reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

Witaj Kasia i rowniez serdeczne gratulacje:-) ja ostatnia @ miałam 4 kwietnia z tym ze cykle mam 30 lub 31 dniowe :tak: a ty Kasiu na kiedy masz termin???
 
reklama
E_milcia - wchodzę na styczniówki 2011 patrzę nasza Emilcia i wiesz co przez chwilkę pomyślałam :), że Adaś będzie miał rodzeństwo
 
Witaj Kasia i rowniez serdeczne gratulacje:-) ja ostatnia @ miałam 4 kwietnia z tym ze cykle mam 30 lub 31 dniowe :tak: a ty Kasiu na kiedy masz termin???​

Ja tez małam 4 :-):-):-):-)ale ja mam cykle 28 dniowe:-)no według programów na róznych stronach to wyszlo mi na jednym ze 8 a na jednym ze 10;-)
 
Hej!A ja jestem styczniową mamą 2008.Teraz znowu jestem w ciąży to 4 dzidzia.Ale dużo dodatkowych wątków już macie.Życzę dobrych 9 miesięcy.
 
Aby ta długa droga, która jest przed Wami - szybciutko zleciała... Przede wszystkim, aby ciąże były książkowe, dzieciaczki zdrowe, piękne łatwo i szybko urodzone. Wszystkiego dobrego styczniówki 2011:)


Majówka 2010
 
Hej!A ja jestem styczniową mamą 2008.Teraz znowu jestem w ciąży to 4 dzidzia.Ale dużo dodatkowych wątków już macie.Życzę dobrych 9 miesięcy.

dziękujemy serdecznie,a Tobie życzę również szczęsliwego rozwiązania i 4 dzidziuś to już pięknie,u mnie dopiero 2 :-)

Aby ta długa droga, która jest przed Wami - szybciutko zleciała... Przede wszystkim, aby ciąże były książkowe, dzieciaczki zdrowe, piękne łatwo i szybko urodzone. Wszystkiego dobrego styczniówki 2011:)

serdecznie dziękujemy,Ty juz bliska rozwiązania :-) życzę szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu,pozdrawiam serecznie!!!


Majówka 2010

Jejku już są Mamuśki na nastepny rok???? Świetnie.
Zyczę Wam cuuudownych 9 m-cy i zdrowych maluszków!!!!!

no czas leci...juz na 2011 rok:-) równiez zyczę cudownych pozostałych Ci tygodni :-) już półmetek przekroczony :-)
 
Ostatnia edycja:
czesc kochana.. ja tez mam terminek na 2 stycznia... z tym ze u mnie spdodziewamy sie nie jednego malenstwa:)
jak samopoczucie???
juz cos zaczynasz odczuwac??
ja jestem ciekawa jaka ta ciaza bedzie:):):):)
przy 1szej nie bylo zle ale mialam dlugo mdlosci i inne sprzyjajace temu stanowi dolegliwosci.....
chcialabym by teraz bylo jednak inaczej...
najzabawniejsze ze po wczesniejszej ciazy nie zdazylam zrzucic do konca wszystkich kg a tu kolejne mi przybeda ale bardzo sie ciesze bo bardzo chcielismy miec dziecko rok po roku... ale nie spodziewalismy sie TROJACZKÓW:):):):):) no i pewnie z tego powodu porod bedzie duzo szybciej ale skoro termin na styczen to chce byc styczniowka do konca z wami:):):):)
kochana niezle 3 na raz to ty juz bedziesz napewno mama 2010 bo mnogie ciaze szybciej sie rozwiazuja gratuluje
Aby ta długa droga, która jest przed Wami - szybciutko zleciała... Przede wszystkim, aby ciąże były książkowe, dzieciaczki zdrowe, piękne łatwo i szybko urodzone. Wszystkiego dobrego styczniówki 2011:)


Majówka 2010
ladne kochana ty juz na mecie jestes jeszcze 1 krok :-)

witajcie melduje sie 8 styczen moj termin :-) przyszlam do was ze staraczek 2010 super forum i super kobietki mam nadzieje ze tu tez bedzie milo i ze czass nam szybko zleci :-)
 
reklama
Do góry