy takiej częstotliwości skurczy :-D
Chciałam oszukać moje twardnienie brzucha i żeby nie brać telefonu, włączyłam ten stoper i udawałam, że po prostu dalej sobie siedzę przed komputerem - i nie dało się nabrać, przeszło :-D

A teraz wróciło znowu, więc zamiast używać czasomierzy, zapisuję minuty w Wordzie, może tym razem się uda ;-)

Tonia
- piękna ta Twoja czarnulka, a te włoski też mnie zachwyciły :-)

Fogia
- biedactwo, współczuję takiego bezproduktywnego weekendu w szpitalu... może się Antoś zlituje i wyjdzie...
 
jestem po wizycie

ciut wnerwiona :crazy:

tak jak było planowane jutro do szpitala ale weekend przeleżę na pewno, jakiekolwiek decyzje zapadną dopiero po weekendzie. Tylko, że mój gin ma dyżur dopiero 19 więc jak mam leżeć 6 dni to dziękuję bardzo. :crazy: Próbowałam go jakoś przekonać, że może się wstrzymać z tym szpitalem do poniedziałku ale bezskutecznie, bo cukrzyca, bo puchne, bo czop odchodzi, bo ciśnienie za wysokie.

nie podoba mi się to wszystko, 6 dni!!!!! :no:

Antek wychodź bo ja nie wytrzymam!!!!

Jak trzeba to trzeba dasz radę ,niedługo będziesz tuliła synusia.Trzymaj się.
 
monciaa- Super ze cos ruszylo!

Mnie boli przy chodzeniu w pachwinach, w ogole jak sie ruszam siedzac tez.

Byli u nas tesciowie na kawke, fajnie ze wpadli bo przynajmniej przestalam myslec ciagle o babci i sie dolowac.
Teraz bym juz sie chetnie polozyla spac no ale corcia chyba predko sie nie polozy.

Co was wszystkie tak na wino wzielo? :-D

Milego wieczorku zycze!
 
Ja napisze tak, pochodziłam sobie dobrze mi to zrobiło :-)

klaudoos - muszę to napisać, ale Twój synuś się strasznie zmienił po buźce , ma ją szczuplejsza i jest suuuper przystojniak ;-)

b_iala wychodzi na to, że co miasto to inne zalecenia z tymi witaminami...

i jak tam dziewczynki, rodzicie coś dzisiaj :-D ??
 
A ja miałam Was dziś nadrobić, ale cały dzien dziś jakiś nad wyraz aktywny...

A to obiad, sprzątanko, odwiedziny koleżanki, telefony...No i 19.00 wybiła...sił juz dziś nie mam, kręgosłup mi siada...ide sie polożyc....


Fogia- faktycznie niepotrzebnie chcą Cie tam zostawić...Moim zdaniem bez sensu, jak masz leżec tam bezczynnie przez weekend...Chyba, że Cie wczesniej coś ruszy...Oby...
 
reklama
Faktycznie Fogia szybko chcą Ciebie położyć ale może tak będzie bezpieczniej :) Przy cukrzycy jesteśmy pod specjalnym nadzorem, mój gin też szybko kieruje do szpitala jak się do terminu nie urodzi :) Także jak do 29-30 nie urodze to pewno mnie na oxy da... Ostatnio bierze pod uwagę termin z USG - 29 stycznia.

Przy cukrzycy szybciej się starzeje łożysko i tego mogą się obawiać lekarze kiedy do terminu coraz bliżej a my nadal nosimy w nich dzieci...
 
Do góry