reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
witam po prawie 2 tyg przerwie :-)
własnie wróciłam znad morza, urlopowaliśmy się ;-)
byo fajnie, choć nie ciągle upalnie, ale wszysct opaleni.
synek jeszcze został z dziadkami do poniedziałku, ja juz musiałam wracać ze wzgl. na pracę.
poza tym wszystko ok, czuję sie doprze, mdłości trochę mniejsze, także myślę, że powoli przechodzą. następna wizyte mam w piątek za tydzień :-)
w wolnej chwili napisze więcej. witam wszystkie mamusie, które przez ten czas dołączyły
 
siedzę w pracy i nic mi się nie chce!!! (za wyjątkiem spania:)
wizytę mam dopiero we wtorek, chyba poproszę o parę dni zwolnienia :)
Fajnie się masz, że możesz poprosić o zwolnienie - ja choćbym umierała - to musze pracować :-(

Właściwie to nic sie nie stalo ehhh hormony pewnie
Na pewno, ja tak miałam ostatnio, że pozabijać wszystkich chciałam (bez powodu) :-)

witam po prawie 2 tyg przerwie :-)
własnie wróciłam znad morza, urlopowaliśmy się ;-)
byo fajnie, choć nie ciągle upalnie, ale wszysct opaleni.
synek jeszcze został z dziadkami do poniedziałku, ja juz musiałam wracać ze wzgl. na pracę.
poza tym wszystko ok, czuję sie doprze, mdłości trochę mniejsze, także myślę, że powoli przechodzą. następna wizyte mam w piątek za tydzień :-)
w wolnej chwili napisze więcej. witam wszystkie mamusie, które przez ten czas dołączyły
I ja Cię witam :-)
 
Fajnie się masz, że możesz poprosić o zwolnienie - ja choćbym umierała - to musze pracować :-(

Własnie zobaczymy we wtorek czy będą podstawy ku temy by lekarz wypisał mi zwolnienie. Mam nadzieje, że chociaż na kilka dni mi da to sobie odpocznę.

Dominika81 witaj po urlopie. zazdroszczę odpoczynku :) A synuś bawił się na plaży?
 
Ostatnia edycja:
Któras z Was pisała o spotkaniu no pewnie, że można się spotkać, ale ja znam kumpele co też się spotykały z forum ale po urodzeniu jak wydobrzały to się na weekend umówiły w środku Polski i wszystkie mamy przyjechały z mężami i dziećmi i na pt, sb nd sobie powynajmowali jakieś noclegi, mówiła, że super było:)) w ciązy w taki upał to cięzko się będzie poruszać i pociągiem, a na godzine to sie nie oplaca przynajmniej ja mam 100km więc sama w ciąży na taką podróż to raczej nie jeszcze w te upały...
ale pomysł fajny:-)
Zaraz wstawie fotki:):-D

Sukienkę kupiłam różową, hehe pierwszy raz mam taki kolor sukienki, ale lato to pasuje :-)jak wróce z wesela to fote wstawie:tak: kupiłam lekko dopasowaną w takiej najlepiej się czuję :D
Duszno, juz czasem nie wydalam;-)ale lepiej taka pogoda niz deszcz:tak:
MolaGO - napewno Twoje samopoczucie związane jest z pogodą, trzymam kciuki, ja tez sie dziś średnio czuję, gdyby nie to ,ze byłam u gina wczoraj to też bym pewnie sie martwiła:tak:
 
Witam wszystkie Mamuśki :-) Niestety nie wpadam tutaj tak często jakbym sobie tego życzyła, ale to ze względu na moją Fasolkę...Mam nakaz leżenia, więc jedynie od czasu do czasu siadam do komputera. Mąż obiecał mi laptopa, więc nawet jeśli położą mnie do szpitala (choc mam nadzieję,że jednak to nie nastąpi) to będę mogła regularnie tu bywac.
Jutro mam usg prenatalne, błagam trzymajcie kciuki...boję się okropnie (chyba stałam się pesymistką podczas ciąży).

[blondi80;5362713]widac 4 takie kolka w ksztalcie fasolki i w 3 sa pecherzyki:):)
wiadomo ze lekarz powiedzial to nie dokonca pewny ale jak to on stwierdzil sa to trojaczki... kolejne usg zrobi za 4 tyg wtedy juz serduszka i wszystko po malu powinno yc widac:) dziekiuje za ratulacje... sama jeszcze nie wiem jak sobie poradze z taka iloscia maluszkow.... na pewno pomoc rodziny bedzie potrzebna:)
Gratulacje :-) Trzy Szczęścia naraz :-)
 
Rzeczka ja też jestem za spotkaniem w Rybniku, bardzo fajna sprawa szczególnie jak już będziemy miały widoczne brzuszki i będzie trochę chłodniej żeby się nie tłuc w takie upały.
Blondi84 faktycznie ty masz trochę daleko do Rybnika więc nie polecam Ci podróżować samej w takim stanie. Fajnie że masz taki sentyment do Rybnika ale tak chyba jest jak się studiowało poza domem. To pewnie taki sentyment do czasów studenckich. Ja studiowałam i mieszkałam w Sosnowcu i też jak odwiedzam to miasto to łza mi się w oku kręci. A jaki kierunek skończyłaś??
 
