reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
fakt z tymi wyliczeniami daty porodu roznie bywa, mnie po polowkowym wyszlo ze jest tydz roznicy od tego co powinno byc ale co najlepsze wszystkie wymiary byly w tym samym tyg wiec moze cos z tego jest. wiec teraz z usg termin mam na 6 luty a z om na 29 styczen.michaske mialam urodzic 13 lipca urodzilam 18 ale po lozysku widac bylo, ze dziecko przenoszone bo byly juz zwapnienia.

ja dzis dzien mialam paskudny pralka sie psuje i trzeba pilnowac jak pierze bo albo wody nie pobiera i stoi albo nie wyplukuje i nie odwirowywuje. wogole poplakalam sie bo juz mialam dosc, miska w dupe dawala sajgon w pokoju zrobila, adasko dopiero teraz wraca z grzybow i beda najwczesniej kolo 16. nie wiem jeszcze nie mialam takiego dnia, zebym az tak wszystkiego nie ogarniala w pewnym momencie poprostu nie wyrobilam az miska mnie zaczela przytulac i mowi do mnie, ze mam mokry nos.
 
Poleżałam chwilę pod kołderką, zagrzałam się, a teraz zmykam po Filipka i jadę na wizytę do ginia. Ciekawe co tam słychać u mojego Antonio? :-D
 
a ja właśnie odebrałam wyniki i normalnie moja anemia się cofa :-) wyniki coraz lepsze :-D chyba jednak ten ascofer pomaga...(i... barszczyk czerwony)
 
a ja odkurzylam, zdjelam pokrowiec z fotelika samochodowego i wlasnie sie pierze.. nie wiem dziewczyny jak wy, ale ja mam potrzebe juz szykowania wszystkiego- czuje jakby porod byl tuz tuz, najgorsze jest to ze moja intuicja sie sprawdza, a ja mam przeczucie ze to juz jakby niedlugo... ;/ nie wiem o co chodzi.. zaraz bede sprzatac sypialnie bo jak widze ile jest kurzu to plakac mi sie chce;( wieloryb nie ma sil na sprzatanie:(
 
reklama
Do góry