reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Ewcia _822 Straszne ale trzeba probowac dalej. Co prawda teraz to nie bylo zbytnio planowane, ale sie ciesze i boje jednoczesnie. Ale jak na razie zaczelo sie ok. Ale ja mam problemy z donoszeniem do konca. Z tym ze teraz mi si euda, wierze w to.
 
reklama
Joasiab Nie martw sie ja mialam z kazda ciaza plamienia na poczatku. No na razie w tym momencie jest wyjatek ale to jest normalne dochodzi do zagniezdzenia i wystepuja plamienia. Gorzej jakby to byla zywa czerwona krew.

Dziekuje dziewczyny za przyjecie. Co prawda nie mam pewnosci ze rozpakuje sie na styczen ale \prawdopodobnie, bo bede miala cesarke wiec sie ja robi wczesniej. ale jeszcze u gina nie bylam wiec... wielka niewiadoma
 
Witam was wszystkie.
niestety musze sie z wami pożegnac, wczoraj straciłam swoja fasolke:(
nie moge pojac jak to jest ze kobiety które nie chca miec dzieci zachodza w ciąze zaliczajac wpadke za wpadka , nie dbaja o siebie i rodza piekne zdrowe dzieci a ja która pragne bobaska już od 1.5 roku dostaje go ale tylko na krótką chwilke:(
eh... brak słów
trzymam za was kciuki , dbajcie o siebie i o swoje pociechy

strasznie mi przykro:-(takie rzeczy nie powinny się dziać:no:trymaj się kochana i bądź dobrej myśli!!!

Witam:-) Ja mam termin na 2 luty, ale coś czuję, że dzidziuś urodzi się w styczniu. Tak więc jak pozwolicie popiszę tu z Wami:-)

witaj jezynko :-)

witam nowe mamusie,rozgoście się i piszcie z nami:-)

dziewczyny nas tu juz na arwde duzo,cięzko się juz połapac w tych nickach:sorry2:
ja zauwazyłam ze mi sie brzuch powiększa.lato i tak bedzie niewypałem bo nigdzie nie wolno się kąpac więc stroju chyba i tak nie założe:-p
najgorsze to przerwac lato,bo duszno i ciężko wytrzymac,choc teraz bedziemy miec małe brzuszki,pamietam w ierwszej ciąży byłam w 8 miesiącu,o był koszmar:eek:
 
hejka;)

wczoraj nie mial;am jak sie zalogowac

maz mnie wywiozl do ZAKOPANEGO i siedizmy az do niedzieli...

pogoda do ale coz.....nie jest az tak zle....

wszytskiego naj naj dla PIOTRUSIA.....naszje kolerzanki....KOLEJNYCH ROCZKOW....

ps; dzis tez mam swe urodzinki:)

buzka;*
 
witam, ale się rozpisałyscie :))) nadrobiłam zaległoście z dwóch dni :)

joasiab - jesli chodzi o plamienia to ja też miałam jakieś 2 tygodnie "brązowe plamienie" ginekolog przepisał mi duphaston i pije do tej pory chociaż plamienia ustaly, mam małego krwiaka i to podobno z tego jestem na L4 mam duzo odpoczywać, że wszystko się ułoży;

Paulinak1986 - też mam wizytę na 9 czerwca :)) chciałabym wiedzieć czy wszystko ok :)) ciekawe czy będę miec USG robione (3 tyg temu miałam)
:)
Ewcia_822 - ja jadłam sucharka i mi nie pomaga... znaczy zjadłam i mdłości miałam, nie wiem jakbym się czuła gdybym nie zjadła, ale .. wypróbuje mandarynki ;-P A z jedzieniem mam tak samo, szykuje zjem i mam potem mdłości, i zaraz mam smaka na coś innego a jak jem to mnie mdli i nie dojadam i tak w kółko, ale jem duzo ;-)

sic1982 - musisz sie oszczędzać :) bardzoooo dużo pracujesz!

julka05091985, jeżynka, puniś, claaudia4you, akunia - gratulujemy i witamy, piszcie jak najwiecej :-D
julka05091985 - Uwielbiam Rybnik, studiowałam tam i mam tam przyjaciołkę :))