Witam, mam takie pytanie ile łykacie kwasu foliowego dziennie??
ja 2 tabletki czyli 800 µg na dobę nie wiem czy to nie za dużo ?
tak zalecił mi lekarz, tylko trochę mnie to martwi napiszcie proszę

Ja biorę jedną tabletkę kwasu foliowego i dwie luteiny dopochwowo. Również miałam problemy z hormonami i na podtrzymanie lekarz kazał. Muszę jeszcze lekarza zapytać czy mogę brać Omega3 i magnez - bo to brałam wcześniej gdyż mam niski poziom dobrego cholesterolu i skurcze w stopach. A skurczy boję się jak ognia i wolałabym ten magnez brać.
Rzeczka mnie też przerażają te prenatalne - ale 23 będę w klinice w Zorach to powiem potem jak było. Ja jestem rok starsza od Ciebie więc już darmowo załapałam, he,he,he
MolaGo - trzymaj się dziewczyno, wszystko będzie dobrze - to przez te upały na pewno żle się czujesz
 
Ja już po pracy :-)
Zmęczona i ciepło mi strasznie.
A co do spotkania to u mnie odpada raczej bo z Cieszyna jestem i nie mam samochodu :-(
 
reklama
hej kobitki napisze co u mnie i lece was czytac bo mnie od wczoraj nie bylo w domi i teraz mam zaleglosci.

bylam u lekarza ale jestem zla bo w sumie niec sie nie dowiedzialam, aparatu do usg nie bylo :( a lekarz stwierdzil wczesna cviaze i kazal lykac witaminki i kwas foliowy ( ameryka :p ) no i tyle.

za to w pracy dowiedzialam sie, ze menagerka stwierdzila ze powinnam pojsc na L4 bo ona za mnie odpowiedzialnosci nie wezmie bo u nas w punkcie okolo 40 st jest w ciagu dnia masakra wiec zobacze jak mi sie bedzie pracowalo w week i najwyzej pojde do niego w przyszlym tyg zeby mi wypisal L4 i tyle.

ide was mamuiski czytac bo zaleglosci spore od wczoraj eh jak wy produkujecie :D
kochana u nas tez gin nierobi usg tylko za kase jak cos a dal ci skierowanie na usg?? bo nasz daje skierowanie
przeczytałam WAS:-)
dziewczyny za mną dzien pełen wrażeń:)
Niedawno wrociliśmy byliśmy z Mężem u rodziców i dziadków powiedzieć o ciąży:-)
Jeśli chodzi o wizytę to wszystko dobrze, krwiak się wchłonął:-)
Miałam USG na które zapytałm lekarza czy mogę męża poprosic i mogłam:"proszę porosić sprawcę" hehe
Powiem Wam że USG z 7 tyg 2dzień, a teraz bo jestem w 11 tyg i 3 dniu(wg USG), to nie ma porównania, teraz widziałam dziecko, główkę, i rączki, nózki, przedramiona, paluszki no wogóle ... machało do Nas dzidzi, a mężusiowi się powiedziało jak wracalismy machał do Nas :)och ta forma
;-)
lekarz wymieniał pokolei każda część ciała maluszka i pokazywał ... też myslałam, że mąż będzie dużo pytał, a on milczał.. wpatrzony w monitor i się tylko usmiechał a po USG wział foto i poszedł a ja zostałam dalej rozmawiać....
Rewelacyne wrażenie jutro to musze sukienki szukać bo jak narazie lipa... kuzynka wpada więc moze pojutrze wstawie foto dzidziusia:) Suwaczek mi pokazuje o tydzień w tył :tak:

Ps. Rybnik znam studiowałam tam, na I i II roku mieszkałam na nowinach, więc znam, i przyjaciółkę mam z Rybnika :)) pozdrawiam Rybnik, uwielbiam to miasto, mąż wie jaki mam sentyment i mi się oświadczył w Rybniku na środku rynku... booosko 23/03/08 to I dzień Świąt WIELKANOCNYCH północ, a mój wtedy jeszcze chłopak oświadcza mi się... ale mnie zebrało na sentyment:)
Dobranoc :)))
Życzę wszystkim dobrych snów, abyście jutro wstały wypoczęte:-):-)
suuper i wlasnie dlatego warto brac mezow ze soba zeby oni przezywali to co my i wkoncu to tez ich dzieci :-) kochana a sowaczek mozesz zmienic poprostu w date ostatniej @ wpisz date o 7 dni wczesniejsza i sowaczek bedzie juz dobrze pokazywal :tak:

MOLAGO odezwij sie jak bylo na wizycie bo czekamy
 
Do góry