reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczen 2011

Hej dziewczyny! Chce sie do Was dołączyć. Pare dni temu robiłam test i wyszły dwie czerwone kreski. Z moich obliczeń wynika, że termin mam na 9 stycznia. Ta ciąża byla nieplanowana, bo mam juz 11-miesięcznego synka i na dodatek nie przedłuzyli mi umowy i teraz od czerwca będe bezrobotna.
 
reklama
Hej dziewczyny! Chce sie do Was dołączyć. Pare dni temu robiłam test i wyszły dwie czerwone kreski. Z moich obliczeń wynika, że termin mam na 9 stycznia. Ta ciąża byla nieplanowana, bo mam juz 11-miesięcznego synka i na dodatek nie przedłuzyli mi umowy i teraz od czerwca będe bezrobotna.

gratuluje i wspoczuje.....z ta praca...dasz rade....

witam:)

Ja dziwnie mam z forum bo pisze po 22.00 i nie moge odp na posty..wrrr

u mnie dobrze....jakos leci....nie wyiomtuje siedzie w pracy...

Maly towj Piotrus ma wtedy urodzinki co i ja 4 czerwca":_)
 
witaj zielona!

oj, współczucia z pracą... :-( mam nadzieję, że jakoś sie ułoży...
i serdeczne gratulacje!!!! :-D
 
Witaj zielona:-)
gratuluję, że zostaniesz mamusią:-) z praca faktycznie nie za ciekawie ale może los sam podesle jakieś rozwiązanie.
 
Witam dziewczyny, ja sobie dzis troche poprawilam humor. Nie chcialam robic 2 raz bety przed pojsciem do gina bo wiadomo ze teraz kasa sie bardzo liczy, ale kupilam taki sam test w aptece jak ten poprzedni i zrobilam sobie specjalnie nie z porannego moczu i wyszla ciemniejsza 2 krecha niz ostatnio wiec poziom hormonu wydaje mi sie ze wzrasta. Teraz mi troche lepiej. Bo ogolnie mam strasznego stresa ze jednak zacznie spadac.
 
Ostatnia edycja:
Ja kupilam sobie 2 testy w aptece i na tych testach wyszly mi 2 wyrazne kreski, natomiast testy ktore zamowilam sobie na allegro,niby maja taka sama czulosc a jednak ta druga kreseczka jest bardzo malo widoczna, no ale czego sie mozna spodziewac po testach ktore kosztowaly 1 zl za sztuke ;)
 
Witajcie Mamusie ;-) ja mam dziś wizytę i gin,ale już sama wyliczyłam termin mam na 8 stycznia ;-)) wybraliśmy już imiona dla dziewczynki Lidia a dla chłopca Krystian;-)pozdrawiam Styczniówki.
 
Witajcie Mamusie ;-) ja mam dziś wizytę i gin,ale już sama wyliczyłam termin mam na 8 stycznia ;-)) wybraliśmy już imiona dla dziewczynki Lidia a dla chłopca Krystian;-)pozdrawiam Styczniówki.

czekam na wiesci po wizycie - trzymam kciuki!!! Sliczne imiona wybraliscie! Gratuluje pomyslowosci! ...my mamy wybrane imie dla chlopca. Tak naprawde zostalo z pierwszej ciazy ;)pierwotnie mial byc Filip ale znajomi, ktorzy spodziewalis sie dziecka w tym samym miesiacu co my, rowniez zdecydowali sie na Filipa i mowilismy kto pierwszy ten lepszy;) Druga alternatywa byl Tomek!!
Bozia obdarowala nas sliczna Majeczka a ich dwa dni pozniej Filipem:)
Takze Tomek nadal jest aktualny a co do dziewczynki... Nina? podoba mi sie imia Oliwia, Natalia,Zuzanna ale te imiona sa juz w uzytku i to w najblizszej rodzinie:) Trudno bedzie sie potem zorientowac o kim mowa:);)
 
reklama
Witam was Panie....
jestem mezem Natalii (blondi80).. prosila bym wam napisal ze jest od wczoraj w szpitalu i ze zostanie tam jeszcze przez kilkadni.
niestety doszlo do kolejnego krwawienia i nie wiadomo czy ciaze uda sie podtrzymac.
w razie informacji bede od niej przekazywac jesli nie macie nic przeciwko ze jakis facet tu zaglada...
 
Do góry