reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Fajnie ze jutro masz USG:-) to napisz nam odrazu jak tak maluszek się ma:-), na kiedy masz termin porodu??

Jasne ze napisze:-) A termin porodu wg OM mam na 3 stycznia a wg USG na 10 stycznia....i wydaje mi sie ze urodze blizej tego terminu wg uSG bo ja mialam dlugie cykle i jak patrzylam w kalendarzyk kiedy była owulacja i kiedy sie wtedy kochalismy to tak wlasnie mi wychodzi 10 stycznia....a ja bym bym chciala urodzic miedzy 3 a 7 stycznia....juz ten brzuszek troche boli teraz tez starsznie sie stawia....jak leze to ok ale jak siedze to co kilka minut stawia sie i miękknie i tak w kołko.....

ale mi moje suczydlo podnioslo cisnienie, chwila nieuwagi i uwalila sie na gniazdo z rogala (specalnie polozylam zeby nie skakala na fotel) i co?? ....

Zobacz załącznik 312856


Jaki slodziak nie krzycz na nia;-)


A ja dzis zrobilam prasowanko i mialam sprztac lazienke ale to prasowanie mnie tak wykonczylo ze nie dalam rady....masakra....jutro musze ta lazienke wysprztac....juz bym chciala byc w formie i móc zrobic wszytsko za jednym zamchem i miec spokoj a nie tak na raty.....
 
reklama
Martusia 100 lat! Duzo zdrowka dla Was :-)
Fajnie, ze juz domku jestescie :)

Tonia porodu tylko pozazdroscic :-)

Kashyaa na pewno dziwnie bez brzusia jest :tak:

Ewcia bedzie dobrze! Trzymam kciuki za wyniki!

AsiaK ciesze sie ogromnie , ze malutka nerki ma zdrowe :)
 
Ostatnia edycja:
ależ mam dziś beznadziejny dzień

najpierw te skurcze, przeleżałam/przespałam całe popołudnie. A poza tym to boli mnie okropnie głowa i spuchł mi prawy policzek :szok: tylko nie wiem od czego. Troszkę mnie ćmi w tym miejscu ale nie wiem, czy to od zatoki czy od zęba/dziąsła. Nie wiem co jest grane. :no:
 
Kurcze mam takie skurcze miesiączkowe (porównywalny ból- całkiem mocny).. Nie czuję żeby to był poród, ale na pewno jakieś przepowiadające.. Dwa dni temu były lżejsze... Może niedługo (za kilka dni) się zacznie?? Torbę dzisiaj spakowałam, jeszcze tylko kilka drobiazgów muszę dopakować :-)
 
reklama
marta- ja dziisja tez mam hardcorowe..
a moj mowi do mnie ze w weekend wyciaga mnie na spacer- niech sam se idzie do cholery! mnie wszystko boli i ciezko!!!
 
Do góry