reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
Witam:-) Ja mam termin na 2 luty, ale coś czuję, że dzidziuś urodzi się w styczniu. Tak więc jak pozwolicie popiszę tu z Wami:-)
 
a mój Skarbek ma przyjść na świat 22 stycznia ;)) witam styczniowe mamy.
sama jestem ze stycznia, więc może urodzi się w moje urodziny? kto wie ;)
 
jeżynka puniuś - witam serdecznie przyszłe mamusie, serdecznie gratuluję!!!

jeżynka - kojarzę Ciebie z forum o staraczkach 2011 :)

Dzisiaj pierwszy raz poczułam dyskomfort śpiąc na brzuchu, obudziłam się i mnie pobolewał, a Misiek rano mówi - tylko mi nie zgnieć tego małego robaczka. Kurka, nie myślałam, ze tak szybko zacznę go odczuwać. Poprzednio dosyć długo mogłam spać na brzuchu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jeżynka- Gratuluję:-)Też jak koleżanka powyżej kojarzę Cię ze staraczek 2011 ciesze się, że tak szybko się udało :-)

puniuś- Witam i Gratuluję !! ;-)

Ewcia- no ja nie wyobrażam sobie nie spać na brzuchu więc aż się boję co to będzie :-p

Dziewczyny czy Wy wszystkie macie nudności? Bo kurcze ja miałam raz i teraz cisza...Tylko piersi bolą :eek:
 
TakaJednaKobita - ja mam fałdki na brzuszku bo grubaskiem jestem i myślę, że jak one się wciskają w brzuszek to wtedy to boli bo gdybym była płaska to pewnie by nie było problemu. Ja miewam nudności czasami, dzisiaj śniadanka nie dojadłam bo mnie zemdliło, ale nie wymiotuję. Za to mam tak wrażliwe piersi i sutki że szok. Ciągle mi stoją jakby mi zimno było, staniki tylko miękkie i bez koronek już noszę bo tak mnie drażniły...
 
Witam i przede wszystkim gratuluje kolejnym przyszłym mamusia
styczniowym, Sama jestem ze stycznia wiec wiem ze dzieciaki sa urocze
:p

Wczoraj widze ze mieliscie rozmowe o smakolykach ... pychota

Ewcia 822 te uroki ciazy :) Ja poki co sniadanko całe wszamalam i dzis zero mdłosci mam, poki co sie ciesze. A piersi ciagle bola...Ehh

Sic1982 musisz odpoczywac dbac o siebie a nie siedziec po 12 godzin w pracy

Damqelle ciesze sie ze ze po wizycie czujesz sie lepiej...
Ja tez chce czuc sie w 100% pewna, bo juz nie moge sie doczekac kiedy powiem najblizszym Co do przeczuc to nie wiem, nie zastanawiam sie nad plcia wazne by było zdrowe....


Paulinak1986 dzieki za pomoc z tymi mdłosciami, trzeba bedzie spróbowac mandarynek...Ty 9 czerwca masz usg a ja 10 ..ehh niech to
szybko minie


Luska11 jakie duze masz juz malenstwo :)Ciesze sie ze wyniki masz dobre a co do tych skrczów, jak lekarz kazał lezec to lez...
Mam pytanie czy dostalas jakies leki??


Takajednakobietka oj byłam w Grecji jest przepieknie ale wydaje mi sie ze pomysł takiej wycieczki zwaszcza autokarem dla kobiety w ciazy jest niewskazany.Jechałam autokarem i powiem Ci byłamwykonczona ponad 24 godziny masakra.
Ja sie juz pytaam lekarza o podrozowanie i stanowczo powiedział
NIE!!a TAKIE plany miałam ...heeh Ale co sie nie robi dla malenstwa


No nic ja zmykam trzeba pomału nastawic na obiad


 
carri -mojej przyjaciółce która jest w 9tc lekarz powiedział, że jak najbardziej może jechać i nie ma żadnych zastrzeżeń...(mamy jechać razem) Nie wiem od czego to zależy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Kobietki!
Ja troche z innej beczki . Powiedzcie mi ,czy wiecie może ile kosztuja badania prenatane prywatnie??
Carri może ty sie orientujesz ile kosztuja w żorach?
Buziaczki kochane.
 
Do góry