reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
oj troszke lepiej sie czuje tzn chodze ale juz sporadycznie.. nie to co wczoraj, pije pepsi bo pomaga!!!!
wlasnie byla kolezanka ktora bedzie rodzic lada dzien chyba bo coraz gorzej z nia :-D a ja rano dostalam od kolezanki full pieluszek huggiesa i pampersa, 4 opakowania no i podzielilam sie z kumpela, w koncu co nie podziele sie dzieckiem haha.
 
czesc dziewczyny:-)
bole glowy straszne okropienstwo,pisalam juz o tym wczesniej bo ja dopiero wczoraj pierwszy dzien od pieciu dni wstalam bez bolu glowy.strasznie codziennie sie boje ze znowu mnie glowa rozboli.cisnienie co prawda miewam niskie nawet bardzo 84/64 ale w te dni jak mnie glowa bolala cisnienie bylo normalne.wiem ze mozna brac appap i paracetamol.mnie apap nie pomagal i leczylam sie tym drugim.

Aga nie uciekaj tak odrazu tylko dlatego,ze dziewczyny maja odmienne zdanie.ja rowniez jestem zdania,ze nie wolno tej biednej dziewczyny ukamieniowac za zycia bo wlasnie przez takich ludzi moglaby popelnic to samobojstwo o ktorym mowisz.a wyleczyc swoja psychike po smierci dziecka jest nielada wyzwaniem.dziwie sie tez ,ze tytul jej postu nic ci nie mowil skoro ona napisala POMOCY.

Claudia ja wiem ze gardlo sie powinno plukac woda z sola lub szalwia.i ze cytryny nie powqinno sie dodawac do herbaty.zreszta wynalazlam linka,ktorego ci wklejem zebys sie nie meczyla :-)Gdy choruje karmiąca mama - ból gardła, choroba, gorączka, karmienie piersią, kaszel - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
 
Hehehe:) No, to nieźle się wycwaniłaś:) A smaczne przynajmniej to ciasto? Bo ja mam jakieś uprzedzenia do takich z proszku:) Chociaż nie powiem, narobiłaś ochoty:) Coś mąż mi przebąkiwał, że może zrobi tiramisu, jedyne które umie zrobić, ale za to doskonałe:) Buźka
 
czesc dziewczyny:-)
bole glowy straszne okropienstwo,pisalam juz o tym wczesniej bo ja dopiero wczoraj pierwszy dzien od pieciu dni wstalam bez bolu glowy.strasznie codziennie sie boje ze znowu mnie glowa rozboli.cisnienie co prawda miewam niskie nawet bardzo 84/64 ale w te dni jak mnie glowa bolala cisnienie bylo normalne.wiem ze mozna brac appap i paracetamol.mnie apap nie pomagal i leczylam sie tym drugim.

Aga nie uciekaj tak odrazu tylko dlatego,ze dziewczyny maja odmienne zdanie.ja rowniez jestem zdania,ze nie wolno tej biednej dziewczyny ukamieniowac za zycia bo wlasnie przez takich ludzi moglaby popelnic to samobojstwo o ktorym mowisz.a wyleczyc swoja psychike po smierci dziecka jest nielada wyzwaniem.dziwie sie tez ,ze tytul jej postu nic ci nie mowil skoro ona napisala POMOCY.

Claudia ja wiem ze gardlo sie powinno plukac woda z sola lub szalwia.i ze cytryny nie powqinno sie dodawac do herbaty.zreszta wynalazlam linka,ktorego ci wklejem zebys sie nie meczyla :-)Gdy choruje karmiąca mama - ból gardła, choroba, gorączka, karmienie piersią, kaszel - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl
Dzięki, ja mam tabletki tymianek i podbiał z prawoślazem, nie wiem mogę takie brać??
 
reklama
claudia wiesz co przyczytalam wskazania i przeciwwskazania i tam stoji zeby nie stosowac w okresie ciazy i karmienia piersia.nie wiem czy to te tabletki tu masz linkahttp://www.nokaut.pl/medycyna-konwencjonalna/tymianek-i-podbial-tabletki-do-ssania-16szt.html#ProductInfo=ProductDescriptions
 
Do góry