reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

witam

i ja się chyba zapisuję do styczniówek 2011...
dziś na teście wyszły 2 kreski

planowany termin wg OM to 04 stycznia 2011
chociaż jeszcze czekam na @, może jednak się pojawi...

blondi - trojaczki? to już na tym etapie ciąży wiadomo?

dzisiaj chyba nie zasnę z emocji.. a jutro muszę wstać do pracy o 5:30.
 
reklama
witam

i ja się chyba zapisuję do styczniówek 2011...
dziś na teście wyszły 2 kreski

planowany termin wg OM to 04 stycznia 2011
chociaż jeszcze czekam na @, może jednak się pojawi...

blondi - trojaczki? to już na tym etapie ciąży wiadomo?

dzisiaj chyba nie zasnę z emocji.. a jutro muszę wstać do pracy o 5:30.

ja mimo poznej pory tez jeszcze nie spie - bo i u mnie na tescie pokazaly sie dwie kreseczki. bardzo pragnelismy 2 dziecka i udalo sie!!! do mojego profesora wybiore sie dopiero 13 maja ale date porodu przewiduje na 10 sycz.2011. Pozdrawiam Wszystkie stycznowki i zycze nam wszystkiego co dla nas najlepsze!!
 
Gratuluje styczniówkom 2011 - kurcze rok temu przeżywałam to samo. Jak szybko minęło. Aż wam pozazdrościłam. :tak:
blondi - wymiatasz wszystkich, jesteś też grudniówką 2009? :-)

Trzymam za was kciuki i będę tu zaglądać z sentymentu :tak:
 
Gratuluje serdecznie dziewczynki i życze żeby miesiące ciąży mineły spokojnie:-)
Czerwcóweczka 2010!
A dla blondi potrójne gratki!Będzie się działo trójka rozrabiaków na raz he he
 
ja mimo poznej pory tez jeszcze nie spie - bo i u mnie na tescie pokazaly sie dwie kreseczki. bardzo pragnelismy 2 dziecka i udalo sie!!! do mojego profesora wybiore sie dopiero 13 maja ale date porodu przewiduje na 10 sycz.2011. Pozdrawiam Wszystkie stycznowki i zycze nam wszystkiego co dla nas najlepsze!!
gratulacje wszystkim nowym styczniowka:)

Gratuluje serdecznie dziewczynki i życze żeby miesiące ciąży mineły spokojnie:-)
Czerwcóweczka 2010!
A dla blondi potrójne gratki!Będzie się działo trójka rozrabiaków na raz he he

dziekuje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kobitki:-) możecie mi proszę napisać jak się robi suwaczek??
z góry dziękuję:-)
kochana najpierw klikasz na czyjs suwaczek i wyskakuje ci strona na ktorej go sobie robisz wybierasz tlo i wskaznik i tworzysz sowaczek potem pokazuje ci sie kod ktory kopijesz i wpsujesz w sygnature jak jejsc w sygnature: klikasz moj profil potem u gory calkiem klikasz panel kontrolny potem z lewej strony szukasz edytuj sygnature i tak w okienko wklejasz skopiowany kod sowaczka klikasz zapisz zmiany i gotowe
życzę spokojnych 9 miesięcy :)
kochana nawet tu cie przywialo ;-)
moja pierwsza ciaza latwa nie byla ale i tak tesknilam bardzo za nia.. wtedy mialam ogromny brzuch bo synus wazyl 4650g... a teraz beda kruszynki tylko nie wyobrazam sobie jak wielki bedzie brzuch!!!!!!
oj ciezaroweczka bedziesz konkretna ;-) moja mala miala 4330 jak sie urodzila ale ja mialam cesarke
witam

i ja się chyba zapisuję do styczniówek 2011...
dziś na teście wyszły 2 kreski

planowany termin wg OM to 04 stycznia 2011
chociaż jeszcze czekam na @, może jednak się pojawi...

blondi - trojaczki? to już na tym etapie ciąży wiadomo?

dzisiaj chyba nie zasnę z emocji.. a jutro muszę wstać do pracy o 5:30.
a czemu czekasz na @ niechcesz byc w ciazy??? skoro sa 2 kreski to juz na nia nieczekaj pamietaj ze psychika potrafi baaardzo wiele i bardzo mocno wplynac na organizm
 
Do góry