Sonia - nie wyswietla mi sie Twój avatar; pozdrawiam

Madzia02010 - masz racje kochana, taki ten świat niesprawiedliwy! Bardzo Ci wspołczuje, choć pewnie nie mam pojecia co przeżywasz :wściekła/y:

Monia_86 - musisz sama zdecydować, ale wiesz w kazdej chwili lekarz moze dać Ci L4, tak jak mi dał... nikt z Nas nie wie jak będzie przechodził ciąże, trzeba się liczyć ze wszystkim mamy bardzo podobną sytuacje ja tez miałam mase dylematów i nie przespanych nocy... zanim zdecydowałam! Musisz sama podjąc decyzje, żeby nie miec potem żalu do kogoś! Dlatego kiedyś napisałam Ci moją sytuacje, też baaardzo chciałam pracować! i wreszcie zarabiac pożądnie... ale teraz cieszę się że będę mama i dbam o siebie, czuję się spełniona, a tam po wychowawczym sprobuje znów złożyć CV :))) nic straconego! Powodzenia w podejmowaniu decyzji :)))) Będzie dobrze!


A umie dobrze :) wczoraj spacerek, potem kosciółek :)) nie padało więc supcio:)) lenichowałam z mężem cały dzionek:)) dziś leniu****ę sama :)) a jutro jak będzie ładnie to na zakupki trzeba weselne bo sukienki nie mam hehe
Pozdrawiam Was wszystkie i pozytywnego dnia życze!
 
Ja się strasznie boję o swoje maleństwo, jestem w 4tc i ostatnio miałam na wkładce malutki skrzep krwi :-(
Pomyślałam o najgorszym. Tyle, że nie było bólu i czułam się bardzo dobrze.
To chyba nie było poronienie, jak myślicie? Jest to możliwe?
 
87zabka - kochanie ja nie pisałam nic o brzuchu ciążowym. Co do tej macicy to jednak można ją wyczuć a nie dojrzeć. Jeśli uciska się miejsce tuż nad spojeniem łonowym to wyczujesz małą górkę której wcześniej tam nie było. Ja bynajmniej tak mam no ale różnie macica się rozrasta, niektóre dziewczyny w 4 miesiącu ciąży mają prawie płaskie brzuszki. Zresztą popatrz sobie na grudniówki jakie już mają niektóre duże brzuszki, chyba, że robią sobie fotomontaże. W sumie to sama byłam bardzooo mocno zaskoczona jak oglądałam ich fotki...

Malenstwo88 - serdecznie witam i z całego serca gratuluję :)
czuc napewno :-) ja w tej ciazy mojego balonika nieczuje bo jestem pulchniutka ;-)
Witajcie dziewczyny!!!

Ja nie idę dzisiaj do pracy. Wczoraj około 23 jak poszłam do wc to zobaczyłam, że plamię. Są to takie brązowe plamienia. W nocy to samo. Dzisiaj ide do gina. Oby to nic poważnego, może to od tej torbieli??? Mam nadzieję. Idę się położyć.
trzymam kciuki zeby wsio bylo ok
Witam

Nasia,GosiaPO8,Sonia, Maleństwo88.... gratualacje ze dołaczacie do styczniówek :-)

Feline30 ale masz fajnie,ze nie pada u Nas od wczoraj pada, pada,
pada.


Ewcia_822 szybiego powrotu do zdrowia zycze... Co do wystajacych
brzuszków to cosik u mnie juz widac...:-) Zauwazylam ze masz juz dwie
pociechy przy sobie,jak fajnie :-)


87żabka to widze ze mamy podobne wymairy biustów. Nie mohe sobie wyobrazic jak beda wygladac jak bede karmic...

Joasiab ...Trzymam kciuki za wizyte... daj znac pozniej co i jak..
Jak sie bardzo nie pokoisz spróbuj do inne lekarza kazdy Cie
przyjmnie


Rzeczka witaj :)

Teraz napisze co u mnie ....Masakra, pogoda do banii.... wczoraj tak zle sie czułam ze ho ho... Pierwszy raz w tej ciazy wymiotowałam, a o mdłosciach nawet nie wspomne. Dzis bylam na badaniach, wyniki mam w piatek na 11
a potem na 15 wizyte u lekarza. To u mnie chyba wszystko

