reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Elfa75 odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo. Ja wiem co to znaczy musieć leżeć w ciąży. Całe 9 miesięcy przeleżałam z Wikunią albo w domu albo w szpitalu :( Ale będzie dobrze. Dzidziuś ci to wszystko na końcu wynagrodzi :)

Paulinka1986 ja też uważam, że dziecko nie jest absolutnie pretekstem do ślubu. Pożyjecie sobie razem, sprawdzicie się wzajemnie czy możecie na sobie polegać itd. A dziecko..?? Już zawsze będzie sprawiało, że będziecie rodziną!!!

Dziewczyny jeśli już mówicie o smakach, to ja chyba na nic nie mam ochoty :( O czyzmkolwiek pomyślę do jedzenia to zaraz mi niedobrze i ochota mi przechodzi :(

Kurcze jeszcze tylko dzisiaj i jutro i weekend :) WRESZCIE
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamy :-)
Mam termin porodu na 2 stycznia, jest to moja pierwsza ciąża, na ktorą bardzo długo czekałam...ponad 10 lat, ale udało się i to siłami natury :-) Teraz jestem przykuta do łożka, ale naprawdę warto:-) Mam za sobą już 9 tygodni i 4 dni, więc oby do przodu :-)
Trzymajcie się cieplutko Mamusie:-)
Na mdłości polecam przed wstaniem z łożka suchara, mi pomaga
 
Witam wszystkie przyszle mamusie :) Ja ostatnio tylko z rana jestem dostepna.

Elfa75 - odpoczywaj, leż i myśl pozytywnie. Wszystko będzie dobrze, jestem tego pewna.

Paulinka1986 witaj!!! i pisz jak najwięcej.

AsiaK. - równie dobrze możesz być styczniówką. Ja w poprzedniej ciąży miałam termin na 23 grudnia a urodziłam 5 stycznia :) więc zostań z nami!!

Monia_86 - trzymam kciuki. Koniecznie daj znać jak Ci poszło!!

Luśka11 - Witaj, i serdeczne GRATULACJE!!! Życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
cześć dziewczyny,

u mnie wszelkich dokuczliwych objawów brak, no może poza jednym... jestem rozdrażniona i jak mnie coś wkurzy to...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

poza tym ok. Cały czas nie wiem czy dostanę się na Karową do poradni, może dziś będę coś wiedziała.
 
ja się już jutro dowiem w końcu w którym jestem tygodniu, na razie z dolegliwości to mdłości rano i wieczorem, senność okropna i brak chęci do jakiegokolwiek sprzątania. zmuszam się do podstawowych porządków, ale kuchnia wygląda strasznie, w pokoju zabawki są wszędzie bo nie chce mi się ich podnosić 15 razy na dobę... jeszcze parę tygodni i może będzie lepiej. w poprzedniej ciąży było, bo musiało. pracowałam, studiowałam i musiałam się sprężyć. teraz mam starszaka, internet i męża co ostatnio przed 22 nie wraca z pracy biedaczysko.
Podjęliśmy decyzję o porodzie we Francji, tam rodziłam starszaka i pracowałam, więc jeszcze mam ubezpieczenie. No i na ubezpieczenie będę miała warunki jak tu np na Żelaznej za ubezpieczenie i 5000 zl... Tylko żeby zdążyć dojechać, bo Święta we Francji mi się nie uśmiechają...
no i nie wiem jak oni będą podchodzić do polskich badań, czy się w ogóle z nich czegoś dowiedzą. Najwyżej będę robić podwójnie... to będzie dziwna ciąża.
Jutro mówię rodzicom, jak już będę miała zdjęcia to im wyślę. Ciekawa jestem reakcji, bo właśnie miałam wrócić do pracy, do aktywnego życia, miałam 1000 planów, z których ja już zrezygnowałam, ale oni chyba jeszcze nie... trzymajcie kciuki!
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy :-)
Mam termin porodu na 2 stycznia, jest to moja pierwsza ciąża, na ktorą bardzo długo czekałam...ponad 10 lat, ale udało się i to siłami natury :-) Teraz jestem przykuta do łożka, ale naprawdę warto:-) Mam za sobą już 9 tygodni i 4 dni, więc oby do przodu :-)
Trzymajcie się cieplutko Mamusie:-)
Na mdłości polecam przed wstaniem z łożka suchara, mi pomaga

witamy i Gratulujemy:*


a u mnie nudyy w pracy ale trzeb apracowac....heheh:)

wiec Witam sie i uciekam

milego dnia
 
Witam się i ja. Właśnie szukam stron z ładnymi suwaczkami :) Robiłam dzisiaj rano po raz drugi test bo w poniedziałek słaba druga kreseczka wypadła i dzisiaj już lepiej wygląda. Oficjalnie przyjmuję do wiadomości, że jestem w ciąży. Z @ wychodzi mi termin na 30 stycznia 2011 więc chciałabym do Was dołączyć stycznióweczki. To jest moja trzecia ciąża więc jestem raczej spokojnie nastawiona, wiem co mnie czeka aczkolwiek ogromnie się całą rodzinką cieszymy a moja starsza córeczka już chciałaby poczuć kopanie dzidzi. Coś czuję, że będzie wesoło :)))
 
elfa75 trzymam kciuki!
nam się nie udało - od wczoraj niespodziewanie mam poronienie całkowite, straciliśmy aniołka :-(

dziewczyny trzymajcie się i dbajcie o swoje brzuszki!
ja może innym razem, choć teraz ból odbiera nadzieję...
 
Ikka - współczuję bardzo kochana i tulam Cię mocno. Trzymam kciuki aby następnym razem szczęsliwie się potoczyło :)
 
reklama
elfa75 trzymam kciuki!
nam się nie udało - od wczoraj niespodziewanie mam poronienie całkowite, straciliśmy aniołka :-(

dziewczyny trzymajcie się i dbajcie o swoje brzuszki!
ja może innym razem, choć teraz ból odbiera nadzieję...

Bardzo mi przykro, ja doświadczyłam tego rok temu...

Elfa75 odpoczywaj i dbaj o siebie i maleństwo. Ja wiem co to znaczy musieć leżeć w ciąży. Całe 9 miesięcy przeleżałam z Wikunią albo w domu albo w szpitalu :( Ale będzie dobrze. Dzidziuś ci to wszystko na końcu wynagrodzi :)

Pewnie, moge lezec całe 9 m-cy byleby urodzic ;)

Witam wszystkie przyszle mamusie :) Ja ostatnio tylko z rana jestem dostepna.

Elfa75 - odpoczywaj, leż i myśl pozytywnie. Wszystko będzie dobrze, jestem tego pewna.

Oby :)

Teraz odpoczywam...
Telefony z pracy , tylko mnie denerwuja, kolezanka jest wsciekła bo prezes nie chce jej dac urlopu teraz..
 
Do góry