reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

a ja juz straciłam wenę na sprzątanie,zupełnie nic mi się nie chce.
na obiadek zrobiłam naleśniki z serem.
u mnie ginek z kóleczka wyliczył 4 stycznia a z usg 2 stycznia,choć ja osobiście dwojkę dzieci urodziłam juz w 37 tyg.zobaczymy czy i tym razem będzie tak samo.jeśli tak to już ok.12 grudnia Juleczka przyszłaby na świat:tak:

 
reklama
No to wypisz wymaluj mój synek hehe. Dobrze, że chociaż te jablka od czasu do czasu zje. jak mu podtykam inny owoc to zaraz ręką mi macha koło buzi i tyle jest z jego jedzenia.
dla mojego miesko moze nie istnieć ... aby był rosół.. i makaron no i koniecznie gratka ..a bym zapomniała w tym miesiacu lubi jeszcze pomodory pokrojone w kosteczke:)

Hejka.
Ale mnie wkurzyła moja siostra, właśnie skrytykowała doszczętnie nasz wybór wózka.
Sama kupiła ciężki polski wózek, którym nie idzie jeździć i chce go się pozbyć a nie może...
Co za bezczelna gówniara...
Wyjeżdża mi z tekstami, że tandetne g...o, że jesteśmy głupi i wogóle...

pewnie wam zazdrosci! i tego sie trzymaj... te wszytskie teksty to zwyła zazdrosc:)
 
1.sukienki odcinane pod biustem nie zawsze są dobrym pomysłem
szczególnie kiedy ma się już dość spory brzuś
ja kupiłam taką panterkę na wesele kuzynki
i jak kupowałam miałam mniejszy brzuch i było extra!
na weselu miałam już spory i ...............wypchnął kieckę i wyglądałam jak wielki słoń z chudymi nogami i ramionami!
jeśli jesteś szczupła polecam raczej coś a'la dopasowanego
nie obcisłego ale dopasowanego i bankowo krótka!!! taka przed kolano!!!

2.mi gin poprzednio liczył termin na 21 marca urodziłam 26 marca
i wg moich i koleżanki obliczeń 26 marca to był idealny termin (wg owulacji)
weźcie pod uwagę że wszelkie kółeczka czy liczenia od miesiączki liczą iż Wasz cykl trwa standardowe 28 dni!!!!!
mój trwa 32 dni!!!
jeśli ten cykl w którym zaszłyście w ciąże "trwał inaczej niż 28 dni" to kółeczko czy miesiączka są do d............
no ja mam przeczucie i wg moich obliczen kiedy byla owulka to termin bede miala 31.12;)
 
blondi-to zależy od sprzedawcy...i czy zwykła czy kurier czy priorytet.Ja bym się nastawiła na poniedziałek,wtorek a jak przyjdzie Ci juz jutro to bedzie miłe zaskoczenie:-)

Zamówiłam coś to przyszło mi na drugi dzień,a za innym razem zamawiałam we wt,liczylam ze w pt przyjdzie,przyszło,ale w następny.Z tym to różnie

Ja też wiedziałam:)he he...nawet jak 1 test nie wykazał to i tak wiedziałam,dopiero na drugim wyszło:)
 
Ostatnia edycja:
Mi lekarz liczył z kółeczka i wyszło 12 styczeń, z OM mi wyszedł 13 styczeń a z USG połówkowego 8 styczeń i gin mówił, że tego terminu się trzymamy :)

A ja dzisiaj na obiad kalafiorowa i lasania :)
 
Mniam za mną wczoraj chodziła lasania..... ale nie miałam serca miśka do sklepu gonic 10km,bo w tym naszym wiejskim to niedobre mięso mają...tłuste strasznie:( aż kapie z widelca....a mnie później zgaga męczy.Kalafiorowej tez bym zjadla,moze jutro zrobię:)albo pomidorową.....mam przecier ze swoich pomidorków...mniam.

