reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ja rozmawiałam z koleżanką, była dzisiaj u lekarza i jest w ciąży w 5 tygodniu :D (taka jak ja )
Cieszę się,że nie będę z tym sama :D
 
reklama
Ja rozmawiałam z koleżanką, była dzisiaj u lekarza i jest w ciąży w 5 tygodniu :D (taka jak ja )
Cieszę się,że nie będę z tym sama :D
ale masz fajnie ja tu niemam w poblizu nikogo w ciazy jedynie zona kuzyna jest ale mieszkaja 30 km od nas iona jest juz w dwudziestym ktoryms tyodniu wiec juz polmetek za nia :-)
 
Ja rozmawiałam z koleżanką, była dzisiaj u lekarza i jest w ciąży w 5 tygodniu :D (taka jak ja )
Cieszę się,że nie będę z tym sama :D


Hehe no to ja mam podobnie przyjaciółka jest w 11tc :-) w dodatku jest moją sąsiadką :-D Dzisiaj przesiedziałyśmy 3 godziny w altanie plotkując o dupie marynie a jak się nawinął temat co by która zjadła to była jedna wielka tragedia :-p
 
Hehe no to ja mam podobnie przyjaciółka jest w 11tc :-) w dodatku jest moją sąsiadką :-D Dzisiaj przesiedziałyśmy 3 godziny w altanie plotkując o dupie marynie a jak się nawinął temat co by która zjadła to była jedna wielka tragedia :-p

ale masz fajnie ja tu niemam w poblizu nikogo w ciazy jedynie zona kuzyna jest ale mieszkaja 30 km od nas iona jest juz w dwudziestym ktoryms tyodniu wiec juz polmetek za nia :-)

Tak fajnie mieć kogoś blisko jeszcze, potem razem z wózeczkami :-)
Ja z tamtą koleżanką nie jestem aż tak blisko, znamy się od niedawna, ale zawsze mamy o czym gadać, tyle, że przyjaciółkami nie jesteśmy i raczej nie będziemy
 
Hej dziewczyny. Czy Wam też tak ogromnie chce się spać? Ja wstaję rano jest ok. Trochę mdli ale po kanapce przechodzi i do pracy. W pracy osiem godzin na pełnych obrotach i daję radę. Ale jak wchodzę do domu i się wykąpię to już nic mi się nie chce. Czy to pogoda czy tak już jest? Pozdrawiam.:blink:
 
[

Hej dziewczyny. Czy Wam też tak ogromnie chce się spać? Ja wstaję rano jest ok. Trochę mdli ale po kanapce przechodzi i do pracy. W pracy osiem godzin na pełnych obrotach i daję radę. Ale jak wchodzę do domu i się wykąpię to już nic mi się nie chce. Czy to pogoda czy tak już jest? Pozdrawiam.:blink:

No też już jest moja pora :-)
Rano jest okropnie, mdli mnie i naciąga ale nie wymiotuję - jak zjem to już lepiej :-), tyle, że w pracy od 9:00 do 18:00 to jest najgorsze :-(
 
Hej dziewczyny. Czy Wam też tak ogromnie chce się spać? Ja wstaję rano jest ok. Trochę mdli ale po kanapce przechodzi i do pracy. W pracy osiem godzin na pełnych obrotach i daję radę. Ale jak wchodzę do domu i się wykąpię to już nic mi się nie chce. Czy to pogoda czy tak już jest? Pozdrawiam.:blink:
no niestety ja codziennie po poludniu i do poludnia chce spac :-/

KOBIETKI MACIE JAKIS SPOSOB NA ZGAGE??meczy mnie i meczy... :-(
 
reklama
Do góry