reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

przeczytałam WAS:-)
dziewczyny za mną dzien pełen wrażeń:)
Niedawno wrociliśmy byliśmy z Mężem u rodziców i dziadków powiedzieć o ciąży:-)
Jeśli chodzi o wizytę to wszystko dobrze, krwiak się wchłonął:-)
Miałam USG na które zapytałm lekarza czy mogę męża poprosic i mogłam:"proszę porosić sprawcę" hehe
Powiem Wam że USG z 7 tyg 2dzień, a teraz bo jestem w 11 tyg i 3 dniu(wg USG), to nie ma porównania, teraz widziałam dziecko, główkę, i rączki, nózki, przedramiona, paluszki no wogóle ... machało do Nas dzidzi, a mężusiowi się powiedziało jak wracalismy machał do Nas :)och ta forma
;-)
lekarz wymieniał pokolei każda część ciała maluszka i pokazywał ... też myslałam, że mąż będzie dużo pytał, a on milczał.. wpatrzony w monitor i się tylko usmiechał a po USG wział foto i poszedł a ja zostałam dalej rozmawiać....
Rewelacyne wrażenie jutro to musze sukienki szukać bo jak narazie lipa... kuzynka wpada więc moze pojutrze wstawie foto dzidziusia:) Suwaczek mi pokazuje o tydzień w tył :tak:

Ps. Rybnik znam studiowałam tam, na I i II roku mieszkałam na nowinach, więc znam, i przyjaciółkę mam z Rybnika :)) pozdrawiam Rybnik, uwielbiam to miasto, mąż wie jaki mam sentyment i mi się oświadczył w Rybniku na środku rynku... booosko 23/03/08 to I dzień Świąt WIELKANOCNYCH północ, a mój wtedy jeszcze chłopak oświadcza mi się... ale mnie zebrało na sentyment:)
Dobranoc :)))
Życzę wszystkim dobrych snów, abyście jutro wstały wypoczęte:-):-)
 
reklama
Witam Was z rana, ja już nie śpię bo szykuję się do pracy - dzisiaj będzie dzień męczący, bo mam od 9:00 do 18:00 :-(
Blondi cieszę się, że mogłaś tak dużo zobaczyć na USG :-D to pewnie super sprawa.
Życzę Wam pogodnego i radosnego dnia.
 
Witaj Kochana!
Ja też z Rybnika :)

Rzeczka a do jakiego lekarza chodzisz w Rybniku bo ja do Kujawskiego na Nowiny

Witajcie Kobietki!
Ja chodze prywatnie do Anny Krzak-Bieniawskiej .Ona przyjmuje na Reymonta. Jestem juz po 2 wizytach i za kazdym razem widziałam moja kruszynke. Na 2 Lipca jestem prywatnie umowiona na USG prenatalne do Żor( z jednej strony sie denerwuje a z drugiej juz sie doczekac nie moge.mam nazieje ze bedzie wszystko dobrze ).
Mam propozycje : kochane stycznioweczki z rybnika , żor i okolic , moze zrobimy zlot brzuchatek pod koniec wakacji jak nam sie brzuszki pokaza ??? Spotkalybysmy sie w focusie albo w plazie na lodach i pogadalybysmy. :) heheh fajnie bysmy wygladaly wszystkie z brzuszkami w jednym miejscu.
Co wy na to???

Blondi ja dlugo nie palilam. Zaczelam jak mialam 31 lat skonczylam teraz czyli jak mam 34 wiec to jakies 3 lata . :D bardzo sie ciesze ze rzucenie poszlo mi tak szybciutko. Wiesz gdybym zapalila teraz to by mnie wyrzuty sumienia , za robie krzywde mojej kruszynce chyba zabiły. :)
Buziaczki kochane. Milego dnia.
 
Dzień Dobry :)
U mnie na termometrze już 26 st. a co będzie dalej???

Blondi84 cieszę się, że na USG wszystko OK. Widok maleństwa jest niesamowity :)

Zmykam się ogarnąć.
 
Witam, mam takie pytanie ile łykacie kwasu foliowego dziennie??
ja 2 tabletki czyli 800 µg na dobę nie wiem czy to nie za dużo ?
tak zalecił mi lekarz, tylko trochę mnie to martwi napiszcie proszę
 
Czesc kochane

Ruszam na badania:tak:
Blondi84- ale super ze widziałaś dzidzie, ja mam wizytę we wtorek i jestem ciekawa jak urosło nasze maleństwo

Miłego dnia mamusie
 
reklama
Do góry