Claudia-A to czy szczypie czy nie jak robisz rzęsy...to zależy od kosmetyczki:)
Na demną pastwi się koleżanka...tylko ze ona pracuje w zawodzie....a Ja niestety nie,brwi sama robie,a rzęsy Ona mi.
Tak samo robiłam znajomej wosk okolice bikini i małą....i była zadowolona bo nic jej się nie dzialo,zadnego krwiaczka ni nic.....
 
Ostatnia edycja:
Blondi - to zależy też kiedy sprzedawca nada paczkę ...
Czasami nadają w tym samym dniu i jak kurierem to byś miała już jutro.
Jak pocztą priorytetem to z reguły paczki idą 1-2 dni a jak ekonomicznym to tak w praktyce z 4-5 dni najdłużej. Dosyć dużo wysyłam pocztą i wiem jak to z nimi jest. Rzadko się zdarza, aby priorytet doszedł w ciągu jednej doby ode mnie ze wsi :) Za to z miasta już prędzej :)

martusia - fajna ta pufa. Ale ja to chyba bym się nie dźwignęła za niedługo z niej hihihi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie przy Tomku termin miałam na 5 stycznia a urodził sie 1 stycznia... teraz termin mam na 26 stycznia.. ale ze bedzie cc to urodze około tydzień wczesniej.. no chyba ze Kuba inaczej zaplanował:)
Weronika ja teraz ide w sobote na wesele i zamieszczałam zdjecie sukienki na modnych i zadbanych.. po sobocie zamieszcze wiecej fotek :) kupywałam de facto.. i wcale nie jako sukienke ciązową ... teraz pozłózy mi juz drugi raz bo akurat z Tomaszkiem tez byłam w II trymstrze ciazy jak mielismy wesele
Blondi --- uwazaj na sobie i odpoczywaj.. zycze by ból szybko mina:)

u nas dzis dzien zalatany.. najpierw byłam w urzedzie skarbowym.. no i M zapomiał mi powiedziec ze jest remont ulicy przy ktorej sie znajduje.. musiałam troche pokrozyc ... ale udało sie zaparkowac pod samymi drzwiami.. pózniej ksiegowa.. meblowy.. zakupki.. i wróciłam zbita jak pies.... w nocy cierpie na bezsennosc.. no dzis znów nie spałam około 3 godzin... bubus wstał o 5 rano:( najpierw Kupciaa.. a pozniej jeszcze zasikał łózeczko.. i 7 to juz pralka u mnie chodziła...a Misiek ma dzis urodzinki.. miałam mu kupic takie spodenki do spania bawełniane... ale nigdzie nie mogłam znalesc:( jedna kobietka bedzie miała wieksze rozmiary dopiero przy nastepnej dostawie:( wiec lipa..:( kupiłam w sumie "Wileńksie Piwko" na pocieszenie zeby nie myslał ze zapomniałam :( ale i tak sie z tym zle czuje... ponadrabiałam co pisałyscie.. ale strasznie mi ciezko spamietac co której miałam odpisac masakra jakas.. w kazdym razie ja nic dzis nie robie.. misiek zazyczył sobie tylko ziemniaczków schabowego i sałaty ze smietaną na urodzinki.. tortu niechce.. ciasta tez nie.. chyba swieczkę to w tego schabowego wbije hihih :) miłego popołudnia kochaniutkie
 
reklama
Cześć dziewczyny!!

Ale dużo dziś naklikałyście:-)

Ja też miałam problem z ustawieniem suwaczka - data OM 31.03 więc powinnam mieć termin na początek stycznia, ale z usg w 13 tyg. wychodzi 29.01 - i tego się trzymam, bo mam baardzo nieregularne cykle, co 6,7 tygodni.
Od pół roku sprawdzałam czy nie jestem w ciąży jak nie dostałam po 45 dniach!!!
15 maja test wyszedł mi negatywny a 23 maja zobaczyłam w końcu dwie kreseczki:-D
Żeby suwaczek był "na czasie" musiałam ustawić datę OM na 24.04 - masakra!!
 
Do góry