Pozdrawiam cieplutko i zycze mimo pogody duzo usmiechu
ja tez mysle o tym rozmiarze w czasie karmienia z przerazeniem a moj maz juz sie cieszy ze urosna :-/
Dziękuję za miłe przyjęcie mamuśki :) Ale mnie cycki bolą :-)

Na szczęście mdłości nie mam. Jedna sprawa jest dość nurtująca, ponieważ wykupiliśmy ze znajomymi tydzień temu wycieczkę do Egiptu, mamy lecieć 8 czerwca, czyli za chwilę. Informacje na temat Egiptu i lotu w ciąży są różne, postaram się dzisiaj dodzwonić do gina, a wy dziewczyny co myślicie?
ja czytalam ze w pierwszych 3 miesiacach niejest wskazane latanie a upaly w egipcie moga byc dla ciebie bardzo meczace i dokuczliwe i tamto jedzenie niewiadomo jak na nie zareagujesz ja lece we wrzesniu do maroko i bede wtedy w 5 miesiacu wiec 2 trymestr i to ponoc najlepszy czas na podroze ale troche sie boje bo to bedzie moj 1 w zyciu lot samolotem ale najlepiej zapytaj swojego gina
Witajcie, witajcie :)
W wyśmienitym humorze dzisiaj - 1 czerwca byłam się zobaczyć z moim dzieciątkiem i teraz już się czuję trochę pewniej. Maluszek rośnie i rozwija się prawidłowo. jak wspaniale było go zobaczyć. teraz z utęsknieniem czekam na pierwsze wiadomości z brzucha - bo to takie piękne uczucie. Ach, w sobie się nie mieszczę - po prostu cudownie być kobietą! A jeszcze piękniej matką!!!
Widzę że przybyło styczniówek. I to już końcowe terminy. Witam was dziewczyny i gratuluję serdecznie :) Jakże ten czas leci
Też muszę się wybrać na badania prenatalne - ja już skończyłam 35 więc to już obowiązkowo. Powiedzcie w którym tygodniu robi się prenatalne bo słyszałam że pomiędzy 12-15 tygodniem a lekarz na razie nic nie mówił (może dlatego że go zagadałam, he :) i nie dostałam jeszcze skierowania
Oj chyba zacznę pisać listy do mojego dzieciątka tak jak to robiłam wcześniej. Może w formie bloga?

A powiedzcie dziewczyny czy macie przeczucia co do płci maleństwa? Mi sie wydaje że będzie chłopiec, mam takie przeczucie. Oczywiście nie wiem czy wolałabym dziewczynę czy chłopaka bo i to jest fajne i to kusi - ale czuję że będzie ten Wawrzuś. Przy Ance czułam że będzie dziewczynka i sprawdziło się.
Na pewno będę chciała wcześniej poznać płeć. Nie wytrzymałabym do porodu :)
Zresztą wogóle nie wytrzymam - chcę już go tulić w ramionach :))))
ja strasznie nastawiam nsie na chlopca bo cale zycie marzylam o synu i probowalismy wcelowac w chlopca i lykalam potas zeby ulatwic sprawe meskim plemniczkom i jakos jak ogladam ciusazki to nie chce patrzec na rozowe tylko ciagle ogladam te niebieskie i inne dla chlopcow oj zeby to byl synek marze o tym
Hej dziewczynki - jak lubicie sobie osłodzić życie polecam słodką stronkę. Nieskromnie mówiąc moją :)
kawiarenka pod złotą pigwą
Niestety ostatnio zawiesiłam działanie gdyż odrzuca mnie od słodyczy
Soniu - ciasto drożdżowe jest najłatwiejsze na świecie, trzeba je tylko pokochać. Poświęcić mu trochę uwagi i ciepła gdyż drożdże kochają ciepło - a nie ma możliwości by nie wyszło. Pizza, bułeczki, zawijańce z warzywami i drożdżowe ciasto ze śliwkami - dzieciaki uwielbiają
kochane a moze wklejcie te linki w temat z linkami wtedy latwo bedzie je znalesc i nietrzeba bedzie szukac po wszystkich stronkach tutaj :-) no i zachecam do wklejania roznych linkow na watek ktory zalozylam
TakaJednaKobita - ja mam fałdki na brzuszku bo grubaskiem jestem i myślę, że jak one się wciskają w brzuszek to wtedy to boli bo gdybym była płaska to pewnie by nie było problemu. Ja miewam nudności czasami, dzisiaj śniadanka nie dojadłam bo mnie zemdliło, ale nie wymiotuję. Za to mam tak wrażliwe piersi i sutki że szok. Ciągle mi stoją jakby mi zimno było, staniki tylko miękkie i bez koronek już noszę bo tak mnie drażniły...
kochan doskonale cie rozumiem tez jestem przy kosci i narazie glaszcze tluszczyk a nie dzidzie ;-) a z piersiami to masakra ostatnio bola coraz bardziej i coraz czesciej a sutki doprowadzaja mnie do szalu stoja i stoja i bola jak holera
Ja się strasznie boję o swoje maleństwo, jestem w 4tc i ostatnio miałam na wkładce malutki skrzep krwi :-(
Pomyślałam o najgorszym. Tyle, że nie było bólu i czułam się bardzo dobrze.
To chyba nie było poronienie, jak myślicie? Jest to możliwe?
kochana jesli niema krwawienia to powinno byc ok ale jak bedziesz u gina to zapytaj
 
