reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja jakoś nie gram na kompie, ale też nigdy nie byłam maniaczką tego :no: Za to mój mąż lubił gry strategiczne, ale odkąd na świecie jest synek to nie bardzo ma na to czas i ochotę. Teraz czasem siedzimy i gramy w karty, a jak mamy wolny dłuższy wieczór to gramy w Osadę ;-)
 
reklama
hej
nie zaglądałam forum kilka dni i teraz nie nam rady doczytać

ja dziś rosołek robię i naleśniki

kurcze mogłoby być ładnie wreszcie tzn. tak 25 stopni a nbie tak beznadziejnie albo skwar albo zimnica
okropne to lato w tym roku
 
a ja dzis prawie caly dzien spie, pojechalam tylko do cukierni Sowy i kupilam kilka smakołyków i poszlam na godzinke do kumpeli, ona tez w ciazy i tez ma branie na slodkie;) no i zaraz pojde dalej spac. strasznie mnie dzis glowa boli, no i pada caly dzien, ale kurcze zimno jest;(
 
Witam Dziewczyny,
Ja już po pracy, jeżdżę i się żegnam po klientach. Ale miło wszyscy się pytają o zdrowie itd. Chyba od wtorku będę miała L-4 bo w pn muszę popracować.

Co do gier mój mąż ma XBoxa i mnie denerwuje tym graniem. Ja jakoś nie lubię tych gierek i nawet nie chcę się wciągnąć. Dla mnie to szkoda czasu,lepiej książkę poczytać. Ale zaintrygował mnie ten Wiedźmin....
 
Witam Dziewczyny,
Ja już po pracy, jeżdżę i się żegnam po klientach. Ale miło wszyscy się pytają o zdrowie itd. Chyba od wtorku będę miała L-4 bo w pn muszę popracować.

Co do gier mój mąż ma XBoxa i mnie denerwuje tym graniem. Ja jakoś nie lubię tych gierek i nawet nie chcę się wciągnąć. Dla mnie to szkoda czasu,lepiej książkę poczytać. Ale zaintrygował mnie ten Wiedźmin....

ohh ksiazki to ja doslownie zjadam . kolekcjonuje ksiazki jak jest " bogatszy"okres finansowy. juz mam niezla biblioteczke,ktora teraz zaczne powiekszac chyba o bajki :-)
 
ja naleze juz od paru ladnych lat naleze do swiata ksiazki :) kolekcja sie juz ladna uzbierala a bajek tez juz troche jest, maz ma swoja kolekcje ksiazek jack'a higgins'a by miec wszystkie brakuje mu kilku, ktore niestety trudno jest zdobyc.
dawniej czytalam duzo teraz juz malo czasu no i czasem checi brak eh moze jak wroce do pracy to jak bede jezdzic autobusem to moze sie uda :D
 
reklama
To może zaczniemy kupować bajki? :) ale jakie? malutka jakie bajki proponujesz? Wiecie później przydałoby się poczytać dziecku a póki co możemy poznać ich treść. Ja traktuję książki jako sposób na uspokojenie czyli relax ale z braku czasu raczej czytam do poduszki. Od poniedziałku się to zmieni. Oczywiście najpierw posprzątam chałupę i zrobię porządki w szafach a później będzie czas na relax :)
 
Do góry