claudia4you - proponuję udać się do lekarza, po co się zamartwiać, lepiej się upewnić, że wszystko dobrze!;-)

Karolcia1125 - Hejka :) czemu się do Nas tak długo nie odzywasz, martwię się, prześledziłam forum i dawno Cię nie było, a ostatnio pisałaś, że się xle czujesz?? Odezwij się!:-(

Dziewczyny może macie jakiś inny kontakt z Karolcią niż na forum?? zapytajcie co u niej??

Mam jeszcze taka propozycje do Was dziewczyny i do MolaGo: zajrzyjcie do grudniówek bądź innych grup bo ja nie mogąc się połapać w naszej liście (dodam, że mnie tam nie ma i kilku z Was też nie) Chciałam zobaczyc jak to robią inne grupy mam i powiem Wam, że czytelniej! Oczywiście to tylko sugestia... data porodu jest fajnym podziałem, cała reszta fajnie pomyslana: imię czy wiek super sprawa jeszcze dodałabym date urodzinek Naszych - miło jakbysmy się zżyly składały zyczenia i wogóle...
i tak przy okazji bo MolaGo pisała, ze ma dziś urodzinki:
MolaGo wszystkiego najlepszego
Życia baśniowego...
Dużo miłości,
niech w twym sercu zagości!

Życzę Ci też
żebyś była szczęśliwa!

Być może płaczliwa...;-)
Szanuj zawsze i wszędzie ludzi,
Nawet Gdy ktoś bardzo marudzi.
Nie zaznaj nigdy bólu ani głodu...
Miej u kogoś ciepło,nigdy chłodu...

Niech odejdą smutki, troski,
by nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone :-)

!! Sto lat!! :blink:

Piszcie co myslicie o mojej propozycji zmiany formy listy:))
 
reklama
Malenstwo- podejrzewam, że zgrane to my dopiero będziemy, na razie się zapoznajemy i szukamy wspólnego języka tak więc nie zrażaj się tylko śmiało pisz ;-)

claudia4you- mi też się wydaje , że jeżeli nie ma krwawienia to powinno być ok, najlepiej odwiedź lub zadzwoń do swojego ginekologa.

Ja dzisiaj czuje się nijako, rano bolał mnie jajnik i cały czas chodzę jak na szpilkach...Ciągle kręci mi się w głowie i chce spać :oo2: Niech już jest poniedziałek 14 , oszaleję chyba do tego czasu :dry:


Aaa dziewuchy a Wy tu nie poruszajcie takich słodkich tematów bo ślinkę to mam aż do ziemi :-D A kg przybywają :wściekła/y: Na plusie już mam 1kg :szok:

Blondi- faktycznie jeśli chodzi o listę to jest mało przejrzysta ,może lepiej jakby zrobić np.


NIK*******WIEK/DATA URODZIN***** PŁEĆ****** DATA PORODU**** (ew.MIEJSCOWOŚĆ)
1.zeberka****21/25.12.1989r******* Syn ********12.01.2011r ********** Katowice


Na innych forach taka tabelka się świetnie sprawdzała, ale nie wiem to też tylko moja mała propozycja :) Może ktoś ma lepszy pomysł :-)


No i MolaGo STO LAT!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry